Skocz do zawartości

Transfery


Liber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Różne są pogłoski na ten temat. Myślę, że woleliby Verrattiego i powiedzmy 150 mln. Takiego rozgrywającego taniej nie kupią. Pewnie problem polega na tym, że to PSG rozdaje karty, a Barca ma niewiele do powiedzenia.

Nie do końca rozdaje bo też też FFP ich troszkę blokuje i też na rękę byłoby im kombinacje. Generalnie moim zdaniem Barcelona biorąc  Verattiego i Di Marię za Neymara znacznie lepiej sportowo by wyglądała niż z Brazylijczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odejście Neymara to jakies science fiction które nie dojdzie do skutku więc po co o tym dyskutować? To taka sama medialna szopka jak z niezadowolonym Cristiano w Madrycie które początkiem lata sie odbywało...

 

Szkoda czasu na to. Neymar zostanie w Barcelonie

 

 

Bo łykają jak pelikany dosłownie wszystko. A prawda jest taka, że to przeciek od strony zawodnika aby dostać nowy wyższy kontrakt, Stara zagrywka jak świat,

 

 

Otóż to, medialna szopka trwa, sezon ogórkowy. Leo dostał podwyżkę, to i Ney walczy o swoje

 

Autorów wyżej zacytowanych wypowiedzi, prosi się o zabranie głosu w kontekście poniższej wiadomosci

https://en.psg.fr/pro/article/neymar-jr-signs-with-paris-saint-germain :rofl:

 

Decyzja Neymara jest jak najbardziej zrozumiala. Tak swietny zawodnik, taka indywidualnosc zasluguje by byc numerem 1 w klubie a nie w wyraznym cieniu Messiego. To co sie mial nauczyc w Barcelonie to sie nauczyl. Jest jeszcze stosunkowo mlody wiec moze sie jeszcze sporo nauczyc w innym klubie a przede wszystkim w innej lidze.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorów wyżej zacytowanych wypowiedzi, prosi się o zabranie głosu w kontekście poniższej wiadomosci

https://en.psg.fr/pro/article/neymar-jr-signs-with-paris-saint-germain :rofl:

 

Decyzja Neymara jest jak najbardziej zrozumiala. Tak swietny zawodnik, taka indywidualnosc zasluguje by byc numerem 1 w klubie a nie w wyraznym cieniu Messiego. To co sie mial nauczyc w Barcelonie to sie nauczyl. Jest jeszcze stosunkowo mlody wiec moze sie jeszcze sporo nauczyc w innym klubie a przede wszystkim w innej lidze.

Dla mnie to nadal science fiction. Wielu trenerów uważa, że ten transfer nie powinien mieć miejsca, ale jak kluby mają za właścicieli państwa, to już nic nie dziwi. Jak już pisałem wcześniej uważam, że Neymar zmienił klub na słabszy, a lidze już nie wspominając. Rozumiałbym gdyby zmienił La Ligę na Premier League, ale liga francuska!? Stamtąd najlepsi piłkarze odchodzą(zobacz na exodus z Monaco czy Lacazette z Lyonu). Nawet Eleven nie chce ich pokazywać. :) Tu jeszcze fajny felieton Pola rzucający nowe światło na ten transfer http://www.przegladsportowy.pl/felietony,felieton-michala-pola-dlaczego-katar-potrzebuje-neymara-,artykul,804140,1,920.html

Teraz czekam na informacje kto trafi do Barcy, choć optymistą nie jestem.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mbappe  najprawdopodobniej nowym nabytkiem  PSG.   Szejk  chce także wyjąc  Oblaka . Jak tak dalej pójdzie to cena wszystkich piłkarzy w połowie zbliży się do wartości piłkarzy podczas El Classico.

To oznacza że  na Bernabeu  Mbappe  już  nie trafi.  Czytałem też że niby CR7 nie chciał  Mbappe bo straciłby   jak on to nazwał  status nr1  gwiazdy w klubie i bał sie że niby Mbappe strzeli więcej od niego.

Liga Francuska to nie jest La Liga.  Nie jeden napastnik sie już tutaj nie sprawdził.

 

Liga Francuska w tym momencie nie ma sensu. Neymar  Mbappe w jednym klubie + Veratti   Draxler Di Maria  itd.   

 

07-25-neymar-mbappe-1.jpg

 

Jestem ciekaw kogo wylosuje PSG w fazie grupowej.  Na Barce nie trafią bo oba kluby były na 2 miejscu. Może  UTD?    City?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli PSG kupi Mbappe i Oblaka, to na same te transfery + Neymara wyda ponad 400 mln. Mam nadzieję, że nie ujdzie im to na sucho. Wielkie kluby typu Real Madryt, Barca czy Real mogą zrobić wszystko, żeby ich ukarano. Przecież nawet Blancos, żeby kogoś kupić, sprzedają innych zawodników, a P$G!? To jest chore. Inna sprawa, że transfer Pogby w zeszłym sezonie, to była promocja. :)

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, obecnie rynek jest chory. Jak go sprzedadzą za 100 mln, to wszyscy będą wiedzieli, że mają kasę i ceny podskoczą, tak jak teraz dla Barcy. Najbardziej skorzysta Rennes, bo podobno mają 25% od sprzedaży. Czyli zarobią 25 mln. :) Biorąc to pod uwagę deal dla Dortmundu już nie wygląda tak dobrze. Wydadzą w sumie 40 mln, a zarobią 75. Też nieźle, ale już nie tak super jak 100 i 15. A Barca dała ciała w zeszłym sezonie- mogli kupić Dembele za 15 mln i ogrywać go choćby w jakimś słabszym zespole La Ligi.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...