Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz jak rzecznik tego kanału... Tak jak pisałem, sztuczne rozdzielanie mizernej oferty między własne kanały prowadzi do deprecjonowania danego nadawcy - szczególnie klasy Sportklubu, która to klasa od początku jest niska. Co innego jeśli w głównym Sportklubie nadawaliby "na żywo" a w + powtórki lub byłoby aż tyle ciekawych rzeczy w ofercie, że nie mieściłoby się w jednym kanale - wtedy zgodziłbym się z tym co piszesz. Jednak w istniejącej sytuacji, mizerii Sportklubu takie podziały są generowane sztucznie i nastawione na "załapanie się" z dodatkowym kanałem u operatorów. Niestety efekt takich manewrów jest taki jak napsiałem wyżej. A tracą jak zwykle odbiorcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz jak rzecznik tego kanału... Tak jak pisałem, sztuczne rozdzielanie mizernej oferty między własne kanały prowadzi do deprecjonowania danego nadawcy - szczególnie klasy Sportklubu, która to klasa od początku jest niska.

Piszę tak jak jest. Sportklub startował z Bundesligą, którą transmitował równolegle na dwóch kanałach. Nawet po utracie praw do Bundesligi mieli inne prawa, które transmitowali równolegle. Są to dwa kanały uzupełniające się i jeśli dany operator dodał tylko Sportklub a nie dodał Sportklubu+ do swojej oferty to po prostu olewa widzów.

 

Owszem, obecnie oferta jest trochę mizerniejsza niż była, ale w jeśli chodzi o liczbę kanałów to nic się nie zmieniło. Równie dobrze teraz Sportklub mógłby polecieć w kulki z takim UPC czy Cyfrą i wszystkie transmisje live przenieść do Sportklubu+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, ja także cenię wyłącznie te dwie dyscypliny ale podtrzymuję swoje zdanie na temat. Sportkul wiedząc, że np. w Cyfrze jest tylko jeden z kanałów nie powinien przenosić wyścigów do drugiego kanału. Co innego gdyby były tam od początku ale i wtedy byłaby to błędna decyzja - zakładająć oczywiście, że Sportklub chce zdobywać widzów (i pieniądze na prawa do transmisji). Być może mają inne priorytety. A taka jak sugerujesz "sprzedaż wiązana", to moim zdaniem wciskanie kitu na siłę - albo kupujecie oba kanały albo zobaczycie np. co drugi wyścig. To nie jest profesjonalne podejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda to jest to bardzo dobra wiadomość. :)

To jest zła wiadomość. Jednak czasem zdarzały się transmisje o jednej porze i wtedy Sportklub+ przychodził z pomocą. Nawet teraz zdarzało się że NASCAR i IndyCar nakładały się na siebie.

 

Poza tym wątpie aby mieli aż tyle praw do sportów walki żeby zapełnić osobny kanał. Spokojnie Sportklub+ powinien zostać a sporty walki powinny być tam nadawane po prostu jako pasmo FightKlub trwające ileś tam godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chociaż skończą sie te dziwne praktyki, o kórych pisałem kiedyś - jeden wyścig w Sportklub a drugi w Sportklub+. Nawet jak transmisje będą się nakładały to wolę jeśli jedna będzie pokazana z poślizgiem niż rozczłonkowywana na dwa kanały. A czy FightClub będzie ciekawy, zobaczymy. Jest już coś podobnego i nazywa się Fightbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak transmisje będą się nakładały to wolę jeśli jedna będzie pokazana z poślizgiem niż rozczłonkowywana na dwa kanały.

A ja wręcz przeciwnie.

 

Ale tak swoją drogą, nie zdziwi mnie jak Sportklub chce zrobić podobny myk jak swego czasu Viacom z wprowadzeniem CC Family zamiast VH1 Polska.

 

Jak wiadomo Sportklub+ nie jest wszędzie dostępny tam gdzie jest też podstawowy kanał. Teraz zmieniając ten kanał na zupełnie inną tematykę być może będzie im łatwiej go wprowadzić do np. C+ czy UPC. Po jakimś czasie stwierdzą że nie mają tyle praw do sportów walki żeby zapełnić kanał i powróci Sportklub+ ale będzie już dostępny u innych operatorów, którzy w międzyczasie wprowadzą FightKlub ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...