Skocz do zawartości

Ferguson Ariva 202E


jeneka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko.

Dlaczego przy wyłączonym(tryb czuwania) w tunerze Masters przy włączaniu kanału w tunerze Slave na

TVP1 HD czasami jest komunikat "zakodowane".Ale gdy przełącze na inny i z powrotem jest już git.Ogólnie multiroom jest spoko.

Jeszcze przetestuje tydzień i oddam im kartę do multiroomu.

Oszczędność 20 PLN miesięcznie. :jupi:

Po pierwszym dniu testowania nie jestem zadowolony tym multroomem. Przy przełączaniu kanałów

bardzo często wyskakuje komunikat "zakodowane". Później wskakują kanały.Zobaczę co dalej ale jak

tak będzie to chyba zostawię oryginalny multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór!

Bardzo prosze o porady uzytkownikow jak i moze osoby z supportu Arriva.

Posiadam telewizor Sony kdl-hx750. Odbiornik ten nie odtwarza plikow 3D w formacie .mkv

Zamierzam zakupić dekoder Ariva 202e ( potem dokupić ncam HD badz kartę cyfry +).

Czy podłączając zewnetrzny twardy dysk (system plikow NTFS) z nagranymi na komputerze plikami .mkv do omawianego dekodera bede mogl przesłać obraz na telewior poprzez HDMI i cieszyć sie obrazem 3D?

Wyzej wymienione filmy .mkv maja czesto napisy w formacir .srt badz .txt? Czy dekoder je obsluzy?

Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam!

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mi się trochę się nie podoba, że na belce podczas zmiany kanału nie wyświetla się pełna nazwa audycji, tylko ucina się jeśli tytuł jest ciut dłuższy. Głupio to wygląda.

Mam pytanie. Czy w czasie pracy na wyświetlaczu dekodera wyświetla się nazwa stacji a jeśli tak to czy też są ucinane, czy tylko numer kanału?

Jak ogólnie działa EPG? Czy przełączając kanały często można spotkać luki w podpisach? Mam na myśli odbiór Cyfry+.

Może pytam, o błahe sprawy, ale o tych grubszych już poczytałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, jestem posiadaczem Arivy 202E - i jak dotąd nie miałem problemów z nagrywaniem materiałów na pendrive-a 12GB EMTEC, ale jakiś czas temu zainstalowałem najnowszą aktualizację softu dla fergusona i przy próbie nagrywania na każdym kanale SD czy HD wyskakuje komunikat urządzenie USB za wolne - u Was jest tak samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...