Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzwoniłem raz za Cinemax-em mówiłem że inni dostają na 2 mies gratis a pani mówi że jak chce to za 10zł jedynie więc nie akceptowałem tego :D

Dziś napisałem e-mail i dostałem wyżej wymienioną opcją na 2mies gratis z automatycznym wyłączeniem zdziwiło mnie to bo ostatnio Cyfra+ z prezentowała mi Multiroom gratis do 06/12r. :) także warto pisać :D oraz płacić rachunki miesiąc do przodu tzn. mamy Grudzień ja płacą już styczeń i w ten sposób pakiet Full brak tylko MEZZO,FILMBOX HD :jupi: których nie lubią :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jaką otrzymałam od Cyfry na maila z prośbą o HBO gratis ;)

Szanowna Pani,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że w najbliższym możliwym terminie skontaktuje się z Panią telefonicznie doradca, w celu przedstawienia aktualnej oferty dostępnej przy przedłużaniu Umowy.

 

W przypadku pojawienia się pytań, pozostaje do dyspozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wysłałem e-maila w sprawie promocji na pakiet Filmbox HD i Cinemax HD i oto odpowiedź:

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że mając na uwadze dotychczasową współprace mogę Panu zaproponować 2 pełne miesiące bezpłatnego odbioru opcji Filmbox HD lub 2 pełne miesiące odbioru opcji Cinemax HD.

W wiadomości zwrotnej, proszę o określenie którą z ww. opcji jest Pan zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zgodnie z Pana życzeniem podłączyłem opcję Cinemax HD bezpłatnie do 28 lutego 2013 roku.

Już w dzisiejszym dniu będzie Pan mógł cieszyć się odbiorem dodatkowych kanałów.

Po okresie promocyjny ww. opcja zostanie odłączona.

Podsumowując od kilku godzin wymienione kanały już mi śmigają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa razy próbowałam z pakietem Cinemax Hd. Niestety nie dało rady naciągnąć ich chociaż na te 10 zł na miesiąc. Podobnie było z muliroomem, który chciałam dobrać w trakcie trwania umowy - 40 zł dodatkowo. Niestety ta opcja mnie nie interesuje bo mam jeszcze moduł Cyfrowego Polsatu z pakietem Mini Hd. Ale to tylko do maja, a umowę w cyfrze mam do końca czerwca. Więc to jak mnie obaj operatorzy potraktują, będzie dla nich być albo nie być w moim domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory-C+Optimum HD z Animal HD-73zł

multiroom-0zł

MODUŁ CAM CI+ 0zł

Wczoraj dzwoniłem do CYFRY+ - mojej ulubionej platformy!,żeby wyłączyć HBO(wziąłem na 1mies.na początku listopada za 27 zł),laska odebrała i połączyła mnie z gościem.A on się pyta czemu rezygnuje,a ja mu na to,że jakość ch..wa,że drogo.Nowi abonenci dostają pół roku gratis.Zaproponował więc 11zł zniżki na opcje HD.Razem wyszło:

C+Optimum HD z Animal HD i HBO HD za 81 zł,wziąłem(w czerwcu tylko muszę zadzwonić,czy zostaje przy nowych warunkach,czy mam wrócić do starych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...