Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 grudnia podpisałem i wysłałem priorytetem umowę z CP(DRH6) w ich kopercie zwrotnej.Następnego dnia wysłałem pocztą opłate za 6m-cy(mini HD) wczoraj w ICOK-u śweici opłata zaksięgowana(5.12.2013) Dziś jestem po telefonie do(DUK) Czy wpłyneła moja umowa konsutant po sprawdzeniu odparł że nie.Mam pytanie okres rozliczeniowy u mnie to 15 czy jak nie zdążą zarejestrować do 15 to włączą za miesiąc czy po rejestracji np.16 bo na to pytanie odpowiadają różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRH6: Umowa na pakiet Mini HD za 9,90 zł przez 6 miesięcy, po tym okresie możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD za 0 zł, ewentualnie dalsze korzystanie z pakietu Mini HD za 16,90 zł,

TKA52: Umowa na pakiet Mini HD za 4,90 zł przez 18 miesięcy.

 

Czy TKA52 obowiązuje tylko na dekoderze własnościowym? Ta promocja jest nadal aktualna, jeśli tak to na jakich warunkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę jak to jest, teraz mam 15miesieczną umowę na Mini HD, dzwoniłem na infolinię i pytałem czy pod koniec umowy mogę na Darmowy HD przejść, odpowiedz brzmi: NIE :cry:

Nie ma w tej chwili takiej opcji dla mnie.

 

Dekoder HD 5000 mam własnosciowy, inne pakiety mnie nie interesują, więc to trochę bez sensu, jak mi nie włączą darmowego to dekoder mogę tylko wyrzucic :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burito - dzięki.

 

Jednak konsultant z którym rozmawiałem nic nie wpomniał o 6 miesiącach, po prostu pakiet ten mi nie przysługuje.

 

może zacznie przysługiwać pod koniec umowy, bo do konca umowy mam jeszcze 9-mcy : :mrgreen:

 

Nie wspomniał, bo to odrębna umowa ale zobacz jeszcze w obecnej umowie lub PWU czy nie ma tam informacji odnośnie możliwości aktywacji pakietu Darmowy HD po zakończonej obecnej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRH6: Umowa na pakiet Mini HD za 9,90 zł przez 6 miesięcy, po tym okresie możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD za 0 zł, ewentualnie dalsze korzystanie z pakietu Mini HD za 16,90 zł,

TKA52: Umowa na pakiet Mini HD za 4,90 zł przez 18 miesięcy.

 

Witam, zastanawiam się czy te w/w umowy można aktywować na dekoder, żeby nie był "bezczynny" familijny F 300 z kartą obecnie leci FTA umowa na abonament dawno temu się skończyła od tego czasu leżał na strychu u dziadków. Pisałem na adres email: kontakt@cyfrowypolsat.pl podałem nr karty i dekodera, ale w odpowiedzi dostałem żeby podać pesel i nr umowy. Pesel bym podał ale nr umowy już nie, ponieważ gdzieś się prawdopodobnie zapodziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ten sposób "reanimowałem" swoje bezczynnie leżące w szafie dekodery Echostar DSB-717 i DSB-616. Ale jaki numer umowy jak umowy nie ma :)

Zadzwoń pod numer: 22 212 71 28 podaj numer karty i numer swój Pesel i poproś o przesłanie na niego umowy o kodzie promocji DRH6. Domniemam, że dekoder jest zarejestrowany na twoje dane czy dziadka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...