Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, mam teraz opcję HBO HD za którą płacę 27zł. Jeśli dzisiaj zgłoszę do Cyfry chęć wyłączenia tej opcji to jest szansa, że dostanę propozycję pozostawienia tej opcji za 19,90zł? Jeśli tak to czy jest jakiś okres minimalny przez jaki muszę utrzymać HBO HD w tej cenie? I jeszcze czy jest szansa dostać Cinemaxy HD gratis na dwa miechy czy to tylko dla tych co podłączają dopiero pierwszy raz?

 

 

Pozdrawiam

 

Tak - jest duza szansa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie. Rozumiem, że wtedy jest też zobowiązanie na 9 miesięcy tak? Jeśli tak, to jaki ma to wpływ na fakt, że umowę mam do czerwca przyszłego roku, a jak będę miał zobowiązanie na HBO HD od Grudnia to okres się ten skończy w sierpniu? Umowa ulegnie przedłużeniu czy nie ma to wpływu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięx za info. Widzę, że Cyfra nie śpi ;). Pozdro

 

 

EDYTA

 

No i dostałem w promocji HBO HD ale Cinemaxów HD nie dali :cry: Nawet się Pani nie zająknęła o takiej możliwości, ale spoko nawet nie dopytywałem bo głównie chodziło mi o obniżenie ceny HBO HD :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak trafisz na złego, to ...też Ci da 2mc gratis Cinemax'ów 8)

Tego to ja już nie wiem, nigdy nie trafiłem na tego "złego" więc się nie wypowiem :).

@Feniks1983, A pytałeś może konsultantki czy jest możliwość skorzystania z tej usługi Cinemax'ów HD na 2msc za free ?. Zresztą oferta 19,90zł/mc za HBO HD jest OK. Ja również skorzystałem z tej oferty i jestem zadowolony, z tym że trafiłem na "b.dobrego" konsultanta i dostałem jeszcze te Cinemaxy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie pytałem, bo tak jak pisałem wcześniej zależało mi na zbiciu ceny na HBO HD. Chociaż spytałem, czy są jeszcze jakieś inne promocje, to dostałem tylko odpowiedź, że na moim kontrakcie tylko na HBO HD mogę dostać upust. Ale tak jak mówię, ramówka Cinemaxów jakoś mnie nie powala a jak jeszcze mam nadzieję dojdą NFilmy to już zupełnie o nich zapomnę :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cennikowo jest po staremu. Ale na dzien dzisiejszy jest promo, które umozliwia odbior w hd opcji premium, w cenach z obecnej oferty. (Czyli teoretycznie sie to zrównało)

 

Keers: zmienilo sie cos w tej promocji ? Bo odpisali mi, ze: "Aktualnie mogę Panu zaproponować podłączenie opcji HBO HD z 8 zł 90 gr zniżką na 18 pełnych miesięcy lub opcję CANAL+ HD z 12 zł 90 gr zniżką na 9 pełnych miesięcy (okres obowiązkowy 9 miesięcy)" :brawo::brawo::brawo: na pytanie o tą promocję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie tak zrobię jutro jeśli chodzi o HBO. Wyłączę sobie jutro opcję optimum HD a włączę HBO i wezmę grudzień 50% rabatu za ZP. Tym sposobem w grudniu będę miał prawie pełną ofertę za 68zł. W styczniu zrezygnuje z HBO i włączę sobie z powrotem kanały HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...