Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam

moze poradzicie cos na moj problem z odtwarzaniem.

Mam w pokoju synka komputer na scianie (all in one asusa) z niezbyt dobrymi parametrami, z kolei w domu mam bardzo szybkie lacze.

O ile poczatkowo puszczam MiniMini wszystko dziala super na jakiejs mniejszej jakosci, to po kilku chwilach aplikacja przechodzi chyba na HD, obraz jest bardzo dobry, nic nie zacina, nie wiem jednak dlaczego przerywa dzwiek.

 

Jest jakis sposob by sterowac jakoscia transmisji lub tez ogladac MiniMini na moim loginie za pomoca nie przegladarki webowej ale jakiegos playera?

Material HD przykladowo z youtube chodzi ladnie, w zasadzie tylko z tymi kanalami cyfraplusonline jak przelacza sie na najwyzsza jakosc mam takie klopoty

System XP

z gory dziekuje, rowniez w imieniu mojego synka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak słaby jest tan Asus, ale z ciekawości załączyłem Compaq Evo N610c Pentium 4-M 2,2 GHz 1,0 GB RAM z Win XP HE SP3.

O te godzinie rybka z muzyczką działa normalnie z przełączeniem w HD, inne kanały z + również działają normalnie, dźwięk dobrze, czasami minimalnie szarpie obrazem, ale to nic dziwnego bo w tej konfiguracji HDD cały czas się kręci, a wentylator CPU prawie zwariował.

To jest prawie czysta, nowa, nieużywana instalacja Windowsa, tylko do testów.

Win XP po jakimś czasie używania "zamula się", ja bym spróbował jeżeli twój Asus pozwala na to zainstalował bym Windows 8 32 bit, wersje próbną (czasową) dla testu można pobrać z strony. http://www.centrumxp.pl/Windows8/2477,P ... prise.aspx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować uruchomić przeglądarkę w oknie a nie na pełnym ekranie i ograniczyć wielkość tego okna. Wtedy komputer będzie wiedział że potrzebuje mniej danych żeby obsłużyć mniejsze okno, mniej danych będzie pobieranych, komputer powinien mieć do obróbki mniej danych i powinien się wyrobić :) - bo zakładam że to przycinanie wynika ze zbyt małej mocy komputera.

Ja tak kiedyś robiłem na słabym kompie i to działało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak to nie działa, obojętne czy na małym ekranie w przeglądarce, czy na pełnym ekranie ilość pobieranych danych jest taka sama. Dźwięk jest ten sam w obu przypadkach. Ta moja słabizna tak samo przycina obrazem w oknie, jak na pełnym ekranie. Dźwięk cały czas normalnie. Jajka już bym mógł na tym laptopie smażyć, a z dźwięk płynnie. Można spróbować np. starsze/nowsze sterowniki karty dźwiękowej. Z mojego doświadczenia gdy jest 2 GB RAM to Win 7/8 lepiej się sprawuje na starych komputerach jak Win XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie , mam teraz taki problem nie mogę się zalogować do cyfra online , pisze błąd autoryzacji . Może to przez to , że usunąłem pc z urządzeń HBO GO i teraz chciałem uruchomić to na laptopie , tylko nie wiem czemu cyfra online nie działa . W HBO GO pisało , że będę mógł po 4 godzinach nowe urządzenie dodać . Spotkał się już ktoś z takim problemem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...