Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to nie jest żadne kombinowanie. Taką możliwość daje operator. W dobie, gdy tuner HD z nagrywarką to koszt poniżej 200 zł widz nie traci NIC nie mając kanału premium przez kilka dni. Swoją drogą , co tam można stracić , chyba odcinek serialu... Nie odkryłem Ameryki, ale jak zaabonowałem HBO w listopadzie 2010 (po kilkunastomiesięcznej przerwie) już po 3 tygodniach przyzwoitsze filmy wyłowiłem i zobaczyłem... później to już pojedyncze wrzutki i pytanie czy to warte ceny. Kombinowanie to byłoby za połowę podanej ceny. Do tego nie namawiam. Troszkę inaczej jest z Canal+ ze względu na ligi i tu można coś zgubić.

Opcje premium można dołączać i odłączać dowolnie i to "kombinowanie" sprowadza się do krótkiej rozmowy tel (wyłączenie) i e-maila (właczenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19.90 zł za HBO, do tego dekoder Philips HD na własność za 149 zł. Taką ofertę dostałem, ale na razie jej nie przyjąłem. Na ile miesięcy można dostać te 19.90? Mi proponowano na 9, ale jak dla mnie to trochę za długo. Najbardziej odpowiadałby mi okres 4 miesięcy (wiem, że kiedyś promocje na taki okres dawano), czy jest możliwość "wytargowania" krótszego okresu zobowiązania przy tej cenie (bo niższej chyba się nie osiągnie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej odpowiadałby mi okres 4 miesięcy (wiem, że kiedyś promocje na taki okres dawano), czy jest możliwość "wytargowania" krótszego okresu zobowiązania przy tej cenie (bo niższej chyba się nie osiągnie)?

 

NIE!

 

Poza tym nie liczył bym na Philipsa dostępność żadna tylko Sagemcom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chciałem zamówić dodatkową opcje i w symulacji są podane kolejne 12 miesięcy az do pazdziernika 2012 ile mam płacić czy mimo to będę mógł zrezygnować z tej opcji np w grudniu? troche przeraziła mnie ta symulacja az do pazdziernika 2012.... i nie wiem czy zamawiać bo ja chcę tylko do grudnia do końca ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może się komuś przyda ta informacja:

Dzisiaj dzwoniłem do CTA żeby dezaktywować opcję Canal+ i przy tej okazji uprzejma Pani konsultantka poinformowała mnie, że przez cały dzień jutrzejszy dla abonentów Cyfry+ będą odkodowane kanały HBO.

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja dziś dostałem propozycję i ją przyjąłem. Jak komuś pomoże to proszę bardzo.

Opcja HBO HD za 19.90 (październik gratis, od listopada do lipca 2012, czyli 9 miesięcy - wspomniane 19.90)

CINEMAX - od teraz do końca roku 2011 gratis, później sami odłączają

dodatkowo zniżka na dekoder PACE PVR o 5 złotych. (Do tej pory miałem zniżkę o 5PLN i płaciłem 15PLN, teraz mam płacić za niego 10PLN do końca promocji na HBO, czyli do lipca 2012 roku)

Jeszcze jedno, sami zadzwonili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powtórzę, że Pani oświadczyła, że Cinemaxy są gratis do końca roku i sami je odłączą. Ja się o to pytałem dwa razy, a ona mnie zapewniła trzykrotnie, że tak, sami wyłączą z końcem roku 2011. Jeżeli nie odłączą, to jeszcze lepiej, bo styczeń będzie gratis. Rozmowa była nagrywana, mam dane Pani, jak również dzień i godzinę połączenia telefonicznego. W najgorszym przypadku - reklamacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...