Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@patryk4150

 

Włącz/wyłącz HBO średnio 13,5,cinemax 7,5 .Cinemax ze zobowiązaniem na chyba 14 miechów jest za 10zł.Mood 3 (1 niepełny+2) miechy gratis a później zobowiązanie na 10 mies. po 10zł.Prywatnie odradzam Cinemaxy-to samo co było na HBO pół roku wcześniej a mood przegrywa z youtube-m :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pisałem na e-mail do nich w sprawie opcji HBO to odpisali że jak dla Mnie to w cenie 27 zł przez 24 miesiące. Dzowniąc sam na infolinie dostałem od nich propozycje 19,90 zł na 9 miesiecy. Dziś zaś zadzownili sami i dali Mi promocje HBO HD za 19,90 minus opłata za dekoder PVR 10 zł. Czyli w sumie HBO za 9,90 zł przez 9 miesięcy :D.Tak więc trzy rózne formy kontaktu i 3 rózne ceny za ten sam pakiet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ceny opcji dodatkowych były na stronie, teraz żeby coś sprawdzić trzeba wchodzić w zamawianie pakietów a i tak nie da się odczytać cen opcji które są np. 3 miesiące gratis bo przy nich widnieje 0zł. W ICA niby coś można sprawdzić ale tylko jak się ma pakiet bez tych opcji, po wysłaniu wypowiedzenia nawet w ICA jest brak ofert :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...