Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten ostatni odcinek Kuby był jednym z najgorszych w historii programu. Bożenka z klanu? RLY?! Jej ambicję aktorskie... RLY!? Billgun to totalne nieporozumienie. NA siłę wszystko robi i myśli, że jest śmieszny. Dobrze Wojewódzki go podsumował. Kuba jedna rzecz. Ogarnij się z gośćmi (!!!), bo ostatnio to na prawdę przesadzasz zapraszając tych "celebrytów" od siedmiu boleści. Aż żal oglądać odcinki.

 

Zgadzam się odcinek był słaby Bożenka co tu robiła nie wiem, może TVN ma plan zrobić z niej gwiazdą czy coś

 

A Bill chyba denerwował trochę Kubę bo jak goście przychodzą do niego do programu to większość zachowuje się normalnie jacy by nie byli w mediach, a ten ciągle rżnął głupa, no chyba że naprawdę taki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądacie tą edycję X factor ? Od samego początku lansują małżeństwo tj państwa Hyży. Ten facet śpiewa ok, ale laska morduje każdą piosenkę którą spiewa. Tym sposobem doszła prawie do finału. Odpadali naprawdę uzdolnieni ludzie bo w tej kategorii wiekowej była duza konkurencja, nawet w domu jurorskim Nosowska powiedziała że nie widzi jej dalej.

 

Przykłady jej koszmarnych występów :

http://www.youtube.com/watch?v=Kkrl1hcgTcw

http://www.youtube.com/watch?v=vFmV15HXbzA

 

Cały program skupia się na promowaniu ich małżeństwa, w zapowiedziach ciągle widać głównie ją i męża( nie mówiąc już o tym, że wystąpili razem z mężem w DDTVN). Wychodzi zakłamanie wojewódzkiego, bo gdyby była w nie jego grupie to by ją zniszczył. Wczorajsza decyzja Czesia wydaje mi się, że była podyktowana z reżyserki.....

 

PS. Rzućcie okiem na komentarze na profilu xfactora na fb, ludzie też się zorientowali.

https://www.facebook.com/xfactor.polska?fref=ts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety prawda. Wczoraj i tydzień temu widać było że zapomniała tekstu, jednak nikt jej tego nie wytknął, a gdy wczoraj Klaudii Gawor się zdarzyło, to jurorzy to od razu podchwycili. Niestety wczorajszy odcinek był jakąś porażką, Kuba po tym, jak Czesław i Tatiana skrytykowali Maję, bezlitośnie zaczął krytykować i obrażać uczestników konkurencji, głównie Girls On Fire, które odpadły. Fanpage X Factora na facebooku nieustannie promuje małżeństwo, co już się robi śmieszne. Mam tylko nadzieję, że nie wpuszczą jej do finału, bo pozostała trójka uczestników przynajmniej umie śpiewać. No ale jak można rozdzielić małżeństwo... :roll: Zbyt wielu uczestników już na tym ucierpiało, m.in. fenomenalna Diana John, której Kuba nie raczył wpuścić do odcinków na żywo, wbrew doradzaniu Kasi Nosowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie oboje dojdą do finału i TVN będzie to wszystko promował jako wielką wojnę między małżonkami. Przy ogłoszeniach wyników będzie płacz żony i męża, wszyscy będą niesamowicie wzruszeni tym co się dzieję, bo to przecież tak wielkie PRAWDZIWE emocję. Żona przez łzy będzie mówiła, że powinien wygrać mąż, natomiast mąż, że to żona jest lepsza. Wszystko jest pięknie wyreżyserowane przez TVN od samego początku programu. Cyrk na kółkach - tyle można o tym powiedzieć. Na szczęście widac, że ludzie nie są tacy głupi. Tą edycję X-factora ogląda mniej niż 2 mln ludzi. KLAPA i jeszcze raz klapa! Przypomnieć sobie poprzednie edycję gdzie oglądalność była 4-5 mln a przy niektórych odcinkach przekraczała 5 mln. X-factor się kończy. Zrobią może jeszcze jedna edycję, ale jak dalej tak będzie z oglądalnością to będzie to oznaczało koniec tego programu. Szkoda, bo poprzednie edycję były bardzo dobre i wszystko wskazywało, że będzie tak dalej. Dziwie się, że to mówię, ale TVN po praz pierwszy niszczy swój talent show...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X Factor wg mnie to najsłabsze talent show jakie jest obecnie emitowane w polskiej telewizji . Dzisiaj udało mi się na niego przypadkiem trafić.

Poziom muzyczny uczestników jest coraz gorszy. Jury skupia się tylko na tym jak sobie dopiec. Muzyka puszczana z taśmy, to dopiero porażka. Kazadi prowadząc program mówi tak jakby widzowie byli chorzy umysłowo. Jakieś dziwne promowanie pary małżeńskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba już od 1 edycji w odcinkach na żywo robi wszystko, żeby zniszczyć konkurencję, tj. Tatianę (w 1. edycji Maję Sablewską) i Czesława, ponieważ jest też walka o to, którego jurora podopieczny wygra, jest to elementem programu. Ale w tej edycji to już przekracza granicę... Jeśli ktoś ośmieli się skrytykować podopiecznego Kuby, to on niszczy jego podopiecznych, na co Czesław zaczął dopiero teraz reagować i się po prostu robi ostra jadka... Czesław krytykuje Maję i Klaudię, Tatiana krytykuje Maję, Kuba w sposób wyraźnie przesadzony obraża Girls On Fire czy Grzegorza Hyżego.

 

W 3 odcinku widać było wyraźnie reżyserkę - Filip Mettler, jeden z lepszych uczestników, cieszący się ogromnym powodzeniem zostaje wyeliminowany, a zaraz po ogłoszeniu decyzji Kazadi wypowiada "tak się właśnie kończy, gdy zabraknie smsów, zatem wysyłajcie, wysyłajcie, żeby więcej takie coś sie nie przytrafiło" - wyraźne nakłanianie do wysyłania smsów, które i tak idą się je**ć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 3 odcinku widać było wyraźnie reżyserkę - Filip Mettler, jeden z lepszych uczestników, cieszący się ogromnym powodzeniem zostaje wyeliminowany
Co jak co, ale w programach na żywo wypadał dosyć kiepsko w porównaniu do castingów. Ponadto za bardzo był zmanierowany, przez co zniechęcał mnie do niego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reguły X-factor'a mają to do siebie, że tutaj rywalizuja również jury ze sobą. U nas jednak jest to zdecydowanie źle robione. Spójrzcie na wersję UK. Tak wygląda prawdziwy X-factor. W poprzednich edycjach kilka razy się zdarzał, że gdy Kuba miał decydujący głos to eliminował lepszego, aby zmniejszyc konkurencje dla swoich podopiecznych. To troche nie fair, ale taki jest program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pod względem marketingu, PR, realizacji. Chociaż to ostatnie to też słabo ostatnio. Wokalnie ta edycja to dramat, ciekawi ludzi nie weszli do odcinków live ( VOP na TVP2 nie ogląda się jakoś specjalnie, ale ludzie tam naprawdę śpiewają). Wystarczy jednak w tym samym czasie popatrzeć na niemieckiego Idola na RTLu i widać że realizacja w x factorze też jest tanio zrealizowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie XFactor dalej jest najlepszym tego typu programem.

Obejrzałem w sobotę w całości "lajfa". Powiem krótko - TOTALNA ŻENADA. Za moment finał, a wśród uczestników jest tylko jedna osoba, która prezentuje jakiś poziom :shock: Reszta to amatorskie karaoke. Porównując obecne edycje X Factor do MBTM, to jak porównanie: amatorzy kontra projesjonaliści. Co jak co, ale nie sądziłem, że ujrzę na TVNie tak słaby poziom edycji.

 

Po występie młodej maturzystki Tatiana zwróciła się do hejterów, że w x factorze dobrze się śpiewa :crazy: Sory jeden dobry występ jednej dobrej uczestniczki nie uratuje całego programu. A poziom jest fatalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie lubię tego typu programów (nie tylko na "TVN"), bo w nich to jak ktoś śpiewa nie jest najważniejsze, tylko to jak jest popularny i ile zgarnia smsów, a głównym pomysłem tych programów (oficjalnie) jest przecież to, żeby odkrywać nowe talenty, chociaż wszystkim wiadomo, że tak naprawdę chodzi o smsy...

 

Czemu żadnego z uczestników swoich programów ani "TVN", ani "TVP" ("Polsat" chyba to robił) nie wysyła na żaden swój festiwal ("TVN" nawet żadnego nie organizuje, bo "Orange Warsaw Festiwal" jest tylko przez nich promowany, ale o transmisjach "na żywo" mowy nie ma), tak jak to było z uczestnikami "Szansy Na Sukces", która jednak musiała zostać skasowana (pod pretekstem rezygnacji Pana Manna), bo nie było w niej smsów???

 

Chodzi właśnie o to, że w tych programach nie chodzi o talent (a jeśli jakiś się trafi, jak np. Marcin Wyrostek, to tylko przez przypadek i też potem stacja nie potrafi odpowiednio wykorzystać moim zdaniem faktu, że to ona go "odkryła"), tylko o popularność danego uczestnika ("generowaną" też przez to kto jest "prowadzącym" go jurorem, np. właśnie takiego Pana Wojewódźkiego) i le smsów można z niego "wycisnąć", a te są często też "generowane" przez same "fan page" programów, a na nich w większości nastolatków.

 

Jeśli ktoś (jeszcze) wierzył, że w tych programach chodzi o wyszukiwanie prawdziwych talentów, to mam nadzieję, że po przeczytaniu tego "postu" tę wiarę porzuci, tak jak ja już dawno temu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN zaprosiła Szpaka po 1-wszej edycji X factor na występ podczas Orange Warsaw Festival. To jedyne co przychodzi mi do głowy. Zdarzało się również tak, że niektórzy uczestnicy z Mam Talent, YCD czy X factor pojawiali się u Wojewódzkiego w jego programie jako goście. Dodatkowo każdy kto odpadnie z X factor ma swoje "5 minut" w DDTVN. Ale jasną sprawą jest, że TVN kompletnie zapomina o ludziach, których wypromowali ze swoich programów. Jednak moim zdaniem gdyby promowali np. zwycięzce X factora to wszyscy by mówili, że próbują wykreować sobie "gwiazdkę" i znowu padłyby na nich negatywne głosy. Nie promują - negatywne opinie, że zostawiają ludzi bez żadnej promocji po programie. I tak źle i tak niedobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu żadnego z uczestników swoich programów ani "TVN", ani "TVP" ("Polsat" chyba to robił) nie wysyła na żaden swój festiwal

W Polsacie po edycji wiosennej mbtm zwycięzca pojawia się na Sopot TOP trendy Festiwal, natomiast po jesiennej na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Poza tym dziwnym trafem ludzie z MBTM (ci z własnym repertuarem) mają zdecydowanie większe przebicie w mediach (Enej, Lemon) niż uczestnicy X Factor (jedyny wyjątek Lisowska, która z resztą programu nie wygrała). O Gienku już nikt nie pamięta.

 

Z czegoś musi to wynikać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsacie po edycji wiosennej mbtm zwycięzca pojawia się na Sopot TOP trendy Festiwal, natomiast po jesiennej na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Poza tym dziwnym trafem ludzie z MBTM (ci z własnym repertuarem) mają zdecydowanie większe przebicie w mediach (Enej, Lemon) niż uczestnicy X Factor (jedyny wyjątek Lisowska, która z resztą programu nie wygrała). O Gienku już nikt nie pamięta.

 

Z czegoś musi to wynikać.

 

Według mnie to wynika właśnie z tego, że uczestnicy programów typu "X-Factor", czy "Mam Talent" są potrzebni "TVNowi" tylko do zarabiania na smsach, a to jest moim zdaniem bardzo krótkowzroczne myślenie, bo przecież jeśli ktoś "odkryty" w ich programie stanie się prawdziwą gwiazdą, to można na tym zyskać także sporą oglądalność (emitując jego występy na żywo), ale "TVN" po śmierci Pana Jana Wejcherta i odejściu z firmy Państwa Walterów (przypominam, że Pan Mariusz Walter reżyserował między innymi festiwale w Opolu) przestał przykładać wagę do jakości programów rozrywkowych i zależy im tylko, żeby wyciągnąć z nich tyle kasy ile się tylko da...

 

"Polsat" teraz bardziej to potrafi, bo tam chyba nadal rządzi ekipa, która stworzyła rozrywkową markę "TVP2" (Nina Terentiew), chyba, że tam też coś się już zmieniło???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...