Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z moim zapytanie do Cyfry+ (wysłałem e-mail) otrzymałem odpowiedź, że po 4 miesiącach Canal+za pół ceny mogę dołączyć Canal+ na następne 9 miesięcy za 20zł miesięcznie, a później na 12 miesięcy za 24zł miesięcznie. Rezygnacja - najwcześniej po 9 miesiącach promocji. Mam pakiet kompakt za 35zł. Zastanawiam się cały czas czy skorzystać z tej promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że "z każdej akcji można skorzystać tylko raz" w roku...

 

Więc np:

 

Styczeń - podłączamy HBO (SD) za 14,95 na 4 miesiące - miesiąc styczeń darmowy więc od lutego do czerwca polowa ceny. Z końcem czerwca koniec odbioru.

Lipiec - podłączmy HBO (SD) za 19,9 na 6 miesięcy - lipiec free więc od sierpnia do stycznia 19,9. Z końcem Stycznia koniec odbioru.

 

I tak w kółko.

 

Bądź:

 

HBO HD - 23 zł na 12 miesięcy i święty spokój ;)

 

Tak samo jest w przypadku Canal+

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dostałem następującą ofertę z cyfry:

"odpowiadając na e-mail, uprzejmie wyjaśniam, iż zachęcam do skorzystania z oferty promocyjnej dla następujących opcji:

- Filmbox HD za 10 zł przez 26 miesięcy (Filmbox, Filmbox Family, Filmbox Extra, Filmbox HD) standardowa opłata wynosi 15 zł,

- Cinemax HD za 10 zł przez 26 miesięcy (Cinemax, Cinemax HD, Cinemax 2, Cinemax 2HD) standardowa opłata w wysokości 15 zł,

- HBO HD za 25 zł przez 9 miesięcy (HBO, HBO HD, HBO 2, HBO2 HD, HBO Comedy, HBO Comedy HD).

Odłączenie ww. opcji będzie możliwe w następujących terminach:

- opcji Filmbox HD po 14 miesiącach,

- opcji Cinemax HD po 14 miesiącach,

- opcji HBO HD po 9 miesiącach.

Informuję, iż programy HD stanowią integralną część ww. opcji."

 

więc kręcą strasznie bo to daje jak łatwo zauważyć 45 zł/m-c...dlaczego nic nie nadmienili o opcji multi?

 

Co to oznacza dla kilenta z http://www.cyfraplus.pl/ica/regulaminy/ ... 201104.pdf

"Już teraz zamów opcję MULTI* i oglądaj wszystkie kanały w wyjątkowej, gwarantowanej cenie 40 zł przez 26 miesięcy.

 

* Okres zobowiązania 14 miesięcy" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

w sierpniu kończy mi się promocja na pakiety C+HD za 50% i HBO HD za 50%. Okres promocji był na 8 miesięcy i wynikał z przedłużenia umowy.

Wczoraj na BOA otrzymałem C+ HD za 50% (z ceny 39,90 PLN) na kolejne 8 miesięcy a HBO HD za 50% (z ceny 35,90 PLN) na kolejne 9 miesięcy.

Dodatkowo udało się uzyskać do końca roku opcję Filmbox za free.

 

pozdro

Voyti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Orientuje się ktoś jak to jest teraz praktycznie (nie wg regulaminu) z włączaniem i wyłączaniem opcji HBO i Canal+. Chodzi mi o to czy jest tak jak kiedyś że jak np 2 dnia miesiaca właczam sobie HBO - to za ten miesiąc nie płacę nic, czy tak jak jest w regulaminie płacę proporcjonalnie za okres do końca miesiąca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Orientuje się ktoś jak to jest teraz praktycznie (nie wg regulaminu) z włączaniem i wyłączaniem opcji HBO i Canal+. Chodzi mi o to czy jest tak jak kiedyś że jak np 2 dnia miesiaca właczam sobie HBO - to za ten miesiąc nie płacę nic, czy tak jak jest w regulaminie płacę proporcjonalnie za okres do końca miesiąca ?

Za niepełny miesiąc nie płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące opcji HBO. Na tym forum w innym wątku ktoś pisał, że chciano mu dać HBO na 12 miesięcy z zobowiązaniem za 23zł. do tego dekoder PACE PVR HD za 0zł. Było to nie przy przedłużaniu, tylko w trakcie umowy. Ja zadzwoniłem i podano mi dwie promocje:

1. HBO HD na 12 miesięcy za 19.90zł.

2. HBO HD na 12 miesięcy za 23zł., dodatkowo zniżka na dekoder PACE PVR HD 5zł, czyli za dekoder bym płacił 10zł.

Czy ktoś dostał jakąś promocję z HBO i dekoderem PACE PVR HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gratuluję pomysłu utworzenia takiego wątku :-)

 

Zanim zadzwonię na infolinię chciałbym się Was zapytać jakie w ostatnim czasie otrzymywaliście oferty na opcję Canal+ (niekonieczne musi być w wersji HD). Powiem szczerze, że już mnie męczy aktywowanie opcji na początku danego miesiąca i jej dezaktywacja po pierwszym pełnym okresie rozliczeniowym.

 

pozdrawiam

marcin m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...