Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sam zastanawiałem się czy wykupić sobie HBO na święta, czyli miesiąc grudzień-styczeń, ale stwierdziłem, ze nie ma sensu. Wciąż dużo filmów mam nagranych jak kupiłem sobie HBO na kwiecień i maj. Poza tym od tamtego czasu jakiś wielkich filmów (poza wyjątkami HBO nie pokazało, a oferta świąteczna mnie jakoś nie zaskakuje. Muszę to jeszcze przemyśleć. Ale ogólnie mając dekoder z nagrywarką - wykupywanie HBO ze stałą ceną na kilka miesięcy jest bezcelowe.

 

Powiedz co Twoje dywagacje wnoszą do tematu jakim jest Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, która z tych opcji będzie lepsza gdyż mogę wybrać jedną z nich na 7miesięcy za darmo od Cyfry. Filmbox HD czy Cinemax HD ? Dodam że posiadam już opcję HBO HD, więc na Cinemaxie nie lecą czasem odgrzewane kotlety z HBO ? Widzę że Filmbox ma ładny rozdział na kanały tematyczne (Filmbox Action,Family itd.)... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Cinemaxach jest naprade dużo fajnych filmów i to w hd. Filmboxy mam od zawsze i na Family, czy Extra nie oglądnąłem ani jednego filmu. Cinemaxy masz oba w HD, a Filmbox tylko jeden jest w HD. Na Cinemaxach na porządku dziennym są filmy nawet z 2011 roku, często nadawane są filmy które dopiero później nadawane są na HBO. Do tego dużo dobrej klasyki, trafić można Monty Pythona, jakiś western, czy np Mistrz kierownicy ucieka. Decyzja należy do Ciebie, ale proszę nie pytaj poraz 57 w każdym temacie co wybrać, bo nic ważnego od tego wyboru nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie włączenia opcji dodatkowych Cinemax, Filmbox, (w grudniu przedluzylem umowe i teraz posiadam C+Optimum HD, hd promo, pace 500, MR, za 62zł 12 mies)

Ostatnio pisałem emaila do nich zeby wlaczyli za free HBO to powiedzieli ze za staz (umowa od 2004) mi uruchomia bezpłatnie HBO do końca marca, teraz mam pytanie czy opcje Cinemax, Filmbox są do ugrania? Czy dadzą je bezpłatnie na ileś miesięcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć dają. Ktoś tu pisał, że po prostu napisał do nich maila i dali mu do wyboru cinemax albo filmbox na ileś tam miesięcy. Ponoć bez żadnych zobowiązań do dalszego płacenie, ale ile w tym prawdy? Jakoś mi się średnio chcę wierzyć, że tak o cyferka daje na kilka miesięcy dodatkową opcję za free ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dziś Cinemax HD i Cinemax 2 HD gratis na 7 miesięcy. kanały będą dostępne bezpłatnie, a

ich dezaktywacja nastąpi 31 lipca 2013 roku.

 

Zresztą nie tylko ja :

 

Napisałem do cyfry tak z nudy że jestem wieloletnim abonentem i nie zalegałem z opłatami, przedlużyłem umowę w połowie listopada na HBO na7mc gratis C+Optimum/MR/Pace PVR/Philips PVR za 65zł +5zł za PVR i spytałem czy nie mogą mi dać za darmo którejś z tych opcji

1.Przez 7mc Cinemax HD albo Filmbox HD za darmo

2.Do końca umowy HD Optimum.

I dostałem odpowiedź że przekazali do odpowiedniego działu i napisali jeszcze raz :

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż mając na uwadze naszą dotychczasową współprace proponuję przyznanie 100% zniżki na odbiór opcji Filmbox HD lub Cinamex HD przez 7 miesięcy.

 

Bardzo proszę o informację zwrotną, która z powyższych opcji ma zostać bezpłatnie udostępniona.

 

W przypadku pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

 

xxx

Dział Relacji z Abonentami

Co radzicie wybrać ?... Nie mam pojęcia co lepsze. Cyfra coś dobroduszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...