Skocz do zawartości

Cyfra+ Online


cytrynek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest więcej niż 3 - przecież jest jeszcze Planete, Kuchnia, Domo, Teletoon, minimini i mnóstwo programów "na życzenie" z oferty m. innymi z kanałów Ale kino, Canal+ i innych.

Sam od czasu do czasu z tego korzystam , aby obejrzeć to co przegapiłem na Ale kino, czy jakiś odcinek z serialu z C+. Także wg mnie nie jest tak źle, co nie oznacza że nie mogłoby być lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może, ktoś spotkał się z taką sytuacją, a mianowicie:

Gdy włączę cyfreplusonline np. c+sport to zacina obraz, albo jest w zwolnionym tempie. Dotyczy to sytuacji, gdy jakość obrazu na FULL SCREENIE zmieni się na 340000 (czy coś takiego :wink: ). Mniemam, że to najwyższa z możliwych jakości. Dodam, że mam net około 60 MB/s, komp podłączony kablem. Podobnie sytuacja się ma kiedy załączę jakiś program czy serial dostępny ze strony cyfraplusonline. W czym może tkwić szkopuł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sopcast jak transmituja sport w hd 720p około 2500kb/s to chodzi płynnie. Jak podają więcej około 3000kb/s to zdarza się że obraz też jest spowolniony. Może karta graficzna nie domaga?

Na zawalonym lapku IBMa, 3 lata bez formata mam podobnie, jak wlaczy sie najwyzsza jakosc. Na slabszym, ale czystym sprzecie jest ok, zobacz jak bedzie na nowym lub oczyszczonym systemie. Do tego na XP cyfra dziala lepiej niz na 7ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Może, ktoś spotkał się z taką sytuacją, a mianowicie:

Gdy włączę cyfreplusonline np. c+sport to zacina obraz, albo jest w zwolnionym tempie. Dotyczy to sytuacji, gdy jakość obrazu na FULL SCREENIE zmieni się na 340000 (czy coś takiego :wink: ). Mniemam, że to najwyższa z możliwych jakości. Dodam, że mam net około 60 MB/s, komp podłączony kablem. Podobnie sytuacja się ma kiedy załączę jakiś program czy serial dostępny ze strony cyfraplusonline. W czym może tkwić szkopuł?

 

jak tak miałem przywróciłem system i grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostalem informacje od ojca, iz od kilku dni nie dziala mu na cyfra + online glos. Sprawdzal w ustawieniach karty muz. oraz w ustawieniach glosnosci na stronie cyfry podczas wystwietlania. Kazalem mu sprawdzic co innego np. youtube.pl i dzwiek dziala... spotkaliscie sie z czyms podobnym? Komp podlaczony pod HDMI do tv Samsung

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

ogląda ktoś np. C+ Sport HD online np. przez lapa na TV ?

bo ja jak podłączę lapka przez HDMI na tv to idzie ładnie bez zacięć, ale nie idealnie....

tzn. obraz jakby trochę zamulony jest. lap jest nowy-mocny, tv też...

 

druga sprawa, że na słabszym kompie z kolei po zrobieniu full screen na monitorze zaczyna haczyć.

kto na jakiej konfiguracji ogląda idealnie, bez zacięć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , maił może ktoś taki problem z kanałami sportowymi C+ , cały czas piszę Otwieranie i na czerwono na dole Ponawianie próby połączenia z materiałem video .

Dzieje się tylko tak z kanałami sportowymi , reszta działa normalnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...