Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z DARMOWYM HD jest tak ze co pół roku trzeba zadzwonić do POLSATU i przedłuzyc umowe na DARMOWY HD ... Inaczej zablokujo...

 

 

Nieprawda mam już Darmowy HD ponad 1 rok i jakoś ani razu go nie ponawiałem.

W warunkach jest mowa, że co pół roku trzeba aktywować ale ja i kilka osób z forum potwierdziło, że jak i został uaktywniony pakiet Darmowy HD, działa, mineło te 6 miesięcy i nadal działa.....

 

Tak, na PSN. Chodzi kilka dni i nic. Oprogramowanie też jest najnowsze. Także nie wiem co jest nie tak.

 

A po zalogowaniu się do ICOK jaki masz nadany pakiet? Jak Darmowy HD to musi działać, jak kanały FTA to trzeba ich tam "ponaglić"

https://icok-beta.cyfrowypolsat.pl/logowanie.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z DARMOWYM HD jest tak ze co pół roku trzeba zadzwonić do POLSATU i przedłuzyc umowe na DARMOWY HD ... Inaczej zablokujo...

 

 

Nieprawda mam już Darmowy HD ponad 1 rok i jakoś ani razu go nie ponawiałem.

W warunkach jest mowa, że co pół roku trzeba aktywować ale ja i kilka osób z forum potwierdziło, że jak i został uaktywniony pakiet Darmowy HD, działa, mineło te 6 miesięcy i nadal działa.....

Też tak miałem (działał mi chyba 9 miesięcy), ale miesiąc temu mi zablokowali i musiałem go ponownie aktywować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zapytam.Dostałem dekoder z cesją f300 w trybie prepaid.Umowa była daaawno temu *dekoder nigdy nie używany.(po wymianie z sagema sd jak za darmo wymieniali)Cesję przeprowadziłem wszystko na moje dane teraz czy by mieć darmowy hd obowiązowo DHR6 i 6miesięcy mini hd za 9,90 i po 6miesiącach darmowy hd( tu mam pytanie czy musze wysyłać przed końcem tych 6miesięcy po 3 rezygnację z umowy) czy automatycznie umowa zostanie rozwiazana i aktywowany darmowy hd. Kolejna moja wątpliwość to wymiana f300 na jaki kolwiek dekoder hd w trakcie tych 6miesięcy płatnej umowy.Realne toto? czytałem ostatnie 10 stron tematu i brak jasnych tak/nie...

Poproszę na pm odpowiedź ( rzadko zaglądam na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisujesz umowę o kodzie promocji DRH6, przez 6 miesięcy masz aktywny pakiet Mini HD za 9,90 zł, po tym czasie umowa przechodzi na czas nieokreślony i możesz aktywować telefonicznie pakiet Darmowy HD za 0 zł lub nadal korzystać z pakietu Mini HD za 16,90 zł. Dekoder możesz wymienić a każdym czasie, warunek uszkodzenie elektryczne, bez żadnej ingerencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem, bo jak w ICOK zadałem prawie to samo pytanie, z tym że o DRH2 (bo takową mam na module CI) to mi odpisali, że 16,90 :P Dopiero jak zadzwoniłem i 15 minut powisiałem na telefonie to w systemie, niczym w "opcjach ukrytych" konsultant znalazł, że faktycznie 9,90 zł. Znalazł jak mu właśnie regulamin zacytowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązuje zawsze kwota z regulaminu promocji. Niektórzy konsultanci bez sprawdzenia mówią z automatu cenę standardową pakietu Mini HD na czas nieokreślony. Wbrew pozorom użytkowników pakietu Darmowego HD lub abonentów pakietu Mini HD w niestandardowej cenie jest bardzo mało w skali wszystkich abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem poprzez ICOK o cenę pakietu Mini HD po powrocie z Darmowego HD, takie uzyskałem odpowiedzi:

 

"Szanowny Panie

 

Uprzejmie informujemy, że chcąc korzystać z pakietu Mini HD jego cena będzie wynosiła 16,90 zł/mies. zgodnie z Cennikiem dla Umów zawartych na czas nieokreślony. "

 

Napisałem, że mam PWU, który mówi o tym, że będzie ten pakiet kosztował 9,90 zł. Dalsza korespondencja:

 

"Szanowny Panie

 

Prosimy o przesłanie skanu dokumentu, na który się Pan powołuje. Jest to niezbędne do jednoznacznej weryfikacji."

 

To śmiech na sali, że nie mają mojego PWU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...