Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam ale nie róbmy wrażenia że w argentynie ludzie mieszkają w buszu a tv wisi im na lianie drzewnej.

Tam też maja HD bo to jedna z najlepszych lig na świecie.

 

Poza tym w zeszłym roku kilka krajów także transmitowało tą lige i to nawet w HD. Poza tym tvp sport transmitowało copa libertadores i jakośc była niezła.

 

Zresztą ten problem sportklubu nie dotyczy tylko argentyńskiej ligi. Liga belgijska czy puchar anglii tak samo wyglądały czyli bardzo słabo.

Nawet studio przed meczem było a'la lata 90 te.Chodzi o jakośc

Więc pewnie wykupili taki pakiet z takim streamem .

 

Ktos mii zaraz napiszę nie pasuje to nie oglądaj. Otóż nie! bo np zależy mi na danym meczu i chce oglądnąc go normalnie.

 

Zastanawiam się czy nie byłoby dobrze napisac w tej sprawie do uokik czy krritv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz jest kolorowy, dźwięk jest chyba normalny, więc jakość Sportklubu nie jest jakimś problemem, a przynajmniej dla właścicieli. Większym problemem może być sytuacja finansowa, ponieważ ostatnio zrezygnowali z niektórych praw, nie oferując nic w zamian, tak jak to było do tej pory. Ewentualnie mogą oszczędzać na coś ciekawszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eutelsat W1 (10.0°E)

Union de Sabta Fe - Boca Juniors

Fréquence: 11020 - Pol: H - SR: 7120 - FEC: - FTA

Dosył do Europy w wersji HD. Niech wiec komentatorzy Sportklubu nie wprowadzają w błąd, że to wina Argentyńczyków.

Skoro Sportklub nie nadaje w HD to skąd pewność że korzystają z tego samego dosyłu?

Dosył meczu LM czy Superpucharu Hiszpanii też był w HD, a na TVP 1 HD mecze leciały w upscalu, czyli pewnie skorzystali z innej tańszej wersji w SD.

 

Poza tym info o słabym dosyle ligi argentyńskiej było kilka lat temu, kiedy jeszcze ta liga na antenie Sportklubu była pokazywana w 4:3, a nie w 16:9 jak obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

z odleglejszych miejsc jak Ameryka Południowa czy Japonia przesyły raczej się nie dublują, za dużo by to kosztowało.. dlatego z jednego przekazu korzystają wszystkie stacje mające prawa do transmisji, także Sportklub, słaby obraz to wina ich kiepskiego sprzętu, zauważcie, że obraz jest jeszcze gorszy jak pokazują powtórki, np. w przerwie meczu najciekawsze fragmenty, obraz wtedy jest niewyraźny i zamazany, mają po prostu fatalny sprzęt..

 

z innej beczki, ciekawe skąd stacje wiedzą na jakich satelitach i na jakich parametrach będzie leciał mecz.. pewnie dostają info ale od kogo i jaką drogą? meilową? a jak przekaz jest zakodowany to mają karty kodowe do odkodowania sygnału? kto im je przesyła i w jakim systemie? jak ktoś ma jakieś informacje lub linki niech poda szczegóły..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ale filozof z Ciebie. Ja akurat sobie poradzę bo mam Sportklub+ w kablówce ael sporo osób bazuje np. na Cyfrze. Tak więc skoro wszystkie wyścigi były do tej pory w podstawowym kanale to ta zmana jest głupią fanaberią Sportklubu. W tym czasie dają np. dwie powtórki poprzednigo wyścigu. Bez sensu. Tak więc jak widzisz w swojej wypowiedzi myślałem o innych nie o sobie, co w Twojej wąskiej filozofii pewnie się nie mieści...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że nie mogą emitować gdzie chcą tylko, że patrząc na to co robili do tej pory zagranie jest bezsensowne. Żeby jeszcze w tym czasie było coś ważnego i ciekawego ale jaki pisałem dwa razy dziennie powtarzają poprzedni wyścig a "na żywo" dają w drugim kanale, który z definicji jest tylko uzupełnieniem pierwszego. A jeśli chodzi o operatorów to w pełni ich rozumiem bo Sportklub+ (szczególnie) to generalnie dno - kilka kablówek już się z niego wycofało, bo nikt nie oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Sportklub+ jest kanałem uzupełniającym ofertę Sportklubu. Oczywiście nadawca mógłby przenieść większość transmisji do Sportklub+, zmieniając go w kanał extra, w celach marketingowych. Z takiej sytuacji operatorzy mogliby być jednak niezadowoleni i całkowicie zrezygnować z oferty sportklubów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powinni" odpalić jeszcze Sportklub+2 i dawać połowę wyścigu w Sportklub+ a drugą w Sportklub+2. W ten sposób wszyscy operatorzy zrezygnują z ich oferty bo takie dziwne "zabiegi marketingowe" zwykle do tego właśnie prowadzą. Na siłę nikt nie włączy do oferty Sportklubu+ bo akurat tam dają Indycar - skończy się na tym, że w ten sposób mało kto będzie to oglądał i zabraknie kasy na zakup praw do Indycar. I znowu nie będzie tych wyścigów w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...