Skocz do zawartości

MUX 4 (TV naziemna Polsat Box)


Burito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Mieszkam w okolicach zawiercia o od wczoraj od godziny 8 rano znikł mi sygnał mux 4 kanał 24 ,czy ma ktoś problemy z odbiorem mux 4 z koksowni Przyjaźń.Dodam ze pozostałe muxy 100%, system antenowy sprawny potwierdzone u 4 sąsiadów cisza na kanale 24.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Dzialaja wam kanaly mux 4?

U mnie od wczoraj brak uprawnien..

Jaki numer błędu wyskakuje podczas braku uprawnień u Ciebie ?

 

Edit: Odpaliłem swój dekoder i wyskoczył całkowity brak uprawnień do oglądania kanałów z MUX4. Po rozmowie z konsultantem mogę wam napisać, problem jest w całej Polsce i trwają prace nad jego usunięciem. Ile to potrwa nie wiadomo jak na razie.

Edytowane przez studiolitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Śląsku sygnał już jest.

Edit 15/11/2015 12:23:
Po 15 minutach znów się posypało, obecnie z całego multipkleksu obecnie działają wszystkie stacje oprócz Nickelodeon.

 

Edit: 15/11/2015 12:43

 

Podłączyłem T-HD 1000 po zakończonej umowie w 2014 roku, odbiera MUX 4 bez uprawnień ( nie są dodane w statusie klienta w menu) co oznacza że MUX 4 został odkodowany dla wszystkich co posiadają sprzęt do odbioru telewizji mobilnej.

Edytowane przez studiolitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz sprzęt telewizji naziemnej od Cyfrowego Polsatu?

 

U mnie dalej są nie kodowane na T-HD 1000 który jest po zakończonej umowie, a sam obraz na każdym kanale włącza się po około 30 sekundach. T-HD 210 działa normalnie i ma wpisane uprawnienia w karcie statusu. 

 

Za każdym razem gdy robię skanowanie T-HD 1000 zapisuje listę kanałów nie według CP, lecz LCN gdyż nie dostaje uprawnień do zapisania listy CP i w efekcie mam kanały zapisane na pozycjach 101 - 109.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem CP powinien ewidentnie skończyć z bawieniem się w płatną telewizję naziemną i udostępnić MUX4 w formie niekodowanej dla wszystkich. Obecnie niestety większość posiadaczy tunerów naziemnych nie ma do niego dostępu a ci co już go mają problemy z odbiorem. Jednym zdaniem istna amatorka w wykonaniu największej platformy cyfrowej w Polsce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...