Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie niestety jest bez zmian. Cyfrowy Polsat chyba ma zamiar lecieć w kulki z UKE i przejść na nowe częstotliwości wraz ze startem Polsatu World i planowanego także pod MUX4 odnowionego Polsatu 2 co ma nastąpić prawdopodobnie za miesiąc. Problem w tym że od dzisiaj MUX4 jest nielegalnie na nowych częstotliwościach skoro pozwolenie na nie minęło z końcem dnia 31 maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za bardzo tymi parametrami wskazanymi przez UKE za bardzo nie należy się przejmować? Jak już wspomniałem mocno kłócą one się z decyzją rezerwacyjną na MUX4 - mam zatem nadzieje że finalne parametry podane przez Emitel znacznie będą różnić się od tych wskazanych przez UKE gdyż z decyzji rezerwacyjnej można wywnioskować że docelowa emisja będzie prowadzona z dużych obiektów a nie miejskich nadajnikach niskiej mocy jak obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli emisja miała by być z RTCN Kosztowy lub Chorągwica z mocą ERP 5kW to nawet niech nie uruchamiają. Ostatnio jak testowałem MT 5000 to wybacz, ale najczęściej odbierałem tylko MUX4 zwłaszcza tam, gdzie ten odbiornik miałby działać. Z Twoich wypowiedzi wynika że na siłę chcesz żeby ten multipleks był w Twoim zasięgu, a reszta potencjalnych odbiorców się nie liczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba pozwolenia radiowe mają to do siebie że zawsze można je zmienić. W przypadku Gdańska docelowo przekaz ma być prowadzony na kanale 52: http://forum.naziemna.info/forum/viewth ... read_id=12

A i byłbym zapomniał - chciałbym aby MUX4 był odbierany wszędzie tam gdzie powiedzmy MUX2 a nie tylko w moich okolicach. W przypadku mojej lokalizacji (Kraków) zostanie wykorzystana częstotliwość po analogowym TVP2 który to był na kanale 33. W analogu ta stacja miała znakomity zasięg więc mam nadzieje że w wersji cyfrowej będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...