Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak nie wysłał to zawsze może sobie zamówić co chce, potem przedłużyć umowę, do końca miesiąca będzie miał co zamówił gratis, od nowego miesiąca wejdą nowe warunki, a stara umowa wraz z zamówionymi opcjami w ostatnim miesiącu do kosza.

Jak ktoś nie wysłał wypowiedzenia to zawsze może sobie zamówić bo w Cyfrze nie wiedzą, czy będzie rezygnował, czy nie, a nawet jeśli tak, to zostaje mu minimum pełny miesiąc i niepełny, czyli teoretycznie złapie go płatny miesiąc za daną opcję. Ale ja piszę na temet konkretnego przypadku, a kol. Colsman123 22 października w wątku o przedłużaniu umów pisał, że zarejestrowali mu jego wypowiedzenie, więc w tej sytuacji gdy umowę ( a nie okres minimalny) ma do 30 listopada system nie przepuści mu dołączenia opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie opcji włącz/wyłacz HBO...zamierzam jutro wyslac wypowiedzenie umowy ktora konczy sie w styczniu...jednak chcialbym miec w tym i przyszlym miesiacu HBO za mozliwie najmniejsze pieniadze i opcja wlacz/wylacz daje mi taka mozliwosc bo place za 1miesiac a korzystam niecałe dwa miesiace...pytanie tylko czy jesli wypowiedzenie do nich wpłynie to czy bede mogl nadal kombinowac z HBO czy jednak zablokuja mi mozliwosc jakichkolwiek zmian na koncie w momencie gdy wplynie wypowiedzenie?

 

btw. Docelowo i tak mam zamiar zostac w C+, a umowe wypowiadam z wiadomego powodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdzie do cyfry Twoje wypowiedzenie to już nic nie włączysz,dopiero jak będzie aneks to od razu możesz włączyć HBO ,lub później kombinować z włączeniem.
A niby dlaczego nie włączy?

Skoro ma umowę do końca stycznia to może sobie teraz, czy w grudniu podłaczyć HBO. Nie będzie mógł podłaczyć opcji jedynie w styczniu, bo wtedy nie będzie miesiąca płatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zdaje się, że w "Moja oferta" --> "Zmiana oferty"

czyli np. jutro można się zalogować

zaznaczyć "HBO HD" za 27,- PLN

grudzień "leci" za free

za styczeń płaci się 27,- PLN

w styczniu dzwoni się na

party line aby opcję wyłączyć

(chyba, że można poprzez ICA)

i tak dookoła Wojtek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiałem się czy wykupić sobie HBO na święta, czyli miesiąc grudzień-styczeń, ale stwierdziłem, ze nie ma sensu. Wciąż dużo filmów mam nagranych jak kupiłem sobie HBO na kwiecień i maj. Poza tym od tamtego czasu jakiś wielkich filmów (poza wyjątkami HBO nie pokazało, a oferta świąteczna mnie jakoś nie zaskakuje. Muszę to jeszcze przemyśleć. Ale ogólnie mając dekoder z nagrywarką - wykupywanie HBO ze stałą ceną na kilka miesięcy jest bezcelowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...