Skocz do zawartości

Ferguson Ariva 202E


jeneka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W kwestii kabla jeszcze. Wydaje mi się, że moja płyta główna ma gniazdo męskie DE-9.Widzę jednak, że są też kable z USB, czy ich funkcjonalność jest równorzędna?

 

Co do kabla to ptrzebujesz męsko-żeński rs ja takim programowałem, w kompie jest gn.męskie a w tunerze żeńskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Arivy 202E ,czy podczas nagrywania czegokolwiek na dysk,naciśnie się pvr,żeby zobaczyć co jest nagrane , czy ten moment nagrania daje się odtworzyć, kiedy przegladany był pvr. Według instrukcji mozna w tym samym czasie nagrywania ogladać inne nagrania, a tu się okazuje,że nie można ,bo to co aktualnie nagrywasz nie da się odtworzyć. Czy mógłby to ktoś sprawdzić, czy faktycznie tak jest. Soft 1.21B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Mam do znawców prośbę o odpowiedź na poniższa kwestię. Posiadam Ferdka Ariva 202E, sprawuje się prawie be zarzutów, jednak jedna kwestia mnie wkurza: otóż przy korzystaniu z Media Playera bardzo często przy próbie przewijania w przód lub tył pojawia się jakieś dzwiwne, zupełnie puste okienko z tytułem "Multisoft" - i już przewijanie przestaje działać. Trzeba wtedy wcisnąć "exit", następnie "pauza" i dopiero wtedy mogę przewijać w danym kierunku.

Wiecie może co to okienko oznacza i jak wyłączyć tę funkcję?

 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zapisany dokładny układ kanałów jaki występuje w Cyfrze+? Po aktualizacji urządzenia kanały są przesunięte, np. C+ jest na 19 zamiast na 20. Wyszukiwałem kanały funkcją fast scan i niestety nie jest tak jak powinno. Na starszym sofcie było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ariva odżyła! :wink:

Po aktualizacji do v1.21B6 nie wyświetla mi się aktualnie emitowany program w okienku informacji na większości kanałów, może cztery wyświetlają. Podwójne wciśniecie "i" wyświetla pełną informację o audycji, a trzykrotne "i" bieżący program. Co z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Mam prośbę o pomoc techniczną w obsłudze dekodera Ariva 202E.

 

Występuje następujący problem: podczas nagrywania danego programu na dysku twardym istnieje (przynajmniej teoretycznie) możliwość odtwarzania już wcześniej nagranych programów – wchodzimy do Media Playera, wybieramy i odtwarzamy. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, iż podczas odtwarzania, a dokładnie mówiąc podczas przewijania tego odtwarzanego programu, psuje się program aktualnie nagrywany – przy późniejszym jego odtwarzaniu okazuje się, że, wprawdzie pasek nagrania wskazuje na nagranie całości zaprogramowanej (np. 2 godz.), ale w trakcie odtwarzania w pewnej minucie następuje automatyczny przeskok o na przykład godzinę – cała godzina nagrania zniknęła i plik nie nadaje się do odtwarzania…

 

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że na początku użytkowania dekodera te problemy nie występowały, że zaczęły się dziać od pewnego momentu. Moje pytanie jest następujące: czy to jest prawidłowe działanie (co oznaczało by, że podczas nagrywania nie wolno używać funkcji przewijania przy odtwarzaniu wcześniej nagranych plików), czy też po prostu coś się w moim dekoderze uszkodziło?

 

Naprawdę nie wiem co mam zrobić, a że kończy mi się okres gwarancji dla mojego dekodera, toteż uprzejmie proszę o prędką i dokładną odpowiedź na powyższe pytanie.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...