Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Po drugie, na polskim rynku radiodyfuzji zaistniał monopol. Kluczowym momentem, który pozwolił przyszłym wydarzeniom biec, tak jak biegły, był konkurs na częstotliwości telewizji mobilnej, podczas którego, jak wykazał prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, doszło najprawdopodobniej do antykonkurencyjnej zmowy pomiędzy czołowymi operatorami telefonii komórkowej w Polsce.

http://zpp.net.pl/aktualnosci/run,koszty-cyfryzacji-zawyzone-o-477-mln-zl,page,1,article,1012.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czy w tarnowie juz zmienili?

Dla okolic Tarnowa zmieniły się również parametry odbioru. Najpierw emisja z góry Wał przeniesiona została na obiekt w Lichwinie a moc ERP z 10 kW została zmniejszona do 4 kW. Natomiast emisja z Centrum Handlowego Echo przeniesiona została na górę Świętego Marcina,  moc ERP z 3 kW do 4 kW. Oba nadajniki pracują teraz w polaryzacji poziomej, co umożliwi większości odbiorców lepszy odbiór multipleksu.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, u mnie w Krakowie (Bronowice)niestety po zmianie kiszka. Przed zmianą odbierało bez problemu, teraz po tym jak z trudem udalo mi się wyszukac na kanale 33 kodowane kanały, cały czas mam brak sygnału z anteny. Co prawda jest to zwykłą antena pokojowa, ale wcześniej wszystko śmigało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kierunkowa antene zastapilem siatkowa ze wzmacniaczem.Na kierunkowej zaczeły sie jaja w stylu raz odbiera raz nie.Kupilem nowa zalozylem narazie problem zginal..

Co do Krakowa dziwne zaloz moze zwykla z symetryzatorem zamiast pokojowej.

Edytowane przez Wicus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kierunkowa antene zastapilem siatkowa ze wzmacniaczem.Na kierunkowej zaczeły sie jaja w stylu raz odbiera raz nie.Kupilem nowa zalozylem narazie problem zginal..

Co do Krakowa dziwne zaloz moze zwykla z symetryzatorem zamiast pokojowej.

Mam pytanie co moze byc nie tak?, rano sygnalu brak przed poludniem jest do jakiejs 16 potem zrywa wraca wieczorem i nocy nwm ale do 22 jest potem brak.

Czy to moze byc wina wzmacniacza?

Zalozylem plytke z oznaczeniem SWA-2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do najbliższego MUX-u profil terenu wygląda następująco : Terenu nic nie zasłania żadne wysokie budynki i drzewa, antena bezpośrednio widzi nadajnik a już mux w Warszawie a chodzi mi o PKiN to tu już są schody.. chodzi o to że 1) Nadajnik jest daleko 2) nie wiem jaki jest profil terenu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...