Skocz do zawartości

Transfery


Liber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Atletico mimo bana zakontraktowało Vitolo i wypożyczyło go na pół roku do Las Palmas. A Diego Costa nawet na imprezy chodzi w koszulce klubu z Madrytu. :) Jak uda się go kupić, to będzie po nowym roku poważny kandydat do zdobycia LM. W tym czasie Barca interesuje się Paulinho...

Atletico będzie faworytem do wygrania LM może nawet ją wygrać jak nie trafi na Real.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten użytkownik mnie zawsze potrafi rozśmieszyć swoimi tekstami o piłce nożnej :D Jak jeszcze do tego dokupią jakiegoś pomocnika w stylu Thiago to już w ogóle nikt nie będzie miał z nimi szans taka ekipa :D Gdzie tam Reale czy Bayerny jak wiadomo, że zbawca Diego Costa sam strzeli 20 goli w LM :D

Za to ty tylko czekasz na okazję, żeby się czepiać. Cóż za twórcze podejście do tematu. :) Przy okazji warto nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem, że są lepszym zespołem do Realu czy Bayernu, ale że dzięki tym transferom oraz taktyce Simeone mogą w końcu wygrać LM. Akurat wielokrotnie podkreślałem na tym forum, że nie przepadam za stylem gry tej drużyny, ale doceniam jej klasę. Oczywiście, że głównym kandydatem do obrony tytułu pozostaje Real Madryt, ale może się tak ponownie zdarzyć, że w finale zagrają dwie drużyny z Madrytu. Niestety Barca, przynajmniej na razie, nie zrobiła nic żeby ją chwalić. A zainteresowanie takim przeciętniakiem jak Paulinho tylko pokazuje w jakim jest kryzysie z tym prezesem i zarządem. Różnicę między Realem a Dumą Katalonii świetnie podkreślił ten felieton Stanowskiego http://weszlo.com/2017/07/11/wtorek-krzysztof-stanowski-26/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Przecież każdy rozsądny człowiek widzi fatalną politykę transferową Barcy i genialną Realu Madryt. Takie są obecnie fakty i Stanowski to właśnie napisał, mimo że jest fanem Barcelony.

Tak przy okazji imponuje mi postawa RB Lipsk- obiecali, że żadnego kluczowego piłkarza nie sprzedadzą i na razie dotrzymują słowa, mimo gigantycznej oferty Liverpoolu za Naby Keitę. Ciekawe jak zaprezentują się w LM. Podobno też w tym okienku transferowym Aubameyang nie odejdzie, tak twierdzą w Dortmundzie.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje że plotki o odejściu Naymara mogą być prawdziwe. Podrażnili Arabów i mają za swoje. Miały być transfery a jest żenada. Sam Messi nie da rady wygrać wszystkiego. Real opchnął Danilo za chyba 30 mln majstersztyk. A Barca oddaje za grosze.

Zarobia na nim 222 mln i jesli ma sie fochac to niech ucieka. Przy Messim jeszcze z 2-3 lata cconajmniej bedzie w cieniu a za te pieniadze spokojnie kupia kogos na jego miejsce Dembele/Coutinho + plus ofensywny pomocnik np Eriksen i jescze im zostanie z 30 baniek ( prawie na roczny kontrakt Messiego :> )

 

A Neymar sie moze troche zdziwic jak bedzie odpadac z PSG w 1/4 czy 1/8w CL  i za dwa lata znow moze robic fochy  i byc niezadowolonym.

Chce byc lepiej oplacanym i czuc sie najwazniejszym( tatusiowi pewnie juz brakuje kasy to chce zarobic)to niech idzie zwlaszcza za taka kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Nie ma tak dobrego zawodnika, który mógłby na dziś zastąpić Neymara. Dembele to jeszcze nie ta klasa, poza tym Dortmund nie puści go za mniej niż 90 mln, podobnie Coutinho Liverpool tanio nie sprzeda, o ile w ogóle. Szczerze mówiąc totalnie nie wierzę w te informacje, bardziej jestem w stanie uwierzyć, że Ney chce wywalczyć podwyżkę pensji. Zastanawia tylko, że Real potrafi dać klauzulę Ceballosowi 500 mln, podczas gdy Neymar ma 222. Nawet tu widać przewagę Królewskich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Nie ma tak dobrego zawodnika, który mógłby na dziś zastąpić Neymara. Dembele to jeszcze nie ta klasa, poza tym Dortmund nie puści go za mniej niż 90 mln, podobnie Coutinho Liverpool tanio nie sprzeda, o ile w ogóle. Szczerze mówiąc totalnie nie wierzę w te informacje, bardziej jestem w stanie uwierzyć, że Ney chce wywalczyć podwyżkę pensji. Zastanawia tylko, że Real potrafi dać klauzulę Ceballosowi 500 mln, podczas gdy Neymar ma 222. Nawet tu widać przewagę Królewskich...

Neymar to typowy najemnik dla ktorego liczy sie chyba  kasa i zabawa. Zawodnicy przy podpisywaniu czesto zgadzaja sie na okreslona klauzule  zostawiajac sobie furtke na zmiane klubu. Jak by sie zgodzil na 500  baniek to by musial siedziec cicho i by Barcelona mogla go nie puscic. A tak ktos wylozy kase  i Barcelona nie moze nic zrobic.

 

Ja tez uwazam ze to proba wymuszenia podwyzki( messi dostal to i ja musze) a ze to troche nie elegancko zalatwiaja to juz swiadczy o nim i jego ojczulku.

 

A te zale ze w Barcelonie nie ma kolegow brazylijczykow(jesli to prawda) to szkoda slow. Juz mnie nie dziwi ze chcieli wynalazki typu Paulinho czy Lucas Lima

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiecie jednej kwestii/ Jeżeli transfer dojdzie do skutku to Barca dostanie 220M i będzie mogła je wydać na trasfery i niech kupi tylko 3 zawodników Dembele, Verattiego i jakiegoś jeszcze klasowego zawodnika, niech za każdego wydadzą po 70-80 M, a myślę, że gdyby Barca taką kasę za Verattiego wyłożyła to PSG by się ugieło to i tak Barca wyszłaby na tym bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejście Neymara to jakies science fiction które nie dojdzie do skutku więc po co o tym dyskutować? To taka sama medialna szopka jak z niezadowolonym Cristiano w Madrycie które początkiem lata sie odbywało...

 

Szkoda czasu na to. Neymar zostanie w Barcelonie. Najlepszego swojego piłkarza przecież Barca nie odda chyba nie?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odejście Neymara to jakies science fiction które nie dojdzie do skutku więc po co o tym dyskutować? 

Bo łykają jak pelikany dosłownie wszystko. A prawda jest taka, że to przeciek od strony zawodnika aby dostać nowy wyższy kontrakt, Stara zagrywka jak świat,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, medialna szopka trwa, sezon ogórkowy. Leo dostał podwyżkę, to i Ney walczy o swoje. :) Bardziej prawdopodobne jest kupno Sancheza przez PSG.  Z dokonanych transferów mnie interesuje jak zaprezentują się Lukaku i Morata w swoich nowych teamach i czy rzeczywiście MU sprzątnął sprzed nosa napastnika Chelsea. Conte pracował już z Alvaro w Juve, więc doskonale go zna. Choć oczywiście z największą uwagą będę śledził poczynania nowych zawodników Legii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sorry, w jakimś wywiadzie czytałem, że Morata cieszy się, że będzie mógł ponownie pracować z Conte. Musiałem coś źle zapamiętać. Niestety nie śledzę Serie A. Jedno nie podlega dyskusji Real rezerwowych zawodników sprzedaje za ogromne pieniądze- James, Danilo czy Morata. Imponujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz. Barca ma problemy w kilku miejscach, więc sprzedając Neymara kupuje 3 ( może Mbbape byłby do ruszenia również) + dokłada kasę, którą i tak miałaby wydać w tym okienku i tworzy ciekawą drużynę.

Neymar gdy jest w formie to więcej daje Barcelonie niż 3 piłkarzy z pomocy razem wziętych. Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neymar odchodzi.

Oby nie, bo miałem zamiar obejrzeć na żywo całe magiczne tridente, a tak będę musiał jechać do Paryża. :) Tak poważnie, to mam nadzieję, ze do tego nie dojdzie, ale w odejście Vadisa z Legii też nie wierzyłem. Byłoby szkoda Leo...

Jeśli PSG kupi Sancheza i Neymara, to będzie miało(przynajmniej na papierze) skład rewelacyjny. Tak żartując- mogła Barca nie starać się o Verrattiego, teraz ma za swoje. Zemsta szejków może być bolesna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...