Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobną sytuację od jakiegoś czasu. Gdy widzę, że obraz jest z początku bardzo niewyraźny i po kilku sekundach się nie poprawi, to po prostu trzeba odświeżyć stronę i jakość transmisji od razu ulegała poprawie.

Przez ostatni czas również pojawił się problem z pomarańczowym paskiem na dole - zostaje w połowie, pomimo tego, że mniej więcej transmisja idzie LIVE. Z przewijaniem też dość ciężki temat się zrobił.

 

Początkowo też myślałem, że Cyfra zaniedbała już ten serwis, ale dzisiaj coś mi mignęło na FB nc+ w którejś z odpowiedzi moderatora, że Cyfra+ Online zostaje. Zobaczymy co będziemy mieli po 5 kwietnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze toche poczekac czy czegos nie dadza w zamian ?

Chciałbym, ale co mogą dać? C+ Family na pewno nie, bo tam będą filmy fabularne, a oni nie mają zdaje się licencji na pokazywanie takich treści "na żywo" w sieci (dlatego w C+ online nigdy nie było Canal+ czy Canal+ Film). Teoretycznie można byłoby liczyć na nSport, ale szczerze mówiąc trochę w to wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Np. jeden sobotni mecz Ekstraklasy zawsze był na głównym Canale+ i online tego nigdy nie udostępniano, bo nie wolno było. Tak samo będzie pewnie z C+ Family, bo tam sport będzie stanowił tylko niewielką część programu. Pożyjemy, zobaczymy, ale cudów już się po C+online nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+Online była pomysłem Beaty Mońki. Z tego co wiem to osoba odpowiedzialna za tą stronę została zwolniona w styczniu, a patrząc na to co obecnie jest dostępne np. w zakładce Na Życzenie to widać, że nikt już przy tym nic nie robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni nie moge sie zalogować na cyfra+online

wie ktoś w czym problem ? jest tu coś takiego że jak raz wpisze źle hasło to przez kilka godzin i tak nie moge sie zalogować nawet jak potem wpisze poprawne hasło ? nie jestem pewny ostatniej liczby jaką wpisałem podczas logowania , jak to sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do c+ dlaczego nie mogę oglądnąć meczu Jagielonii,bo teraz tylko można oglądnąć mecze z canal sport.Mądralinski z cyfry odpisał mi ,że jak nie ma danego meczu to mam sobie obejrzeć na tunerze.Były 3 programy sportowe,teraz 1 i może 1 mecz ligii polskiej można obejrzeć,dublują się z nsportem-brak słów-chyba pomału koniec tej pożytecznej usługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...