Skocz do zawartości

Transfery


Liber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu jakiś ofensywny piłkarz grałby(?) w lidze angielskiej. Ja wiem, że Kapustka to wielki talent, ale czy nie za wcześnie wyjeżdża do tak silnej ligi? Nawet dla Leicester wydatek 5 mln Euro, to nie są wielkie pieniądze. Oby Ranieri stawiał na tego chłopaka, ale mam wątpliwości, chociaż trzymam kciuki. Jeśli Milik miałby zastąpić Higuaina, to byłoby ogromne osłabienie Napoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszło! prorokuje pierwszy skład dla Kapustki. Nie wiem skąd u nich ten optymizm, ja będę zadowolony, jeśli Kapustka na początek będzie regularnie wchodził na końcówki.

 

Co do Milika, nic tylko iść do Napoli i strzelać.

 

Co do Linetty'ego to obawiam się, że Zachód go wypluje tak jak Wolskiego i Furmana. Obym się mylił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ma siedzieć na ławce mając ogórków do konkurencji takich jak King, Graya czy Allbrightona. Leicester dla Kapustki to supermarket jeśli błyśnie w LM pójdzie, dalej. Więc jeśli zacznie od ławki nie będzie dla niego dobrze.

 

Serio wierzysz w to, że Kapustka z miejsca wskoczy do "11"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi o wiarę, on po prostu musi to zrobić, dalej jedzie na opinii po Euro, ma słabych konkurentów do składu czy to na lewym skrzydle czy w środku zapewne i na prawnym bo Mahrez odejdzie (choć to też może być jedno sezonowiec). Idzie do słabego klubu, udał im się wynik rok temu ale na powtórkę pewnie będą czekać kolejne 50-100 lat. Jeśli nie zacznie grac od początku to skończy jak Furman czy Wolski i po 2-3 latach wróci do kraju z opinią, że nie poradził sobie w bardzo słabym klubie co w dużej mierze przekreśli kolejny wyjazd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym taki pewien co do tej słabości Leicester. Mistrza może i nie powtórzą przez lata, ale sądzę, że będą się kręcić w TOP10 PL przez wiele lat.

 

Wracając do Kapustki, rozumiem, o co Ci chodzi, ale ja mimo wszystko wolę się zaskoczyć pozytywnie niż negatywnie. Jak dla mnie końcówki + od czasu do czasu podstawowa "11" już będą dobre. Jakby nie było, to w końcu Premier League, nie tacy jak Kapustka już tam sobie nie radzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Blackburn, Leeds, Aston Villa czy Newcastle ? Co łączy wszystkie te kluby? Spadek do Championsip prędzej czy później po sukcesie, byciu na podium.

 

Tak, tylko pamiętaj o 1 o jedzie tam się wypromować, nie przypadkowo wybrał ten klub, nie ma zamiaru zostać jego legendą a pójść prędzej czy później do poważnej piłki a nie jakiegoś Piasta Gliwice Premiership. Trzeba od niego wymagać, a bardziej on od siebie musi wymagać tego, bo nikt na niego nie będzie czekał pól roku, liga zaczyna się w sierpniu i jeśli nie wywalczy sobie miejsce w składzie i nie udowodni swojej wartości, to nikt nie będzie go traktował jak w Polsce czyli chuchał i dmuchał tylko wezmą innego zawodnika czy dwóch i pójdzie w odstawkę,  dlatego nie powinien zadowalać się ławką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie Gameiro w Atletico, a w drugą stronę powędrował na wypożyczenie Vietto.

Długo nie trzeba było czekać na kolejny ruch Sevilli http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,wissam-ben-yedder-przeszedl-z-toulouse-fc-do-sevilli,artykul,705487,1,459.html

Rzeczywiście jak na dzisiejsze kwoty za napastników, to ta wydaje się mocno promocyjna. Czyżby znowu złoty strzał Monchiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ma siedzieć na ławce mając ogórków do konkurencji takich jak King, Graya czy Allbrightona. Leicester dla Kapustki to supermarket jeśli błyśnie w LM pójdzie, dalej. Więc jeśli zacznie od ławki nie będzie dla niego dobrze.

 

A widziałes kiedys tego Graya albo Albringhtona w akcji? 

Gray przyszedł zimą z Birmingham bodajże i miał kilka wejść z ławki, talent ma przedni. Jest młody i szybki, ma też drybling. Pytanie czy Kapustka sobie z presją poradzi, to kluczowe pytanie. 

Albrighton poza tym ma to coś ze stałych fragmentów gry. Ma ułożoną nogę. 

 

King to nie ta pozycja. 

 

Też jestem zdania, że Kapustka początkowo będzie rezerwowym. Poza tym jest Ahmed Musa, przecież Leicester może grać z przodu trójką Musa - Vardy - Mahrez. Czy to czasem nie będzie optymalne ustawienie? Wg mnie bardzo możliwe, że będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałes kiedys tego Graya albo Albringhtona w akcji? 

Gray przyszedł zimą z Birmingham bodajże i miał kilka wejść z ławki, talent ma przedni. Jest młody i szybki, ma też drybling. Pytanie czy Kapustka sobie z presją poradzi, to kluczowe pytanie. 

Albrighton poza tym ma to coś ze stałych fragmentów gry. Ma ułożoną nogę. 

 

King to nie ta pozycja. 

 

Też jestem zdania, że Kapustka początkowo będzie rezerwowym. Poza tym jest Ahmed Musa, przecież Leicester może grać z przodu trójką Musa - Vardy - Mahrez. Czy to czasem nie będzie optymalne ustawienie? Wg mnie bardzo możliwe, że będzie. 

Jak nie ta ? Kapustka w zasadzie może wstępować zarówno na środku jak i na skrzydle i nie koniecznie też na 10 w środku a spokojnie może grać na 8.

Tak widziałem obu i jasno stwierdzam, że to są ogórki, jeśli  nie będzie umiał wygrać rywalizacji  z takimi ogórkami to czeka go szybkie pakowanie i powrót. O Musie zapomniałem ale jest jeszcze przecież środek pomocy.

Pytanie jest inne, nie takie czy poradzi sobie z presją(o presji to możemy mówić w MU ale nie Leicester) a czy będzie się w stanie zaaklimatyzować, bo jednak to nowy kraj, nowe otoczenie, obczyzna, do tego jacyś rodacy którzy chcą się tylko dlatego z tobą zakolegować bo masz kasę,  do tego nie zna języka więc z komunikatywnością może być różnie choć mając obok siebie Wasilewskiego powinno być mu łatwiej przeskoczyć te problemy niż takiemu Starzyńskiemu w Belgii

 

Piłkarsko to on spokojnie sobie poradzi tego jestem pewien ale słuchając jego wywiadów i tego co robił nie do końca jestem przekonany, co do jego głowy, bo jednak nie tak dawno wyglądał na dzieciaka ale może Euro i Nawałka pomogły mu dorosnąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha - cyrk na kolkach! Juventus zaplacil 94 mln EURO, za dziadka ktory marnuje mnostwo 100% sytuacji i zawodzi w najwazniejszych momentach :Dhttp://www.sport.pl/pilka/1,65083,20441476,serie-a-wloskie-media-gonzalo-higuain-w-juventusie-za-94-mln.html#MT_1Zdjecie

 

Dla mnie spoko, Juventus bedzie szybciej odpadal z europucharow XD

Napoli zrobilo genialny interes.

Zgadzam się że przepłacili ale pieniądze dał Manchester United...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nie wiem o czym mowisz - przeciez to Juventus zaplacil za Higuaina a nie MU ... Niektorzy nawet w link wejsc nie potrafia i pisza glupoty - nie wszedzie chodzi tylko o Pogbe.

 

Z nowosci - Real Madryt interesuje sie drewnem z Juventusu: http://www.sport.pl/pilka/1,65082,21166210,primera-division-paulo-dybala-na-celowniku-realu-madryt.html

 

Nie wiem kto im podsuwa tak chore pomysly, no ale coz zrobic XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...