Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, czytnik napisał:

Taki jak zawsze:

"Tego kanału nie ma w twoim abonamencie".


Czy weryfikowałeś poziom mocy i jakości sygnału? Jeżeli jest poniżej 65 %, to proszę o ponowne dostrojenie anteny. W przypadku powtórzenia sprawy zachęcam do ponowienia sygnału poprzez ICOK w zakładce Usługi > Telewizja > Usługi serwisowe > Wznów połączenie z satelitą. Należy jeszcze ustawić dekoder na kanale 1 - Polsat HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ręce opadają.

@Specjalista Cyfrowy Polsat , jeżeli masz mi takie porady dawać to ja dziękuję.

Przecież ewidentnie widać że to CP nie odblokowało mi tych kanałów , skoro wszystkie inne działają.

Ale żebyś się nie czepiał to jakość sygnału 91% , moc sygnału 89%.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 20.05.2021 o 17:08, czytnik napisał:

Miesiąc temu przedłuzyłem umowę na 24 miesiące .

A teraz chciałbym zrezygnować z multiroomu , czy w ogóle jest taka możliwość ?


Nie ma takiej możliwości. Będzie to możliwe wraz z zakończeniem umowy lub przedłużeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o informację na co mogę liczyć przy wypowiedzeniu umowy. Obecny pakiet (150 zł) z EVOBOX PVR:

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet HBO HD HBO GO, Opcja ON THE GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD, Pakiet Polsat Sport Premium, Ekstraklasa, Pakiet Eleven Sports HD, Usługa Multiroom HD (2 dekodery), Katalog treści online
 
Interesuje mnie to samo czyli Pakiet L + HBO z GO + Polsat Sport Premium + Eleven + Ekstraklasa + 2 dekodery multiroom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

cześć,

 

czy oferta pełnego dostępu do operty cp+ (wszystkie pakiety od pakietu mini hd po familijny hd, max hd, film hd, sport hd wraz z dwoma kanałami  cinemax (pakiet cinemax hd) za 29,95 zł na miesiąc to dobra oferta na dzisiaj ze strony cp?

 

umowa bezterminowa z miesiącem wypowiedzenia wraz z telefonem w plusie za 49,99 zł?

 

można z taką opłatą jeszcze zejść w dół?

 

 

Edytowane przez mss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Wyprowadziłem się od żony. Niestety do nowego mieszkania nie mogę zabrać CP ze względu na brak możliwości montarzu anteny sat. Zostało mi pół roku abonamentu ale średnio mam ochotę go opłacać. Tym bardziej ,że to jeden z najwyższych pakietów. Czy jest jakiś sposób na rezygnację z abonamentu bez kary umownej bądź jak wysoka może być w tym przypadku taka kara?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Davvvi napisał:

Czy jest jakiś sposób na rezygnację z abonamentu bez kary umownej bądź jak wysoka może być w tym przypadku taka kara?

Przyznaną ulgę (jest w umowie) dzielisz przez ilość miesięcy w umowie, potem iloraz x ilość miesięcy do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Davvvi napisał:

Witajcie. Wyprowadziłem się od żony. Niestety do nowego mieszkania nie mogę zabrać CP ze względu na brak możliwości montarzu anteny sat. Zostało mi pół roku abonamentu ale średnio mam ochotę go opłacać. Tym bardziej ,że to jeden z najwyższych pakietów. Czy jest jakiś sposób na rezygnację z abonamentu bez kary umownej bądź jak wysoka może być w tym przypadku taka kara?

A może zmiana dekodera i przejście na internet(o ile masz dostęp w nowym miejscu do neta) przy okazji pewnie wytargował byś niższe zobowiązanie a wypowiadając już dziś umowę przy okazji te drogie miesiące by ci anulowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, OlafS napisał:

A może zmiana dekodera i przejście na internet(o ile masz dostęp w nowym miejscu do neta) przy okazji pewnie wytargował byś niższe zobowiązanie a wypowiadając już dziś umowę przy okazji te drogie miesiące by ci anulowali.

Wypowiedzenie już poszło. Tylko nie mam tu neta jak narazie. I musze wiedziec co moglbym miec gdy by to szlo przez internet. Jakie koszty itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2021 o 08:31, Davvvi napisał:

Witajcie. Wyprowadziłem się od żony. Niestety do nowego mieszkania nie mogę zabrać CP ze względu na brak możliwości montarzu anteny sat. Zostało mi pół roku abonamentu ale średnio mam ochotę go opłacać. Tym bardziej ,że to jeden z najwyższych pakietów. Czy jest jakiś sposób na rezygnację z abonamentu bez kary umownej bądź jak wysoka może być w tym przypadku taka kara?

 

Najlepsze rozwiązanie-wybaczyć iWRÓCIĆ do żony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...