Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio próbowałem starego Echostar DVR-747 aktywować to nie dało rady ponieważ TP 12284/H przeszedł na DVB-S2 i po prostu dekoder nie odbiera kanałów na których nadawane są uprawnienia odbioru. Jednym słowem dekoder nadaję się na części albo na ozdobę :D

Edytowane przez CzarnyKruko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio próbowałem starego Echostar DVR-747 aktywować to nie dało rady ponieważ TP 12284/H przeszedł na DVB-S2 i po prostu dekoder nie odbiera kanałów na których nadawane są uprawnienia odbioru. Jednym słowem dekoder nadaję się na części albo na ozdobę :D

Jakby w nim była taka sama karta jak w HD3000 to możnaby do niego włożyć tą kartę żeby odblokować dostęp do FTA, ale prawdopodobnie w nim będzie inna karta niż w HD3000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby w nim była taka sama karta jak w HD3000 to możnaby do niego włożyć tą kartę żeby odblokować dostęp do FTA, ale prawdopodobnie w nim będzie inna karta niż w HD3000

Karty są te same i dekodują w systemie nagra ,ale jest tylko jeden drobny szkopuł -karta i dekoder to para

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym ty człowieku piszesz, słyszałeś, że karty Cyfrowego Polsatu są sparowane z dekoderem/modułem?

Wiem, ale ja mam zablokowany HD3000 i aktywny moduł CI+ i jak włożę kartę z modułu do HD3000 to mogę na nim oglądać FTA

Karty są te same i dekodują w systemie nagra ,ale jest tylko jeden drobny szkopuł -karta i dekoder to para

Są te same, ale miałem na myśli te najnowsze karty, one odblokują kanały FTA na dekoderach w których oryginalna karta wygląda tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem na innym forum, to tier nie jest przypisany ani do KSW 32, ani 33. Biorąc pod uwagę, że jest ważny od 11-09-2015 do 12-12-2015, to pewnie były jakies wrześniowe testy (pewnie związane z przejściem na DVB-S2/MPEG-4), które ktoś przypadkiem wysłał na wszystkie karty. No chyba, że się szykuje jakaś rewolucja w pakietach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obeszło się bez telefonu. Najwyraźniej czegoś nie złapał gdzieś po drodze, reaktywacja w ICOK i poczekanie na Polsat Food HD na komplet uprawnień pomogły.

 

Na innym forum ktoś inny też miał ostatnio coś podobnego, uprawnienia niby były, daty też, a nic nie świeciło...

Edytowane przez tomkep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie problem z odbiorem na Darmowym HD? Mi zgasły TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVN HD i TV6 (i być może coś więcej) i nie bardzo kumam o co chodzi. Karta ma uprawnienia do stycznia, a na niektórych kanałach ciemno...

Mi aktywowali Darmowy HD po napisaniu prośby przez e-mail, ale nie działają mi kanały Polsat SD, TV4 SD, TVP1 SD, TVP2 SD, TVN SD i TVN7 SD, na tych kanałach jest komunikat Tego kanału nie ma w twoim abonamencie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...