Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zadzwoniłem do działu utrzymania klienta i poprosiłem o uruchomienie promocji DRH6 na dekoderze, który kilka lat temu został mi po skończonej umowie. Konsultant powiedział, że nie ma problemu i że mogę taką umowę zawrzeć telefonicznie. Przedstawił mi warunki promocji i zapytał czy wyrażam zgodę na uruchomienie promocji, co wiąże się z zawarciem umowy na 6 miesięcy na pakiet Mini HD za 9,90zł miesięcznie. Powiedziałem, że tak po czym konsultant stwierdził, że do 3h kanały z pakietu Mini HD zaczną działać. Póki co nadal działają wyłącznie kanały FTA.

 

Powiedźcie mi, czy skorzystanie z promocji DRH6 nie wiąże się z koniecznością podpisania umowy w tradycyjny sposób (u kuriera)? Bo szczerze mówiąc zdziwiłem się jak konsultant stwierdził iż można tą promocję uruchomić telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/aktu ... 6012014.cp

 

u dołu strony:

 

Kanały otwarte w dniach 16/01 - 02/03: AXN Spin HD, FOX Life, FOX Life HD, CBS Reality, MTV Polska, CBS Europa, TCM, FOX, FOX HD, Sundance Channel, Sundance Channel HD, BBC Konowledge, BBC Entertainment, BBC Lifestyle, BBC HD, CBeebies, Boomerang, Cartoon Network, Nickelodeon, Nick Jr, Nick HD, Extreme Sports, Nat Geo Wild, Nat Geo Wild HD, National Geographic Channel, National Geographic Channel HD, Travel Channel, Comedy Central, Comedy Central Family, MTV Rocks, MTVN HD, VH1, CNN, Viasat Nature, Viasat Explorer, Viasat History Kanały otwarte w dniach 16/01 - 31/03: CBS Action, CBS Drama, AXN, AXN Black, AXN White, AXN HD

 

Nie dotyczy abonentów Pakietu Darmowego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zadzwoniłem do działu utrzymania klienta i poprosiłem o uruchomienie promocji DRH6 na dekoderze, który kilka lat temu został mi po skończonej umowie. ...

Powiedźcie mi, czy skorzystanie z promocji DRH6 nie wiąże się z koniecznością podpisania umowy w tradycyjny sposób (u kuriera)? Bo szczerze mówiąc zdziwiłem się jak konsultant stwierdził iż można tą promocję uruchomić telefonicznie.

 

Mi też tak powiedzieli, po czym okazało się że jednak najpierw muszę dostać papiery pocztą i dopiero włączą.

Od razu być może aktywują jeśli jesteś aktualnie abonentem CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli działa ci nowy ICOK to tam możesz sobie zaświecić Darmowy HD. Pewnie cię wrobił w jakąś umowę z krótkim miniHD ale spoko, najwyżej nie podpiszesz i tyle :)

Parę lat temu skończyła mi się umowa na dekoderze Samsunga HD. Teraz działają na nim tylko kanały FTA. Jak włączyć na nim Darmowy HD w ICOK? Czy muszę dzwonić do BOKu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarmowyHD przy DRH6 a nie chcą wymienić własnościowego dekodera sd na hd.To jakaś paranoja ponieważ przy nowej umowie na pakiet mini hd sprzedają dekodery hd od CP za złotówkę na własność.

Henryk,

To normalne i legalne. Przechodząc na umowę DRH6 aktywujesz stary dekoder albo przedłużasz już posiadaną umowę, dlatego w tej promocji nie możesz pobrać nowego dekodera. Sytuacja jest inna gdy już po aktywowaniu umowy i użytkowaniu DRH6 podczas 6 miesięcy ten dekoder Ci się popsuje - wtedy mimo, że wydawałoby się, że gwarancji już nie ma dekoder jest wymieniany zazwyczaj na dekoder HD (gwarancja jest ponownie ważna podczas tych 6 miesięcy bo Polsat musi zagwarantować możliwość odbioru kanałów na dekoderze). Po upływie tych 6 miesięcy gwarancja się kończy i ich to już nie interesuje gdyż to już sprawa abonenta - ma sygnał darmowy.

Ja już to przerabiałem gdy miałem pakiet mini i wprowadzono zmianę warunków umowy i cenę na pakiet mini HD. Też próbowałem wytłumaczyć, że jak mogę odbierać i zgodzić się na zmianę warunków umowy jeśli mam dekoder bez możliwości odbioru programów HD. BOK poinformował mnie, że mogę wypowiedzieć umowę bez żadnych kosztów więc to zrobiłem.

Jeśli chce Pan nowy dekoder musi Pan skorzystać z innej promocji, gdyż DRH6 jest tylko dla osób które już takowy posiadają - jest korzystna i tania, z dużą ulgą za abonament ze względu na brak kosztów Polsatu w przekazaniu nowego dekodera (wiadomo, że mimo że jest za 1 zł to odbijają sobie te koszta na abonamencie).

Sam ciągnę DRH6 bez dostępu do kanałów HD.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@henryk1944 - masz Darmowy HD czy Mini HD? DRH6 to kod promocji dla umowy 6m-cznej na MiniHD dla posiadaczy sprzętu własnościowego po zakończonej umowie.

Z tego co wiem, jeśli aktywny jest Darmowy HD to nie ma szans na wymianę dekodera, nawet jeśli jest uszkodzony. Trzeba mieć conajmniej Mini HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba go zepsuć w okresie tych 6 miesięcy od podpisania umowy :)

 

edit: Z ciekawości wysłałem e-maila do CP w sprawie wymiany dekodera, mam Echostara DSB-616 z aktywnym pakietem Darmowy HD i tak mi odpisali:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że jeżeli dekoder Echostar o numerze karty.................nie jest uszkodzony mechanicznie możliwa będzie jego bezpłatna wymiana w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży."

 

Napisałem czy dostanę za darmo czy muszę coś podpisywać:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że wymiana uszkodzonego dekodera na sprzęt sprawny nie wiąże się z koniecznością podpisywania nowej Umowy."

 

Nadpisałem jaki model dostanę:

 

"

Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że model dekodera, jaki Pan otrzyma zależny będzie od stanów magazynowych Punktu Sprzedaży. Ponadto dekoder, który Pan posiada przed wymianą zostanie poddany diagnostyce, w celu sprawdzenia czy nie był on serwisowany na własną rękę. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post po poście ale mam coś ważnego do zakomunikowania, właśnie wymieniłem swój dekoder Echostar DSB-616 na którym miałem umowę o kodzie promocji DRH2, obecnie aktywny pakiet Darmowy HD za 0 zł. W takim przypadku wymiana jest możliwa, bez żadnych problemów wymienili mi na HD-3000. Tak więc jak macie umowy na czas nieokreślony o kodzie promocji DRH2 lub DRH6 z aktywnym pakietem Darmowy HD wymiana jest możliwa, trwało to u mnie 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie jestem po rozmowie z konsultantem.

Zadzwoniłem, ponieważ skończyły Mi się uprawnienia na Darmowy HD. Mówię konsultantowi co i jak a on Mi mówi, że nie mogę go aktywować, że muszę podpisać na Mini HD itd. po wytłumaczeniu, że wcześniej go miałem itd. konsultant raptownie powiedział, że jednak mogę tan pakiet aktywować.

Poprosił o adres i powiedział, że umowa czy tam jakieś warunki przyjdą pocztą.

Chciałbym się dowiedzieć, czy to normalne i czy facet mnie w nic nie wrobił.

Dodam, że wcześniej włączyłem Darmowy HD w takich okolicznościach:

Mam pytanie.

Czy jak podpisałem umowę na MINI HD i mam promocyjnie RODZINNY HD, który mi się dzisiaj kończy a zerwałem umowę z powodu wycofania kanału LOVE to mogę aktywować DARMOWY HD?

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

 

Odnośnie sprawy wyżej to muszę powiedzieć, że konsultant mnie nie wrobił.

23.01.2014 przyszedł mi list od CP a w nim zmiana warunków umowy na Darmowy HD i kod promocji TDRH4.

Nic nie musiałem podpisywać.

Problem w tym, że do dzisiaj kanałów z Darmowego HD nie mam, ale napisałem dzisiaj w tej sprawie do CP :(

P.S Czy mógłby ktoś powiedzieć mi jakie są szczegóły oferty TDRH4? Czy mogę np. doładować sobie MINI HD?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, bo ja mam kilka umów na czas nieokreślony o kodzie promocji DRH2 i DRH6 na tych dekoderach mam pakiet Darmowy HD i nic nie musiałem aktywować nawet o tych 6 miesiącach. TDRH4 to pewnie to samo tylko trzeba by na warunki spojrzeć, nie przysłali ci ich? Zamów je poprzez ICOK.

Ty miałeś DRH6 czy DRH2?

 

Może kolega @swojadroga nam pomoże :)

 

edit:

Siegnąłem do moich warunków zmian umowy, umowa o kodzie promocji DRH6, po 6 miesiącach zmieniłem na Darmowy HD i takie potwierdzenie dostałem:

 

7043871000_1390820364_thumb.jpg

 

Ciekawe skąd u mnie TDRH7 co to znaczy?

 

Ale i tak mam pakiet Darmowy HD, więc i tobie musi działać. Ustawiłeś na kanał np. TV6? Ponawiałeś uprawnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa sprawa to tak jak Burito wspomniał. Ponawiałeś uprawnienia i czy miałeś włączony kanał Polsat Sport News lub wspomniany też TV6. Do 3 godzin kanały powinny zacząć działać. Ponadto musisz mieć aktualną wersję oprogramowania w dekoderze. Jeśli dekoder ma starą wersję softu to karta się nie aktywuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...