Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że jest potrzebny. Dzięki temu gdy transmisje są o tej samej porze mogą pokazać obie. Czasem np. NASCAR albo IndyCar pokrywały się z jakąś ligową młócką z Belgii. Co prawda po stracie praw do piłki angielskiej trochę mniej transmisji będzie się pokrywać, ale może coś Sportklub jeszcze p[beep]rnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś nie pasuje to nich nie ogląda.

Lubię obejrzeć sobie NASCAR i INDY. Czasem zerknę na ligę argentyńską.

Ale, żeby od razu kasować kanał? Wasze pieniądze?

Wysokość abonamentu w Cyfrze czy N nie zależy od obecności Sportklubu. To niszowy kanał. Owszem.

Ale swój urok ma. No i ma prawa. A piłka nożna to nie wszytko.

Znaleźli swoje miejsce i tyle. A to że tracą prawa to normalka. C+ też traci i Polsat też.

I co też mają zniknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to są kanały piłkarskie czy sportowe? Bo ja widzę IndyCar, NASCAR, F3, DTM, tenis czy też boks. Faktycznie, oferta piłkarska jest na dzisiaj słabiutka - sama liga argentyńska i belgijska to za mało.

Otóż to. Dla mnie szkoda ligi brazylijskiej, ale cieszy mnie to że transmitują NASCAR czy IndyCar. Dla mnie to o wiele ciekawsze niż przykładowo belgijska młócka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgijska młócka ?? Ty chyba nie wiesz, jak prezentuja sie beglijskie kluby w pucharach europejskich - do tego mistrz ma pewne miejsce w fazie grupowej LM (tylko, przez Chelsea Anderlecht nie gra w fazie grupowej, gdyby LM wygral Bayern to Anderlecht by gral od razu w LM).

 

Z drugiej strony jakos mnie ta liga nie interesuje (poziom tragiczny, zero obrony, istnieja tylko 3-4 kluby, reszta jest duzo slabsza i regularnie dostaje kilkubramkowe baty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ligi zza Oceanu Atlantyckiego i z Azji z reguly maja slaby przekaz, np. mecze siatkowki World GP z Azji czesto sa w 4:3 i transmitowane jakby amatorska kamera, czy cos w tym stylu. Podobnie ligi poludniowej ameryki. Wyjatkiem jest USA oczywiscie - zainwestowali w transmisje sportowe, by moc zarabiac - NBA, NHL, MLS itd., w dodatku mozna to ogladac w HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...