Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .Mam może troche dziwne pytanie ale może są osoby które będą wiedziały to w praktyce .W niedziele kończy mi się umowa z CP i przechodze do NC+ .Czy CP wyłącza sygnał w dniu kiedy wygasa umowa czy np kilka dni po jej wygaśnięciu jak bywało czasami w dawnej nce .Pytam bo nie wiem czy mam jutro brać nc+ czy mogę np załatwić to po niedzieli a nie chciał bym zostać bez tv przez niedziele.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .Mam może troche dziwne pytanie ale może są osoby które będą wiedziały to w praktyce .W niedziele kończy mi się umowa z CP i przechodze do NC+ .Czy CP wyłącza sygnał w dniu kiedy wygasa umowa czy np kilka dni po jej wygaśnięciu jak bywało czasami w dawnej nce .Pytam bo nie wiem czy mam jutro brać nc+ czy mogę np załatwić to po niedzieli a nie chciał bym zostać bez tv przez niedziele.Pozdrawiam

Za luty i tak nie zapłacisz w NC+ więc bierz i jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @pawelek

Witaj na forum,mam do Ciebie też trochę dziwne pytanie- czy wypowiedziałeś umowę?

Również witam sorry że dopiero teraz pisze ale dopiero wróciłem do domu .Tak złożyłem wypowiedzenie 3 miesiące temu wysyłając listem poleconym na Łubinową za p.o

były telefony z prośbą żebym został ale byłem nie ugięty i w poniedziałek biore nc+ ponieważ zależy mi na c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę w imieniu znajomej, której chciałem wstroić program Polsat News HD oraz TVP Sport HD. Okazało się, że nie ma dostępu do tych kanałów (komunikat na dekoderze "tego kanału nie ma w Twoim abonamencie"). CP posiada od 2006r i płaci miesięcznie 57,20zł. Po telefonie do BOA otrzymała informację, że ma aktualnie stary pakiet podstawowy oraz Relax MIX. Zaproponowano jej pakiet Familijny Max HD oraz Sport HD w cenie 59,90 zł. Na razie odmówiła. Czy można coś więcej ugrać? Składać wypowiedzenie (umowa jest teraz na czas nieokreślony)? Zależy jej przede wszystkim na programach sportowych (pakiet Sport). Posiada na własność dekoder Samsung DSB-H370G i nie chce go zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę w imieniu znajomej, której chciałem wstroić program Polsat News HD oraz TVP Sport HD. Okazało się, że nie ma dostępu do tych kanałów (komunikat na dekoderze "tego kanału nie ma w Twoim abonamencie"). CP posiada od 2006r i płaci miesięcznie 57,20zł. Po telefonie do BOA otrzymała informację, że ma aktualnie stary pakiet podstawowy oraz Relax MIX. Zaproponowano jej pakiet Familijny Max HD oraz Sport HD w cenie 59,90 zł. Na razie odmówiła. Czy można coś więcej ugrać? Składać wypowiedzenie (umowa jest teraz na czas nieokreślony)? Zależy jej przede wszystkim na programach sportowych (pakiet Sport). Posiada na własność dekoder Samsung DSB-H370G i nie chce go zmieniać.

Jak nie była aneksowana ta umowa to zapewne jest na czas nieokreślony.Ale radzę się upewnić jak tak to pisać wypowiedzenie.A następnie negocjować ten pakiet z umową na 12 miesięcy w tym 5 gratis bez wymiany dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem mojej umowy na 29 miesięcy wypowiedzieć na 3 miesiące przed końcem(umowa do 10 marca)teraz automatycznie mi przedłużą Familijny HD za 39.90 na następne 12 miesięcy.A nie ukrywam ze chciałem utargować do obecnego Familijnego Hd za 39.90 Pakiet Sport HD za 10 zł i wtedy gotów jestem podpisać wielomiesięczna umowę...czy mam jakąś szansę? czy dopiero przed grudniem wysłać wypowiedzenie przedłużonej umowy na 3 miesiące przed jej końcem i wtedy negocjować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdzwonili do mnie bardzo szybko po dojściu wypowiedzenia,poinformowali ze zaczał się 3 miesięczny okres wypowiedzenia(do 5 czerwca)i zaczęła się propozycja za propozycją które odrzucałem tłumacząc gościowi ze mnie interesuje jedynie opłata 10 zł za pakiet sport na cały czas umowy ,ale do Familijnego Hd bym z pakietem płacił cały czas 49.90.no i przez 21 minut się nie dogadałiśmy!Na końcu powiedział ze drugi raz już inie zadzwonią a pozostałe miesiące na wypowiedzeniu umowy muszę płacić o 10 zł więcej-49.90!ale mnie wkurzyli!a za parę godzin na stronie internetowej Polsatu ukazała się oferta coprawda za 49.90 ,ale oferują Pakiet Sport za 0 zł na cały okres umowy,więc jednak możnano i pół roku za darmo Pakietów no i ipla za darmo na cały okres umowy,jeden tylko szczegół-24 miesiace umowa i tylko dla nowych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...