Skocz do zawartości

Dekoder OPTICUM ITI X8 HD NNK


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

do supportu X8: kolejny błąd, który zauważyłem - przed chwilą pilot w ogóle nie reagował!!! Musiałem z tyłu wyłączyć dekoder - znów działał, a po chwili znów nie! A siedziałem z pilotem od dekodera jakieś 10 cm! Co jest grane? Co dzień jakieś nowe, niemiłe niespodzianki dla nas są serwowane! Zdaje się, ze daliśmyp się wkopać kupując TO COŚ! Albo to taka szmira jest, ale aż tak niedopracowana! Pomijam fakt, że zaplanowane na noc nagranie się nie nagrało! Zamiast na TVN Turbo nagrać program, to dekoder się włączył na kanał nr 1 - TVP 1 - i po 3 h się wyłączył, bo tak miał zaznaczone w menu! A teraz jak ludzie odkryli, że to szmira to pan z supportu już się nie pojawia na tym forum, jak i aktualizacje do tego szrotu. P.S. Dwurdzeniowy procek? Chyba by nas 2x więcej w konia robic!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gro osób kupujących n na kartę nie ma żadnych tunerów z modułem, żeby tam umieszczać ''samą kartę''. Po prostu liczy na to, że jak kupi sobie cały (nowy)zestaw n na kartę w dobrej cenie 199 zł(dekoder parowany z kartą), będzie mogła sobie w miarę ''bezproblemowo" użytkować i oglądać. A że wynikają z tego problemy. Miejmy wiarę, że to skorygują(chociaż w części).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy mysli ze wywalil 200 i chce miec opcje z dekodera za 500 ;) ludzie czytam was i naprawde cudów sie spodziewacie. Ja nie uzywam nagrywania bo i po co kiedy mam to ogladac ? na bierzaco ogladam i nie marudze jedyne co mnie wkurza to EPG ktore raz działa raz nie. Reszta działa bez problemów nawet jak były te wichury teraz waliło mi talerzem na prawo i lewo i ani jednego zaklocenia nie miałem. Za ta cene nie macie co płakać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się że jesteś zadowolony z zakupu półproduktu . Gratulujemy solidnego montażu anteny :)

 

Ja oczekuję podstawowych funkcji sprawnych I działających. Droższy o 100 zl adb działa jak trzeba. Skoro pisza ze to dekoder Pvr to niech to bedzie dekoder PVR , w normalnym rozumieniu tej funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do supportu X8: kolejny błąd, który zauważyłem - przed chwilą pilot w ogóle nie reagował!!! Musiałem z tyłu wyłączyć dekoder - znów działał, a po chwili znów nie! A siedziałem z pilotem od dekodera jakieś 10 cm! Co jest grane? Co dzień jakieś nowe, niemiłe niespodzianki dla nas są serwowane! Zdaje się, ze daliśmyp się wkopać kupując TO COŚ! Albo to taka szmira jest, ale aż tak niedopracowana! Pomijam fakt, że zaplanowane na noc nagranie się nie nagrało! Zamiast na TVN Turbo nagrać program, to dekoder się włączył na kanał nr 1 - TVP 1 - i po 3 h się wyłączył, bo tak miał zaznaczone w menu! A teraz jak ludzie odkryli, że to szmira to pan z supportu już się nie pojawia na tym forum, jak i aktualizacje do tego szrotu. P.S. Dwurdzeniowy procek? Chyba by nas 2x więcej w konia robic!

armin kolego co zrobisz to tylko maszyna

co do tego dwyrdzeniowego procesora to wogóle nie da się wyczuć jego mocy ponieważ kanały wolno przełączają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oburzenie wielkie :) Dajcie na luz trochę, prace zapewne trwają, a tymi wpisami nikogo nie pogonicie :) Skoro nad tym pracują, to znaczy że pracują, cierpliwości. No i powtórzę po raz kolejny, czekacie po włączeniu tunera na TVP1 żeby EPG się załadowało? Ja w ADB z EPG problemu nie mam, pod warunkiem że właśnie poczekam na TVP1 z jego aktualizacją... Nie ma EPG, nie ma nagrywania, ale też nie oczekujcie że tańszy tuner od tak sobie nagle będzie 70x lepszy od ADB który jest dedykowany. My nie mamy pewnych możliwości a nie płaczemy do supportu o aktualizację. Jeden nakręca drugiego kurna, opanujcie emocje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczytaj standarowe ustawienia, uaktualnij soft w razie potrzeby i zobacz co będzie :-D

 

moje pytanie: na którym kanale jest TVP (w moim przypadku KATOWICE), czyli TVP Regionalna?

 

wczoraj i dziś znów mi się nie nagrał program w TVN Turbo :D dziś po załączeniu (przed chwilą) dekodera wyskoczył mi po raz pierwszy komunikat, że POPRZEDNIO ZOSTAŁ WYŁĄCZONY DEKODER ZA POMOCĄ AUTOMATYCZNEGO WYŁĄCZENIA, a potem, że DYSK PODŁĄCZONY PRAWIDŁOWO (nie wiem więc dlaczego się nie nagrały zaprogramowane przeze mnie programy do nagrania) :D

 

kolejny błąd, który widzę: ustawiałem teraz ręcznie czas, bo mi pokazywało 18:26, a jest 18:44 :D czyżby to było winą, że się wszystko nie nagrywa? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda :/ wydaje mi się, ze w TVNK (SD) był taki kanał...

 

kolejny błąd, który widzę: ustawiałem teraz ręcznie czas, bo mi pokazywało 18:26, a jest 18:44 :D ponadto w EPG pokazuje mi, że o 18:00 są "Fakty" na TVN, a wiadomo, że są o 19 :D czyżby to było winą, że się wszystko nie nagrywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano pilot też mi nie działał - wymieniłem i działa, ale nie wiem, czy to wina baterii, pilota czy dekodera, bo wczoraj też mi nie działa rano, a potem na tych samych bateriach działał znów; odnośnie nagrywania - zmieniłem czas ręcznie na dobrą godzinę, i wyłączyłem, by się sam aktualizował - wczorajsze zaplanowane wieczorne nagranie nagrało się :D także wam też radzę zmienić czas ręcznie i wyłączyć, by automatycznie dekoder to robił; P.S. nadal są złe godziny w EPG podane, po przełączeniu kanału (-1 h), czyżby się na czas zimowy nie przestawił? :D także jak widać niedoróbek jest dużo, jest to w tej chwili półprodukt, mam nadzieję, że wkrótce jaśnie pan z supportu X8 zaszczyci nas swoją obecnością i napisze łaskawie, kiedy będzie kolejna aktualizacja i co w niej będzie oraz, że błędy, które wykryliśmy - zostaną wreszcie poprawione i firma Globo poprawi sobie renomę, bo póki co to chyba ją tylko traci... nawet pasek z przodu musiałem podklejać, bo się sam odklejał... :D

 

mam pytanie odnośnie kabla euro: mam taki tańszy, kupiony w markecie i jak włączę np. menu w dekoderze, to za obrazem głównym widzę jakieś paski i linie, co się przemieszczają - chyba pozostałość anteny i innych kanałów czy coś takiego - i moje pytanie, czy jak kupię lepszy kabel euro, to nadal to będzie, czy nie? mam taki drogi z Avansu (kosztował ok. 50 zł), niestety mam tam 1 pin uszkodzony i nie chce wejść w dekoder ani w TV, także na siłę nie chcę go wciskać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...