Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem osobny wątek, gdyż szukanie informacji na temat cen opcji dodatkowych w Cyfrze w innym wątku "dla obecnych abonentów, przedłużenie umów" jest uciążliwe. Tam 99% postów to info ile kto dostał przy przedłużaniu umowy za pakiet. Tutaj niech będą informacje, ile na chwilę obecną kosztują opcje dodatkowe (Canal+, HBO, Filmbox itp), jakie ceny promocyjne udało Wam się otrzymać i na jaki okres. Dobrze byłoby gdybyście też podawali czy macie umowe sprzed 18 marca 2011 czy po tej dacie bo jak wiadomo jest to dość zasadnicza różnica.

 

Mi jakieś 3 tygodnie temu oferowali opcje Canal+HD po 20,00 zł przez 8 miesiecy (okres minimalny gdzie nie można zrezygnować). Po tym okresie cena to 24,00 zł (ale można zrezygnować). Umowa sprzed 18.03. Dzisiaj natomiast konczy mi sie promocja na HBO HD (mialem 4 miesiące po 17,95).

 

Jeżeli ktoś wie jak wygląda "promocyjny" cennik opcji na chwilę obecną to niech się tym info podzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wątek.jakieś tydzień temu zapytałem o takie info w wątku ("dla obecnych abonentów, przedłużenie umów")i nikt nie odp :-( bo wpis zginął w emocjach prz przedłużeniu.Ja teraz też myślę o włączeniu opcji C+ od 02.08 bo ruszyła T-Mobile Ekstraklasa.W ICA najtaniej jest 24 zł na Infolini dostałem 19,90 na 8 mc ale zadowalałaby mnie opcja jaką miałem od stycznia do maja 4mc rabat 50% na Canal+ SD=17,45.Dostał ktoś teraz taką opcje?Umowa z Czerwca 2010.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na ICA w zakładce oferty specjalne miałem opcję HBO HD w cenie 27zł,później pojawiła się oferta za 25zł a teraz spadło na 23.

Ja też mam w ICA taką samą symulacje że HBO jest w cenie 27 zł...Najdziwniejsze jest to że na chwilę obecną mam tą opcję dostępną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili w piątek tj: 29.07 z propozycją HBO za 20 zł płatne od sierpnia czyli za dwa dni lipca za free ;) promocja do kwietnia potem przechodzę na normalną cenę lub rezygnuję. Przy zdziwieniu pani konsultantki odmówiłem.

 

weź 2-go sierpnia bo sierpień za darmo,no jeśli cie interesuje hbo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej promocji na C+ (miesiąc gratis, drugi miesiąc za 30 zł) wczoraj próbowałem zrezygnować ale na dziale utrzymania przemiły pan zaproponował 8 miesięcy za 20 zł oraz na 4 miesiące Filmboxy gratis. Jako zagorzały fan piłki oczywiście się zgodziłem bez zastanowienia.

 

HBO nawet gdyby za darmo dawali nie wziąłbym:) nie interesuje mnie zupełnie i tak też zawsze przemiłym konsultantom mówie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy są jakieś szanse na 50% ceny HBO HD na 4 miesiące? z końcem tego miesiąca kończy mi się promocja i jedyne co mi zaoferowali to HBO na 18 miesięcy za 23zł, umowę mam do końca listopada i do tego czasu chciałem HBO mieć w jakiejś przyzwoitej promocji. Jak nic nie zaproponują to zawsze -17.95zł z rachunku będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem canal+ 1 sierpnia w cenie 34.90zł (płatne dopiero we wrześniu) - sierpień za free czyli za 2 miesiące wyjdzie 17.45zł. Potem rezygnuję i 1 października spróbuję powtórzyć manewr. Spytałem o jakąś promocję gdybym brał na dłuższy okres to zaproponowali 29.90/mies. przez 10 miesięcy... haha

Kiedyś robiłem podobnie z Orange Sport. Spytałem wprost konsultantki, czy mogę tak robić - odpowiedziała, że nie ma zapisów, które by tego zabraniały. Nie wiem czy to przejdzie, w każdym razie jeśli przejdzie to sumienie będę miał czyste, bo co nie jest zabronione, to jest dozwolone ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...