Skocz do zawartości

TVP1 HD / TVP2 HD


Marek1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek o 15:50 zostanie nadany odcinek "Drużyny A'', który miał polecieć w następny poniedziałek. Numeracja kolejnych odcinków została już poprawiona.

Informuję, bo ostatnio wiemy, że odcinek który wypadł z powodu tenisa, nadano w sobotę o 14:00, o czym niewielu wiedziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ulał pasuje Laskowski, przecież grają dwie hiszpańskie drużyny....

Laskowski w nagrodę chyba dostanie do skomentowania finał MŚ w Hokeju na lodzie. Wygrała hierarchia i koleżeństwo duetu Szpaq - Szaran, o którym wszyscy w TVP wiedzą i akceptują(bo muszą).

 

EDIT: Źle wyregulowany mikrofon od początku..... Ktoś ogląda na C+ i powie, czy to samo u nich ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Można mówić źle o Szpaku, że dużo przekręca i powinien w ogóle już sobie dać spokój, ale kurde kiedy słyszę te jego wejścia, jak teraz podczas finału LM, to mam ciary wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wejścia Szpaqa i Borowczyka będą wspominane przez lata. Potrafią fajnie wprowadzić, ale to nie całe wydarzenie. Po prostu Szpakowski jest irytujący z tymi wadami/błędami i nie da się tego pominąć. Próbował się w AS-ie tłumaczyć, ale to taka stara szkoła, wręcz radiowa i tam by pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To prawda, dlatego obecnie jako całokształt według mnie najlepszy w TVP jest Laskowski.

 

Co do mikrofonu, to oglądam na słuchawkach i coś tak cyka co chwilę. Ogólnie nie jest zbyt dobra jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja nie mam wyjścia, tylko TVP1. :D Przełączyłem się na głośniki i w sumie nie jest najgorzej. Na słuchawkach gorzej, bo tam każdy detal słychać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z komunikatu z oglądalności Ligi Mistrzów:

"Telewizja Polska pokazywała Ligę Mistrzów drugi sezon z rzędu. TVP posiada prawa także do następnych rozgrywek. TVP1 i sport.tvp.pl będą pokazywać Champions League od 4. rundy kwalifikacyjnej. Widzowie Jedynki obejrzą po jednym meczu w każdej kolejce, a także po jednym spotkaniu z każdej kolejki fazy pucharowej, z finałem włącznie".

Żródło - http://www.tvp.pl/o-tvp/centrum-prasowe ... y/15360489

Musieli się więc widocznie dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...