Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam proszę o informację,chcę zamówić opcję canal+ do mojego pakietu kompakt ,czy będę mógł z tej dodatkowej opcji zrezygnować w każdej chwili ? i czy jeżeli zamówię dzisiaj to będzie do końca miesiąca gratis ? i czy mogę zamówic przez ica czy trzeba dzwonić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w ICA jest możliwość wzięcia bez zobowiązania to możesz przez ICA, ale wyłączać musisz telefonicznie lub przez e-mail.

 

Zawsze do końca miesiąca masz gratis tylko musisz zamówić najwcześniej drugiego dnia danego miesiąca.

 

Rezygnować najlepiej na koniec następnego miesiąca po wykupieniu bo wtedy oglądasz do samego końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do wczoraj miałem promocyjnie włączone HBO za darmo. W mailu w którym się zgodzili na to wyraźnie napisali, że sami wyłączą. Ale nie wyłączyli do teraz, a z reguły byli w tym mega dokładni. W ICA mam jednak do zapłaty w marcu tyle ile normalnie bez HBO, więc rozumiem, że nie mam się czym martwić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj chciałem włączyć sobie HBO w promocyjnej cenie ponieważ aktualnie skończyła mi się promocja. Niestety poinformowano mnie że aby mieć HBO muszę zmigrować do NC+. To chyba nie zgodne z moją umową którą mam do końca roku z cyfrą... Nie sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jako, że ITI prowadzi zgoła oszukańczą politykę przypomnę swój przypadek:

OptimumHD- zgodnie z regulaminem sygnowanym już po powstaniu nc+ na pytanie czy mogę dokupić CanaLx6 - odpowiedź TAK za 59,70 /mc.

Po burzy z mej strony (no jak to regulamin przysłany przez operatora w kwietniu gwarantuje mi możność dokupienia opcji Canal za 30 zł) jakiś decydent orzekł, że dołaczą mi za 30!.

Podobnie z HBO. Do starych pakietów za 27 zł bez konieczności migracji.

Pilnujcie swoich praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...