Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (cennik opcji Canal+, HBO itp.)


Krzychooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilka sprawdzilem w ica cyfra i mam zamiast canal+sd mam canal+ Hd ale nie wiem czy skladac reklamacje bo mi oferowali canal + sd a ja nawet odbiornika hd nie mam wiec niewiem co narazie zrobic w tej sytuacji czy wymienic dekoder czy na hd czy co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótkie pytanko ile kosztuje teraz dołączenie paczki c+ do abonamentu?

 

To było pytanie.

 

Zalezy czy Canal+film czy canal+sport czy wszystko razem jest roznica w cenie.Ja cen nie pamietam to ci nie powiem.

 

A to odpowiedź.

 

Po co odpowiadasz? Jak nic nie powiedziałeś. :o 30 dyszki ale dzwoń może dadzą jakiś rabat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że promocja 8 miesięcy Canal+ za 20zł jest jak dla mnie całkiem interesująca. Mi kończy się promocja 4 miesiące Canal+ za pół ceny. Obecnie trwa ostatni miesiąc (aktywowałem 3 kwietnia). Zawsze lepiej płacić 20zł niż prawie 35zł. Tym bardziej, ze - nie ukrywajmy tego - Canal+ oferuje coraz gorszą ofertę filmową. Jak myślicie, uda się wytargować te promocje po zakończeniu tej obecnej, której posiadam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótkie pytanko ile kosztuje teraz dołączenie paczki c+ do abonamentu?

 

To było pytanie.

 

Zalezy czy Canal+film czy canal+sport czy wszystko razem jest roznica w cenie.Ja cen nie pamietam to ci nie powiem.

 

A to odpowiedź.

 

Po co odpowiadasz? Jak nic nie powiedziałeś. :o 30 dyszki ale dzwoń może dadzą jakiś rabat

 

zadzwoniłem i dostałem za 20 zł mi pasuje :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno zapytanie. Jeżeli dołączyłbym do pakietu opcję CANAL+ HD lub HBO HD w cenie promocyjnej 19,90 zł ze zobowiazaniem na 9 miesięcy, to czy w moim przypadku będę mógł wypowiedzieć umowę, która kończy mi się 31 października 2011 ? Czy też umowa ze względu na zobowiązanie na dane opcje ulegnie przedłużeniu i dopiero po tych 9 miesiącach będzie można dokonać wypowiedzenia z zachowaniem odpowiedniego terminu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

Zachęcam do skorzystania z opcji HBO HD za 19.9 zł przez 9 miesięcy.

 

Ww. promocja nie wydłuża Okresu Minimalnego Umowy.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

xxx

Dział Relacji z Abonentami

 

kończy mi się promocja 50% ceny na HBO HD i pytałem o ewentualne przedłużenie, umowę mam do końca listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno zapytanie. Jeżeli dołączyłbym do pakietu opcję CANAL+ HD lub HBO HD w cenie promocyjnej 19,90 zł ze zobowiazaniem na 9 miesięcy, to czy w moim przypadku będę mógł wypowiedzieć umowę, która kończy mi się 31 października 2011 ? Czy też umowa ze względu na zobowiązanie na dane opcje ulegnie przedłużeniu i dopiero po tych 9 miesiącach będzie można dokonać wypowiedzenia z zachowaniem odpowiedniego terminu?

Wazniejsza jest zakonczenie dotychczasowej umowy wiec spokojnie bierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś z urzytkowników forum uzyskał jakiś rabat na opcję CINEMAX HD? To znaczy czy jeśli posiadam HBO to CINEMAX byłby w cenie 10 zł miesięcznie, czy też można wytargować go za 5 zł lub gratisowo do HBO? Warto dzwonić na infolinię w tej sprawie czy pozostaje cena 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałbym jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś z urzytkowników forum uzyskał jakiś rabat na opcję CINEMAX HD? To znaczy czy jeśli posiadam HBO to CINEMAX byłby w cenie 10 zł miesięcznie, czy też można wytargować go za 5 zł lub gratisowo do HBO? Warto dzwonić na infolinię w tej sprawie czy pozostaje cena 10 zł.

 

Witajcie!

 

Jeśli chodzi o HBO wraz z CMX to 27zł na 6 lub 12m. Tutaj zależy ile zostało wam do końca umowy. Do tego Dek HD lub SD za 129 i 49zł. Przy tej promocji CMX free odpowiednio na 3 lub 6 m. potem 5zł... Teraz wszystkie opcje HBO, CMX, FBX dla pakietów wyżej niż start są w jakości HD i SD razem.

 

Uważam iż jest to dobra propozycja... Biorąc pod uwagę najniższą obecnie dostępną cenę HBO HD tj. 19.9 zł. (standard 35,9) to plus 10 zł. wychodzi 29,9 stałej ceny... A tak macie 27 i potem 33 bądź odłączycie CMX (obowiązkowy jest na okres bezpłatny) a i do tego dek hd lub sd...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...