Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ważność pakietów można sprawdzić na https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ ... owania.php Ja wybieram ITI 2850st i w miejsce nr karty wpisuje nr karty ( he he ) , pamiętając o tym ( odczytuje go z pudełka - naklejka na boku ) że w pierwszym okienku trzeba wbić 11 cyfr a ostatnią 12 w tą mniejszą kratkę. Jeżeli chodzi o 4 ostatnie liczby IMEI wprowadzam tutaj 4 ostatnie liczby nr seryjnego mojego dekodera. Mi działa ...

 

Otrzymuje o to taką informację :

 

 

Ważność pakietów: (stan na 02.01.2012r, godz.: 16:30)

Domowy HD 2012-01-29

Premium HD 2012-01-29

Pakiet bez opłat 2013-02-04

 

Pytam więc grzecznie , gdzie mój dodatkowy miesiąc za to że aktywowałem przed 31.12.2011 r :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzwoniłem na infolinię w grudniu i mi powiedziano, że czekają do końca promocji i wtedy dodadzą ten miesiąc dodatkowo :D ja mam do 7 I ważne, niby się ma przedłużyć i być ciągłość, ale coś wątpię :D

 

P. S. czy komuś odkleja się przedni srebrny pasek? bo mi tak :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma, ma być w późniejszym terminie - niby na razie tylko poprzez infolinię sprawdzić no i kolega teraz podał inny sposób :D dzwoniłem teraz na infolinię i mnie rozłączono jak zapytałem o to (nie pierwszy raz mnie już rozłączają) :D dzwonię drugi raz i pani póki co mi sprawdza warunki tej promocji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważność pakietów można sprawdzić na https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ ... owania.php Ja wybieram ITI 2850st (...)

Nie ma znaczenia jaki się model wybierze. Działa zarówno dla 2850, 5800 czy dla modułu nCAM. Ważne jest tylko poprawne wprowadzenie nr karty i czterech ostatnich cyfr numeru IMEI.

 

 

P. S. czy komuś odkleja się przedni srebrny pasek? bo mi tak :/

 

Ja zaczepiłem o brzeg i również mi się odkleił. Docisnąłem go aby przykleić i staram się go już nie zaczepiać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonię po raz trzeci - pierwszy raz mnie rozłączyli - a drugi i trzeci czekam już po 7 minut bo sprawdzają warunki promocji, gra muzyka i nikt nie odpowiada :D widać, że naciągają klientów na drogie połączenia... :/ całe szczęście, że mam do nich nr tel. stacjonarnego :D

 

Ja zaczepiłem o brzeg i również mi się odkleił. Docisnąłem go aby przykleić i staram się go już nie zaczepiać

 

ja nie zahaczyłem a mimo to mi się ciągle odkleja, nawet jak go dociskam :D może klejem cza by to zrobić :/ słabo wykonany ten dekoder :/

 

OK, dzwoniłem tam 3x - zapłaciłem ok. 5 zł za połączenia i co się dowiedziałem: "że by otrzymać gratisowe doładowanie, to trzeba było dostać najpierw SMS, a potem samemu doładować konto, i my (n) damy gratisowe doładowanie" :D super zarąbiście :/

 

poniżej link do warunków promocji:

 

http://n.pl/fileadmin/pdf/Warunki_promocji_-_Swiateczne_doladowanie.pdf

 

nigdzie jednak nie pisze tam o tym :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonię po raz kolejny tam i znów pan sprawdza "warunki promocji" teraz się nie dam zbyć, bo czytałem te warunki i nigdzie tam nie pisze o tym :D czyli mają nas za [beep]ów - jak dzwoniłem w grudniu, to mi powiedzieli, że po zakończeniu promocji (31 XII) dodadzą wszystkim miesiąc ważności gratis, mamy I i nadal nie dostaliśmy :D chyba będzie trzeba samemu się upominać i walczyć o to :/ zaraz napiszę co mi powie pan nr 4 dziś już :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://n.pl/fileadmin/pdf/Warunki_promo ... pticum.pdf To jest regulamin promocji dla posiadaczy opticuma !!!

 

Wyciąg z regulaminu:

 

Promocja dotyczy:

1) możliwości uzyskania dodatkowego promocyjnego 1 miesięcznego doładowania umożliwiającego Dostęp do Pakietów:

Domowego HD i Premium HD w ofercie telewizja n na kartę, stanowiącego dodatkowe doładowanie konta Klienta,

2) możliwości korzystania z Pakietu bez opłat w ramach oferty telewizji n na kartę przez okres 12 miesięcy po Aktywacji karty

dekodującej telewizji n na kartę i wygaśnięciu Dostępu do Pakietu na doładowanie zawartego w zestawie startowym.

 

 

Z Promocji mogą skorzystać Klienci, którzy dokonają zakupu usługi telewizyjnej n na kartę na 1 miesiąc z dekoderem OPTICUM ITI HD

X8 (dalej: Zestaw) i dokonają Aktywacji Karty dekodującej wchodzącej w skład Zestawu w Okresie obowiązywania Promocji.

2. Klient, który dokonał Aktywacji karty dekodującej, o której mowa w ust. 1 powyżej otrzyma :

1) Dostęp do Pakietu bez opłat na okres 12 miesięcy, licząc od pierwszego dnia następującego po dacie wygaśnięcia Dostępu

do Pakietu/ów na doładowanie zawartego/ych w Zestawie w chwili nabycia przez Klienta Zestawu (dalej: Okres

promocyjny),

2) promocyjne dodatkowe doładowanie umożliwiające Dostęp do Pakietów: Domowego HD i Premium HD w ofercie telewizja

n na kartę na okres 1 miesiąca ( dalej: Dodatkowe doładowanie)

 

 

6. Dodatkowe doładowanie zostanie dodane do konta Klienta w ciągu 60 dni roboczych od daty aktywacji Karty dekodującej w ramach

niniejszej Promocji, następujących po dniu, w którym Klient spełnił warunki jego otrzymania.

 

No ładnie - 60 dni czyli mogę zaliczyć przerwę w dostępie do pełnej oferty ? :crazy::crazy::jupi::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz mnie roz[beep]i!!!!! :[ dzwoniłem tam 4x i w sumie ok. 30 min. z nimi gadałem!!! co mi pan ostatni, najkonkretniejszy powiedział? nie wiedzą nic o takiej promocji, mam zadzwonić pod koniec tygodnia i zapytać, bo on wysłał zapytanie do działu promocji, by się oni (panowie i panie z infolinii) dowiedzieli się o niej :D nie wiem jak wy, ale ja doładowuję konto za 20 zł!!!!!!!!! może ktoś z was zadzwoni i zapyta? by nie płacić 1,23 zł/1 min. połączenie podaję nr stacjonarny, za który się płaci normalne stawki, a nie prawie 1,5 zł/1 min: 122947910 :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , dobra jest czas trzeba czekać :)

 

Mnie martwi bardziej brak podstawowych funkcji w tym dekoderze ... Pisałem o tym we wcześniejszych postach więc nie będę się powtarzał. Czekam z utęsknieniem za informacjami od x8 support. Niech zrobią w końcu to EPG i porządek z listą nagranych audycji . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czasu... jak dzwoniłem w grudniu, to mi mówili, że dadzą to w styczniu, a w styczniu już zapomnieli o tej promo? :D ja im powiedziałem, że zadzwonię pod koniec tygodnia (jak mi kazali), jak nadal nie będą pamiętać, to UOKiK im może przypomni - tak mu powiedziałem, mam też na kompie zapisane warunki tej pseudo-promocji :locked: jak ktoś by zadzwonił do nich, to proszę napisać, co powiedzieli :mrgreen: róbcie co chcecie, ja doładowałem konto za 19,90 zł i czekam na ich dodatkowe doładowanie :D jak go nie będzie, to na serio złoże reklamację do UOKiK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy osoby ktore zakupily i aktywowaly dekoder Opticum w grudniu nie powinny dostac w sumie dwoch miesiecy gratis ? 1 miesiac w promocji swiatecznej z dekoderem opticum a drugi miesiac w promocji "Swiateczne doladowanie" ktora mowi ze wszyscy ktorzy zaaktywuja "DOWOLNA" oferte tnk HD lub NNK w grudniu dostana miesiac gratis ? Wg mnie w sumie powinnismy dostac 3 miesiace dostepu do pakietu domowego i premium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nagrał mi ustalonego nagrania ... po prostu śladu nie ma że coś chciałem nagrać :) Robi się coraz bardziej ciekawie. Dlaczego n dopuściła do sprzedaży wybrakowany produkt ? Brak EPG, wypadające nagrania ... trzeba mi było dołożyć stówkę do 2850st :(

 

x8 support - Ostatnia wizyta:dzisiaj, o 20:16

 

Szkoda że nie zabrałeś głosu . Chociaż byśmy wiedzieli na czym stoimy ...

 

Moje pytania do x8 support. Proszę o odpowiedź.

 

1. Kiedy zostanie naprawione EPG ?

 

2. Czy jest dostępny jakiś lepszy zamiennik dla dawanego oryginalnie pilota ?

 

3. Czy istnieje możliwość wyłączenia komunikatu " NAGRYWANIE " podczas nagrywania aktualnie oglądanego kanału .

 

4. Czy zostanie dodana możliwość oglądania innego kanału podczas nagrywania ? Oczywiście w ramach jednego transpondera.

 

5. Czy do listy nagrań i znajdujących się na jej liście nagranych pozycji, zostaną dopisane informacje na temat nagranej audycji które normalnie dostępne są w EPG. Chodzi o Tytuł i opis.

 

Czekam na informacje. Pozdrawiam Serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

Dziękuje za wszelkie uwagi które uwzględnimy przy dalszych pracach nad oprogramowaniem odbiornika. Nowsza wersja oprogramowania pojawi się w tym tygodniu. Proszę o jeszcze trochę cierpliwości.

Wątki najczęściej poruszane przez forumowiczów:

1. EPG – generalnie działa tak jak w innych odbiornikach wyposażonych w jedno wejście antenowe. Po załączeniu odbiornika dane muszą zostać pobrane tak aby można je było pokazać. Niestety po wyłączeniu odbiornika do trybu czuwania są bezpowrotnie tracone i po powtórnym włączeniu znowu muszą zostać pobrane. Tak jak opisywałem wcześniej pracujemy nad zmiana sposobu przechowywania tych danych tak aby były ciągle dostępne dla użytkownika. Wymaga to wprowadzenia dużych zmian w oprogramowaniu, szeregu testów co niestety zajmie trochę czasu. W momencie kiedy takie rozwiązanie będzie dostępne powiadomię o tym Państwa.

2. Lista kanałów. Tak jak powyżej jest to poważna zmiana i wymaga nieco czasu na jej wprowadzenie. Poinformuję Państwa kiedy będzie dostępna.

3. Pilot. Nie widzę specjalnych różnic w pracy pilota porównując do innych tego typu odbiorników. Przyjrzę się temu bliżej.

4. Zegar w trybie czuwania – nie może być włączony ( w takim trybie odbiornik nie może pobierać więcej niż 2W a przy takim poborze w tej chwili taka funkcja nie jest dostępna)

5. Oglądanie kanałów nagranych na dysku przy użyciu komputera. Programy z oferty N są nagrywane na dysku jako kodowane w systemie Conax i do ich odtworzenia konieczna jest karta. Nie jest możliwe odtwarzanie tych kanałów inaczej niż przy użyciu odbiornika. Jest to jedno z wymagań systemu Conax i w związku z tym nie może być zmienione.

6. „Problem z długim czasem uruchamiania odbiornika”. Czy chodzi o czas uruchomienia odbiornika po włączeniu go z trybu czuwania? Odbiornik uruchamia się w ciągu kilkunastu sekund co jest sytuacją normalną i porównywalną do innych tego typu odbiorników.

7. Obsługa automatycznego przełączenia TV na odbiór sygnałów z odbiornika po jego włączeniu. Dodamy taką funkcjonalność w następnych wersjach oprogramowania.

Inne wątki są analizowane pod kątem celowości wprowadzenia ich w odbiorniku.

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Również życzę wszystkiego dobrego w nowym roku.

 

Napisz proszę jeszcze czy:

 

 

1. Czy do listy nagrań i znajdujących się na jej liście nagranych pozycji, zostaną dopisane informacje na temat nagranej audycji które normalnie dostępne są w EPG. Chodzi o Tytuł i opis. Bez tego nie będę w stanie się odnaleźć w dziesiątkach nagranych audycji... Musi być tytuł ( pobrany z EPG ) . Tak to wyglądało w dekoderach ADB ... Mam nadzieje że wam się to również uda.

 

2. Co z funkcją nagrywania cyklicznego? Powiedzmy Na wspólnej leci od pn do czw o 20. Chcę by dekoder nagrywał mi TVN HD w te dni o godzinie emisji serialu. Zrobicie by dało się takie nagrywanie cykliczne ustawić ?

 

Pozdrawiam

 

Proszę byś ustosunkował się też do moich wcześniejszych pytań bo na wszystkie nie padła odp. Te dwa najważniejsze powieliłem w tym poście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy do listy nagrań i znajdujących się na jej liście nagranych pozycji, zostaną dopisane informacje na temat nagranej audycji które normalnie dostępne są w EPG. Chodzi o Tytuł i opis. Bez tego nie będę w stanie się odnaleźć w dziesiątkach nagranych audycji... Musi być tytuł ( pobrany z EPG ) . Tak to wyglądało w dekoderach ADB ... Mam nadzieje że wam się to również uda.

Tak, mam nadzieje że zostanie to dodane przy okazji modernizacji całego EPG

2. Co z funkcją nagrywania cyklicznego? Powiedzmy Na wspólnej leci od pn do czw o 20. Chcę by dekoder nagrywał mi TVN HD w te dni o godzinie emisji serialu. Zrobicie by dało się takie nagrywanie cykliczne ustawić ?

Tak jak pisałem rozważamy dodanie takiej funkcjonalności w następnej kolejności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi niezmiernie miło że jesteś wśród nas na forum i na bieżąco udzielasz informacji.

 

Mam nadzieję że w przyszłości bez cienia wątpliwości będę mógł polecać x8 do odbioru nnk.

 

Pozdrawiam

 

Czekam na aktualizacje ! :)

 

P.S.

 

Istnieje możliwość wyłączenia komunikatu " NAGRYWANIE " podczas nagrywania aktualnie oglądanego kanału . Myślę że jest on mocno zbędny ... można by zamiast tego pomyśleć by na wyświetlaczu widniał napis REC. Po co ta czerwona kropka z napisem na błękitnym tle ma wypalać mi matrycę TV i zaśmiecać ekran...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie uwag jakie był uprzejmy przedstawić X8 support to z częścią z nich (mając na uwadzę moje porównanie z 5800S) nie mogę się zgodzić. Odniosę się chociażby do dwóch kwestii. EPG działające już w nieco ''archaicznym'' modelu 5800S jest o niebo lepsze niż to w designerskim X8- szybsze, sprawniejsze. Druga sprawa to pilot. W starym N boxie zapominam w ogóle o istnieniu pilota. Działa tak jak należy. W X8 muszę nawet 5 razy wciskać dany klawisz, żeby pilot zaskoczył. Zegar na czuwaniu by się przydał ( przyzwyczaiłem się do starych poczciwych 4050 i 4060 cx ) ale cóż jak tak musi być. Pozdrawiam również w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...