Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień w którym poprzez internet będę mógł oglądać legalnie wszystkie kanały canal plus nsport będzie dla mnie szczęśliwy. Mam juz dość walki o pilota. Na razie jako abonent cyfry mogę ogladac tylko canal sport a przechodząc do nc plus zyskuje tylko nsport. A canal family leży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po zalogowaniu się do cyfraplusonline, kiedy wejdę w zakładkę "kanały tv", "na życzenie" lub "sport" wyskakuje mi komunikat "Nie masz uprawnień do korzystania z serwisu cyfra+online.". Jestem jakieś półtora miesiąca po migracji do nc+. Czy ktoś ma podobny przypadek? Wcześniej serwis działał poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich przypadków było bardzo dużo i wypadałoby to gdzieś przykleić (?).

 

W nc+ NIE ma takiej usługi jak Cyfra+ Online, w związku z tym po migracji naturalnie traci się do niej dostęp.

 

Odpowiednikiem C+ Online w nc+ jest usługa nc+ GO, która działa na nieco innych zasadach (nie działa na komputerach, a na smartfonach, tabletach itd.):

http://ncplus.pl/poznaj-nc-plus/ncplusgo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi niestety też już zablokowali możliwość oglądania C+Sport w C+Online :/ Robiłem w ten sposób podgląd na drugi mecz LM ale w sobotę dwa tygodnie temu już nie mogłem obejrzeć City - Everton.

Działało to w Cyfrze, było dobrze bo można było poza domem zobaczyć mecz, to przyszło ITI i popsuło, a jak uruchomią znowu to każą za to płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

U mnie logowanie przebiega bez problemu, ale dziś każdy z kanałów w C+ Online ma problem z pobraniem licencji. Na Canal+ Sport pokazuje się jakiś błąd po kilkunastu sekundach, a na pozostałych kanałach pobiera licencję w nieskończoność.

Odcięli mi dostęp do tej usługi dopiero po 2 tygodniach od migracji czy to jakieś ich chwilowe problemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...