Skocz do zawartości

Pakiet Darmowy HD


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Będę walczył o włączenie pakietu Darmowy HD.

 

W PWU - Część Ogólna jest taki oto zapis i na niego się powołam:

 

Cytuję PWU:

§ 4 Opis Promocji - Postanowienia Ogólne

 

3. Dodatkowo po rozwiązaniu Umowy Abonenckiej - w przypadku, gdy klient zawierając umowę kupił Dekoder ,stanowiący własność klienta Dekoder wraz z udostępnioną przez Cyfrowy Polsat Kartą zapewniają, bez konieczności ponoszenia Opłat Abonamentowych, dostęp do:

i. ogólnodostępnych programów telewizyjnych i/lub radiowych oraz

ii. promocyjnego Pakietu Darmowego HD, aktywowanego na wniosek Abonenta, w skład którego na dzień podpisania Umowy wchodzą następujące kanały opisane w tabeli numer 2 "Skład Pakietów"

4. Aktywacji o której mowa powyżej w pkt. 3 litera ii., Klient może dokonać telefonicznie, a także osobiście w Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

 

Ja będę próbował na trzech umowach po wypowiedzeniu umowy z powodu wycofania kanału "Love" włączyć na tych 3 dekoderach pakiet Darmowy HD. Gdy mi odmówią tego pakietu to złożę reklamację i powołam się na punkt regulaminu który cytuję powyżej i napiszę że wypowiedziałem umowę nie z mojej winy, lecz z winy Cyfrowego Polsatu,który wycofał gwarantowany kanał który był w regulaminie i umowie i że wg swojego regulaminu powinni mi włączyć pakiet Darmowy HD na mój własnościowy dekoder..

 

 

 

Wczoraj bezproblemowo został włączony pakiet Darmowy HD po wypowiedzeniu umowy z powodu wyłączenia kanału "Love".:D Także śmiało włączajcie na infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki @swojadroga za wiadomość na PW.

Rozmawiałem z konsultantem CP w temacie Darmowego Pakietu HD na CAM pre-paid.

Okazało się że na prepaidzie nie ma takiej możliwości, musi być moduł lub dekoder z umowy.

Najszybciej i najtaniej to należałoby podpisać umowę na tym CAM na pakiet Mini HD za 9,90 na 1 rok., a potem wypowiedzieć i włączyć wtedy dopiero ten pakiet darmowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Dostałem dziś umowę DRH6 i Promocyjne Warunki Umowy "Nowy Cyfrowy Polsat - Elastyczna Darmowy HD" z dnia 21.11.2013 roku. Niestety mam tylko dwie pierwsze strony, trzeciej brak. Mógłby ktoś z posiadaczy takich samych PWU podesłać na PW skan trzeciej strony? Bo podejrzewam, że na stronie CP owych PWU nie znajdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie jestem po rozmowie z konsultantem.

Zadzwoniłem, ponieważ skończyły Mi się uprawnienia na Darmowy HD. Mówię konsultantowi co i jak a on Mi mówi, że nie mogę go aktywować, że muszę podpisać na Mini HD itd. po wytłumaczeniu, że wcześniej go miałem itd. konsultant raptownie powiedział, że jednak mogę tan pakiet aktywować.

Poprosił o adres i powiedział, że umowa czy tam jakieś warunki przyjdą pocztą.

Chciałbym się dowiedzieć, czy to normalne i czy facet mnie w nic nie wrobił.

Dodam, że wcześniej włączyłem Darmowy HD w takich okolicznościach:

Mam pytanie.

Czy jak podpisałem umowę na MINI HD i mam promocyjnie RODZINNY HD, który mi się dzisiaj kończy a zerwałem umowę z powodu wycofania kanału LOVE to mogę aktywować DARMOWY HD?

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...