Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że możesz zmienić umowę z Rodzinnego HD na pakiet M za 30 zł. Jeżeli umowa na pakiet Rodzinny HD zbliża się do końca to możesz złożyć jej wypowiedzenie. Wtedy uzyskasz pakiet M za 20 zł miesięcznie na 24 miesiące. Nowa umowa nie przedłuża się o miesiące poprzedniej.

 

W kwestii pakietów CP zapraszam do lektury naszego wykazu.

 

Edytowane przez Burito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa nie ulegnie przedłużeniu?

 

* zadzwoniłem , jednak to byłby aneks przedluzajacy umowę o 24 miesiące + pewne plusy i gratisy.

Na spokojnie poczytam tą propozycję wysłana na maila.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, siara napisał:

zytam tutaj na forum że nie można dostać już rodzinnego za 5zł a co jeśli mi się umowa skończyła rok temu i mam na czas nieokreślony?

 

Jeśli jesteś niezadowolony zawsze masz prawo wypowiedzieć.

:-D

 

Ale mnie ciekawi odwrotny przypadek, kiedy to CP wypowiada taką umowę Konsumentowi - czy wtedy jest jakaś szansa na walkę z CP za pomocą UOKiK - czy z góry jesteśmy przegrani :?:

:sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam umowę z CP na tv sat, za 25zl pakiet rodzinny z cinemax z dekoderem hd5500s na wypożyczenie  . Mam niecałe 13 miesiące do końca umowy. Niby sporo czasu do końca umowy ale co można ugrać, jakie tańsze pakiety przy przedłużeniu umowy? Bo dzisiaj jeden konsultant chciał przedłużyć ze mną umowę na pakiet m za 35zl z dekoderem z tym co mam lub wymienić na hd 6000 i twierdził że wtedy nie ma czynszu za dekoder i koszt 30zl tylko od razu doplata jednorazowo chyba 18zl za dekoder  

Wypowiedzenie umowy złożone w icok z końcem umowy. 

I co jest lepsze: pakiet rodzinny czy m? 

Edytowane przez lukasbabel2
Doprecyzowanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
6 godzin temu, czerstwy napisał:

To i do nowości nie pasuje bo nic nie wskazuje by te kanały pojawiły sie w CP. 

Przedwczoraj czyli 30 grudnia Cyfrowy Polsat testował je w Cyfrowy Polsat GO ;)

5 godzin temu, czerstwy napisał:

Że co ?Możesz jaśniej?Edit Wcześniej wszyscy pisali że będzie Eleven 4 bo Polsat jest właścicielem?Ile to już czasu minęło?I gdzie ten kanał?

Z Pulsem koledze chodziło że reklamy przejmie Polsat Media :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...