Skocz do zawartości

Pakiet Rodzinny HD


swojadroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@bugmenot

Nie wiem jak pokazywal ligi mistrzów cev PC+, nie miałem czasu oglądać.

Musial ruszyć kwietniu przetarg tylko przez wirusa zmieniło się plany. Tylko 28 albo 29 lutego zmieniło się agencje do sprzedanie praw sportowych. 

 

Na mnie też dziwne napisali oficjalnie tylko mi odpowiadz była umowa podpisana była nie dawno i tej umowy było jak mają wolna antenę to mają pokazywać wszystkie mecze plusligi i para meczów ligi kobiet i przynajmniej 1 spotkanie 1 ligi mężczyzn w siatkówce. Przez ten wirusa zmieniło wcześniej kończyły ligi to wymyślili lipiec i sierpień z drużyn plusliga i ligi kobiet będę grać w piasku. 

 

A tym roku kończyło się w PC+ do ligi mistrzów cev mężczyzn i kobiet i rozrywki do serie A kobiet w siatkówce. Na tą chwilę takie informacje dostałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Panowie, a jak obecnie wygląda sytuacja z przedłużaniem pakietu Rodzinnego za 5zł? Jest opcja wydłużenia tego pakietu o 24 m-ce za taką kwotę? Niedługo kończy mi się rodzinny w tej cenie i chciałbym go uzyskać na kolejny okres w tej kwocie . Pytanie tylko, czy to możliwe przy obecnych pakietyzacjach?

Edytowane przez pablo2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem sobie trud i zadzwoniłem w piątek do DUK. Jedna z umów z Rodzinnym za 5 zł kończy się za pół roku. No i nie ma już opcji przedłużenia pakietu Rodzinnego HD. Tylko nowe pakiety od 20 zł albo przejść z umową na czas nieokreślony za 15 zł. Jeśli nic się nie zmieni to nie zobaczą nawet tych 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem sobie trud i zadzwoniłem w piątek do DUK. Jedna z umów z Rodzinnym za 5 zł kończy się za pół roku. No i nie ma już opcji przedłużenia pakietu Rodzinnego HD. Tylko nowe pakiety od 20 zł albo przejść z umową na czas nieokreślony za 15 zł. Jeśli nic się nie zmieni to nie zobaczą nawet tych 5 zł.
Myślę, że przez tą nową pakietyzację Cyfrowy Polsat straci wielu klientów. Obecna oferta przedlużeniową dla stałych klientów jest poprostu żałosna. Może pójdą po rozum do głowy. Ja na szczęście mam 3 umowy na pakiet Rodzinny HD za 4,99 zł, nawet po podstawowym okresie umowy. Chciałem ostatnio przejść na pakiet Familijny HD za 20 zł ale nie ma szans.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ktoś w miarę kompetentny ogarnia obecną pakietyzację w CP?

 

Czy w trakcie umowy na Rodzinny HD , można przejść na umowę na pakiet M za 30 zł ?

Czy wtedy umowa się wydłuży o kolejne miesiące?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...