Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś wysłałem wypowiedzenie umowy z powodu usunięcia kanału "Love".

Po tej umowie pozostanie mi dekoder Mini HD 2000 na własność i w związku z tym mam pytanie. Czy jak umowa się już zakończy, to czy mogą na mój wniosek włączyć mi pakiet Darmowy HD?

 

PS.posiadam pakiet Rodzinny HD w promocji i do końca umowy płacę za niego 14,90zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po wypowiedzeniu umowy z powodu wycofania kanału "Love" gwarantowanego w pakiecie Rodzinny HD. Kolejne dwa wypowiedzenia(Rodzinny HD) są od dziś w drodze Do Cyfrowego Polsatu. W poniedziałek po godzinie 17 list powinien być już na Łubinowej.

 

Będę walczył o włączenie pakietu Darmowy HD.

 

W PWU - Część Ogólna jest taki oto zapis i na niego się powołam:

 

Cytuję PWU:

§ 4 Opis Promocji - Postanowienia Ogólne

 

3. Dodatkowo po rozwiązaniu Umowy Abonenckiej - w przypadku, gdy klient zawierając umowę kupił Dekoder ,stanowiący własność klienta Dekoder wraz z udostępnioną przez Cyfrowy Polsat Kartą zapewniają, bez konieczności ponoszenia Opłat Abonamentowych, dostęp do:

i. ogólnodostępnych programów telewizyjnych i/lub radiowych oraz

ii. promocyjnego Pakietu Darmowego HD, aktywowanego na wniosek Abonenta, w skład którego na dzień podpisania Umowy wchodzą następujące kanały opisane w tabeli numer 2 "Skład Pakietów"

4. Aktywacji o której mowa powyżej w pkt. 3 litera ii., Klient może dokonać telefonicznie, a także osobiście w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

 

Ja będę próbował na trzech umowach po wypowiedzeniu umowy z powodu wycofania kanału "Love" włączyć na tych 3 dekoderach pakiet Darmowy HD. Gdy mi odmówią tego pakietu to złożę reklamację i powołam się na punkt regulaminu który cytuję powyżej i napiszę że wypowiedziałem umowę nie z mojej winy, lecz z winy Cyfrowego Polsatu,który wycofał gwarantowany kanał który był w regulaminie i umowie i że wg swojego regulaminu powinni mi włączyć pakiet Darmowy HD na mój własnościowy dekoder..

 

Co o tym sądzisz drogi kolego Burito? Przejdzie to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jeszcze inaczej - mój okres rozliczeniowy rozpoczyna się 28, przez 2 tyg. (od 14 wg. potwierdzenia odbioru odebranej umowy) nie mieli czasu aktywować mi pakietu. Po kilku telefonach, napisanej skardze w dniu 29 włączyli mi pakiet za który miałem zapłacić tak jak wg. nowej umowy DRH6 ale stwierdzili, że oddziaływanie nowej umowy tzn. okres liczonej umowy zaczyna się dopiero od kolejnego okresu rozliczeniowego, czyli jak miałem umowę na 6 miesięcy finalnie wyszło na 7.

 

Mam nadzieję, że jasno mi się udało to opisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej to mieć swój własnościowy dekoder lub moduł Cyfrowego Polsatu i podpisać na niego umowę o kodzie promocji DRH6, umowa na 6 miesięcy przez ten okres masz pakiet Mini HD za 9,90 zł a po tym okresie możliwość aktywacji pakietu Darmowy HD za 0 zł to jest najszybsza droga. Trochę dłuższa to wzięcie dekodera lub modułu CI+ od Cyfrowego Polsatu wraz z umową na 18 miesięcy na pakiet Mini HD za 14,90 zł, po tym okresie możliwość aktywacji na zawsze pakietu Darmowy HD za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej od razu to nie przejdziesz, po zakończeniu tej umowy podpisz nową o kodzie promocji DRH6 na 6 miesięcy, która zagwarantuje ci pakiet Darmowy HD. A sprawdź przy tej obecnej czy nie masz na jej koniec możliwości aktywowania pakietu Darmowy HD, bo teraz Cp oferuje takie umowy na koniec, których jest możliwy pakiet Darmowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam umowę na 15 miesięcy mini HD, do końca pozostało 10 miesięcy - opłacone z góry.

 

1. co zrobić by przejść na darmowy HD?

 

2. wiem, że to dziwne ale zapytam: czy mogę przejść na darmowy hd już teraz - 10 miesięcy przed zakonczeniem umowy ?

Nie ma takiej możliwości. Opłacony z góry abonament o niczym nie przesądza. Gdyby tak się stało, jak myślisz, to musieliby zwrócić ci nadpłatę za niewykorzystany abonament z tejże umowy. To z kolei kłóci się z zawartą wcześniej umową na czas określony, którą należy dopełnić. Innymi słowy doszłoby do zerwania tej umowy a za to są naliczane kary. I wyszłoby nici z darmowego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z zapisem umowy DRH6 na trzy miesiące przed końcem wysłałem wypowiedzenie z dopiskiem o uruchomienie darmowego po zakończeniu umowy.

Dzisiaj dzwonią i mi mówią, że nie powinienem wypowiadać umowy tylko dzwonić w ostatnim miesiącu o włączenie darmowego, bo jak umowa jest wypowiedziana to się zakończy i darmowego nie aktywują.

Ale po mojej uwadze, że w umowie jest zapis o wypowiedzeniu bo inaczej umowa przejdzie na czas nieokreślony to już się chłopak trochę pogubił i do końca nie był pewny.

Więc ostatecznie ktoś wie jak to jest :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...