Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co w zamian ? nc+go które nie działa na PC oraz na Androidzie mniejszym niż nr. 4

Śmiech na sali :lol2::lol2::lol2:

Żeby choć grało na każdym smartfonie z Androidem 4.0+, ale co gorsza dotyczy to jedynie tabletów. O korzystaniu z nC+ GO w telefonie można zapomnieć (chyba, że ktoś ma fona od Apple'a). Na taki pomysł mogli wpaść tylko w ITI :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które zmigrowały NC + online już nie działa. Mam info że nie mam już uprawnień. Pozostaje mi nc+ go do którego nie mam kodów bo od miesiąca nie mam umowy, telefon mam z androidem więc też nie działa a tablet ma z windowsem. Do tego mam PACE 500 i all inclusive gdzie połowy oferty niem. Miałem kiedyś HBO GO ale też nie działa. NC+ nowa strona rozrywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jeszcze dziala online i hbo_go po migracji (aps 29 marzec) na all_incl z camelonami.

Co prawda mam jeszcze druga umowe z cyfra (i bez hbogo), ale powyzsze dzialaja na tej juz zmigrowanej umowie.

Jesliby mialy dzialalac do konca umowy to wole zdecydowanie powyzszy komplet niz to cale nc+go, ale jesli maja wylaczyc to lepiej jakbym cofnął migracje, no i wlasnie nie wiem co zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Brakuje tych kanałów Family i Family2 w Cyfra+ Online. Mogliby udostępniać sygnał w przypadku pokazywania transmisji sportowych na tych kanałach.

Mnie najbardziej interesuje polska ekstraklasa i jak nie mam dostępu do dekodera, to już o oglądaniu mogę zapomnieć (szukanie streamów w sieci w marnej jakości mnie nie interesuje).

Może gdyby stosowano również warianty dobrze znane z Cyfry+, a nie z platformy n, to C+ Family i C+ Family2 i może nawet nSport pojawił się legalnie do oglądania na PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Brakuje tych kanałów Family i Family2 w Cyfra+ Online. Mogliby udostępniać sygnał w przypadku pokazywania transmisji sportowych na tych kanałach.

Mnie najbardziej interesuje polska ekstraklasa i jak nie mam dostępu do dekodera, to już o oglądaniu mogę zapomnieć (szukanie streamów w sieci w marnej jakości mnie nie interesuje).

Może gdyby stosowano również warianty dobrze znane z Cyfry+, a nie z platformy n, to C+ Family i C+ Family2 i może nawet nSport pojawił się legalnie do oglądania na PC.

Marzenia, oni to wycofują wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przeszedłem do NC+ pod koniec czerwca bo wtedy kończyła mi się umowa z Cyfrą, dziś zaczynają się interesujące mnie mecze więc odpalam cyfraplusonline tak jak zawsze a tu komunikat o braku uprawnień

 

BRAK UPRAWNIEŃ

Nie masz uprawnień do korzystania z serwisu cyfra+online.

 

 

Dzwonię na infolinię a facet mi mówi że usługa jest dostępna tylko w Cyfrze w NC+ tego nie ma... Miałem przecież tylko do wyboru albo przejść do NC+ albo zrezygnować, nie było możliwości przedłużyć umowy z Cyfrą

Więc rozumiem że z tym mogę się już pożegnać? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie kiedyś były kanały w tym Cyfra+ Online?

Prócz sportowych kanałów Canal+, były jeszcze kanały tematyczne Canal+ Cyfrowy: MiniMini+, Planete+, TeleTOON+, Kuchnia+ i Domo+.

Zresztą te kanały (+ Canal+ Sport) można w tej usłudze oglądać do dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogliby już się z tym ogarnąć, szczególnie, że podstawe do budowy nc+online już dawno jest - wystarczy dodać kolejne kanały(te produkcji TVNu) i przebudować GUI i security - czy to takie trudne?! Dwa dni roboty.

A na pytanie kiedy będzie to OTT odpowiedzieli, że przekażą w komunikacie prasowym czyli nie wiadomo kiedy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
Czy te kanały, które ja mam wyświetlone, to wszystko? Planete, Kuchnia, Domo, TeleToon, MiniMini, Canal+Sport?

Zgadza się, to wszystko. Wcześniej jeszcze były dwa kanały sportowe: C+ Gol i C+ Weekend.

Wydarzenia sportowe z innych kanałów nie są pokazywane w usłudze Cyfra+ Online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...