Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, blamaż i nieprofesjonalne podejście do klienta.

Z jednej strony nc+ kreuje się na jedyną platformę z tak bogatą ofertą sportową (i tego im odmówić nie można), ale z drugiej strony każde inne działanie, niedotyczące oferty programowej, jest z ich strony swoistym strzałem w stopę.

Dla prawdziwych maniaków sportu istotną sprawą jest, że na raz można oglądać kilka transmisji, za pomocą TV, komputera i dajmy na to tabletu (zdarzało mi się tak oglądać :P). Teraz C+Online oferuj tylko 1 kanał, na którym nie są transmitowane wszystkie wydarzenia...Wcześniej były to 3 kanały, a i tak czasami, będąc poza domem byłem sfrustrowany, jeśli transmisja odbywała się za pomocą zwykłego Canal+. Teraz nie dość, że ograniczono wybór, a w przypadku fuzji powinno być odwrotnie, to jeszcze chcą robić to całe nc+Go płatne...Miejmy nadzieję, że ktoś tam na górze się opamięta, bo oni chyba zapomnieli, że właściwe podejście do klienta = jego lojalność. A gdy za głupią aplikację, która była do tej pory darmowa, teraz, w bardziej okrojonej wersji żąda się jeszcze śmiesznej opłaty w wysokości 3zł...puenta nie jest chyba wymagana :)

nc+ - ogarnij się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu Cyfra + Online nie jest dostępna dla abonentów nc+ którzy migrowali z cyfry ? mają zamiar zlikwidować tą usługe ?czy trzeba założyć nowe konto ?

Jest dostępna. Jeśli nie możesz się zalogować to spróbuj hasłem które masz na ICA. Miałem przed świętami ten sam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś wytłumaczyć na czym polega c+online ?

 

mam się zarejestrować tam na stronie i mogę oglądać wszędzie w całej Polsce przez laptopa canaly+ ?

 

Jest to dodatkowo płatne ? Mam c+ optimum.

 

jakie minimalne łączę żeby dobrze oglądać kanały sd nie hd !!! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich canali niestety nie pooglądasz. Na żywo tylko C+Sport, MiniMini, Kuchnia, Domo i jeszcze jakieś chyba dwa [beep]ne kanały dla pryszczatych. Poza tym coś a'la VOD z filmami z AleKino. Czasami przydaje się w pracy ;)

Jakość mocno zależna od posiadanego łącza, stosują technologię powodującą że nawet na kiepskim transmisja rzadko się przycina (tyle że pikseloza okrutna). Na dobrym kablu żyleta.

Jeśli masz C+Optimum to nic już nie dopłacasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe na każdym materiale wyskakuje komunikat "Materiał dostępny tylko na terytorium Polski"

Ciekawe kiedy komp mi emigrował :lol2:

Ja tak kiedyś miałem jak korzystałem z Aero2. Byłem gdzieś w górach i mi wyskoczyło że jestem za granicą :)

Wystarczył mail do cyfry, dodali IP do bazy adresów "w Polsce" i było OK.

 

Przed chwilą się logowałem i jest wszystko OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+Online - super usługa, która w nc+ nie będzie(?) działać! :woot::crazy::shock:

Nie długo powyższe problemy się skończą, a będzie narzekanie. Cyfra+Online podzieli los Złotych Plusów :cry::censored:

Co w zamian ? nc+go które nie działa na PC oraz na Androidzie mniejszym niż nr. 4

Śmiech na sali :lol2::lol2::lol2:

 

PS. Wiecie co trzeba będzie zrobić na poczcie ?

Odp. :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...