Skocz do zawartości

Novela TV i Water Planet


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie tak a nie potrzebnie bo do kablówek mogliby dosyłać sygnał światłowodem co jest o wiele tańsze,dzięki temu zaoszczędzili by trochę kasy np.na lepszą ramówkę bo na wejście do jakiejkolwiek platformy raczej nie ma szans więc nadawanie przez satelitę wydaje się na tą chwilę bezcelowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie tak a nie potrzebnie bo do kablówek mogliby dosyłać sygnał światłowodem co jest o wiele tańsze.
Dokładnie. Powinni zrezygnować ze zbędnych kosztów. Platformy ich nie chcą, to nie. Jak ich zechcą to znajdą miejsce na swoim tp. Powinni raczej skupić się na poszerzaniu dystrybucji w kablówkach i w internecie, bo w końcu internet to przyszłość tv.

 

Ponoć starania z ich strony trwają, aby dołączyć gdziekolwiek te kanały... :jupi:

 

To niech założą własną platformę satelitarną :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Skoro NC+ nie jest zainteresowana ani Novelą.tv , ani Water Planet to powinny wywalić te kanały ze swojego transpondera . Niech te kanały wynoszą się na transponder arabski , włoski , a nie marnują miejsce na tp NC+ ;)

Dostają kase od nadawcy tych kanałów za miejsce na tp to czemu mają wywalać? Tak samo np. StarsTV nie siedzi za darmo na tp CePa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@satziomek , @Pawel85, Jasne , że nie nadają tam za darmo , ale nadawcy tych kanałów na pewno bardziej by opłacało się, gdyby Novela.tv i Water Planet były w jakiejś platformie satelitarnej lub gdyby były FTA, bo to jest kilkanaście razy większa kasa za oglądalność , niż jak te kanały "siedzą" zakodowane i są dostępne tylko dla właścicieli tych kanałów i ewentualne dla włodarzy NC+. Wy[beep]e ich z tp NC+ mogłoby obudzić właścicieli czyli Polcast . Chodzi o doprowadzenie do odkodowania tych kanałów , bo tylko wtedy mają szansę na jakąś oglądalność i konkretną kasę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz bez sensu. Niby wiesz, że nie dają za darmo, a jednak powinny zostać wywalone... Czyli ludzi też powinno się wyrzucać z mieszkań mimo, że płacą czynsz, a nie zapraszają do siebie sąsiadów czy znajomych? Każdy ma prawo nadawać satelitarnie, a Polcast i Canal+ Cyfrowy już od wielu lat łączy układ, w którym włosko-polskie kanały są retransmitowane na transponderach jednego operatora. Poza tym jeśli nadawca ma się "obudzić", to może zadzwoń (kontakt jest na stronie tele5.pl) i "mu" powiedz co się najbardziej opłaca, bo widocznie po kilkunastu latach obecności na rynku medialnym nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Tak samo np. StarsTV nie siedzi za darmo na tp CePa.

Przepraszam za tą mają dygresją, ale STARS.TV nie siedzie na TP CePa. ;)

 

Skoro NC+ nie jest zainteresowana ani Novelą.tv , ani Water Planet to powinny wywalić te kanały ze swojego transpondera .

Jeżeli obecnie obowiązująca umowa nie zostanie przedłużona, to pewnie wywalą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo np. StarsTV nie siedzi za darmo na tp CePa.

Przepraszam za tą mają dygresją, ale STARS.TV nie siedzie na TP CePa. ;)

Jakoś utarło mi się że Stars siedzi na tp CePa i dlatego abonenci CePa płaczą że nie ma go na liście (chociaż z tego co wiem to jest, bo u kolegi właśnie na dekoderze CePa oglądałem ten kanał). W każdym razie wiadomo o co chodzi. Nadawca wynajmuje miejsce na danym tp, płaci za nie ale wcale to nie oznacza że jeśli nawet ten tp należy do danej platformy to musi ona ten kanał dołączyć. To są osobne kwestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycie FTA dla takich kanałów to słabe rozwiązanie. Po 1) droższe opłaty licencyjne za wypasione seriale! Po 2) Kanał FTA lekko nie ma, wszystko zależy od oglądalności.. będzie - będą pieniądze. Nie będzie - w kasie pusto. A jak się zakodujesz i zbierasz kasę od gniazdka to jest pewny chleb, wiesz ilu masz abonentów w danym miesiącu - wiesz ile kasy wpłynie. Proste i wygodne. Tylko najpierw trzeba tych abonentów mieć. A jeśli ich się nie ma to się nadaje kanały widmo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to niewiele znaczy bo zasięg pozostaje ten sam czyli marny.Pytałem dzisiaj mojego lokalnego operatora o możliwość0zlosc.gif dołączenia kanału do oferty to usłyszałem,że nadawca ma bardzo wygórowane wymagania finansowe znacznie wyższe niż kiedyś Zone Romantica co tłumaczyło by niewielkie zainteresowanie większości operatorów tym kanałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...