Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wislok
Borussia z Realem takze miała podobne wyniki ;). Top Model ma średnią ~2,5 mln i kilka przerw reklamowych w trakcie których leci kosmiczna kasa ;).

 

takich seriali z taką oglądalnośćią jest trzy : M jak Miłość, Ranczo i Na dobre i Na złe , reszta 2-3 mln nie więcej.

 

Ponownie bzdura. Ojciec Mateusz, Barwy Szczęścia, Komisarz Alex potrafią to zawsze zakres >3 mln (nawet do 5) zależnie od odcinka.

\

Lepsze miała wyniki. Polecam http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sl ... ik-tv-puls Zobacz sobie Top najlepiej oglądanych transmisji, gdzie jest mecz,a gdzie są Barwy. No dobrze te transmisje notują w granicach trzech milionów ,czyli tak jak większość transmisji sportowych emitowanych w TVP otwartym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Dotyczyło to meczu Barcelona-Bayern,a nie negowałem tego,że źle podałeś,ale zwróć uwagę na oglądalność w grupie komercyjnej ,czyli tej ,która interesuje reklamodawców- mecz na 4 miejscu za M jak Miłość, Ranczem i German ,a Barwy na 14 miejscu,więc rozumiem,że lepiej wyemitować Na wspólnej,W-11 i Top Model , których w zestawieniu nie ma niż mecz piłki nożnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN to tv komercyjna i nie wiem o co pretensje. TVP nie pokazało hitu w finale Legia-Lech w 2011 tylko w mniej dostepnym niż TVN Turbo - TVP Sport. A to był wielki hit. TVP nie pokazała hitu to TVN ma pokazać gorszy finał PP?

 

TVN zapowiedział, że pokaże. Nie wiem, czy TVP to zapowiadała. Niezależnie od tego, czy stacja jest misyjna, czy komercyjna to z szacunku dla widzów powinna dotrzymywać obietnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
Oczywiście, że lepiej, bo podczas emisji Na wspólnej, W-11 i Top Model masz 10 przerw reklamowych, a podczas meczu jedną..

I tak w ciągu godziny mogą pokazać 12 minut reklam, zresztą reklamodawcy zapłacą więcej za reklamy tam gdzie jest więcej widowni ,która ich interesuje.Podczas meczu mamy kilka przerw : studio-reklamy-I Połowa-reklamy- studio- reklamy -II połowa-reklamy-studio- reklamy- studio skrótów- reklamy- skróty meczów- reklamy.. Więc w sumie wychodzi podobnie.

TVP też się nie popisała w 2011r. Jednak w 2012 pokazała finał PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok
Ale nie pokazali i trudno... jakoś o dziwo żyjesz dalej :) Nie podniecaj się już tak.

Nie lubię twojego języka. Nie podniecam się tylko wymieniam uwagi z kolegą, dyskutuję. Do tego służy forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gościem Kuby był Bilgun Ariunbatar. Myślałem że zobaczymy ciekawą rozmowę a tymczasem ten koleś dalej udaje głupa i robi z widza idiotę. Kuba zadaje mu proste pytanie a on udaje że nie wie o co chodzi a przecież wszystko wie bo mieszka w Polsce od dawna.Nawet chyba u nas chodził do szkoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gościem Kuby był Bilgun Ariunbatar. Myślałem że zobaczymy ciekawą rozmowę a tymczasem ten koleś dalej udaje głupa i robi z widza idiotę.

Byłem ciekawy opinii ludzi w sieci po tym odcinku i masa ludzi broni Bilguna i że to Kuba chciał go tak pokazać.

Gdzieś nawet czytałem, że to humor dla inteligentnych :lol:

Te próby zwrócenia na siebie uwagi, przeszkadzanie w rozmowie i udawanie braku zrozumienia są przecież żałosne, a nie zabawne. No chyba, że to ze mną coś nie tak :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież cały ten pogram to "ustawka"

Też tak myślę, żarty sobie obaj robili. Szczególnie ten o "zrzuceniu muchy" był dobry. A po kilku odpowiedziach dało się poznać, że nikt poważnie tam nie rozmawia. Jest kilka ciekawych rozmów w tym programie, ale trafiają się też słabsze, takie do podbicia oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ostatni odcinek Kuby był jednym z najgorszych w historii programu. Bożenka z klanu? RLY?! Jej ambicję aktorskie... RLY!? Billgun to totalne nieporozumienie. NA siłę wszystko robi i myśli, że jest śmieszny. Dobrze Wojewódzki go podsumował. Kuba jedna rzecz. Ogarnij się z gośćmi (!!!), bo ostatnio to na prawdę przesadzasz zapraszając tych "celebrytów" od siedmiu boleści. Aż żal oglądać odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może produkcja mu każe takich ludzi zapraszać, tzn. niby program jest jego, ale producent może powiedzieć: "Kubuś, zaproś tego i tego gościa, to oglądalność nam podskoczy", zresztą bez urazy dla jego fanów, ale według mnie nie można traktować poważnie człowieka, który mając już chyba ponad 50 lat kreuje się na nastolatka i idola młodzieży (dla mnie to czyste pozerstwo jest, a niektórzy próbują wmawiać, że to "inteligentny humor")...

 

Niby podobnie robi np. Jurek Owsiak, ale on przynajmniej nie robi tego, żeby wypromować samego siebie, tylko, żeby pomóc innym !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Nie oglądam Kuby za często, ale i tak mam wrażenie,że program stoi na wyższym poziomie aniżeli jak był w Polsacie i z każdym z gości rozmawiał wyłącznie o seksie. Co do wszechwładzy Kuby to o wielu sprawach decyduje producent. Mam znajomego co tam był z zespołem nie jako gość ,ale jako zespół co występuje na koncu i ich demo znalazł ktoś z produkcji i się z nim skontaktował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Billgun to „celebryta" z VIVY.
Billguun to przede wszystkim celebryta TVN - to oni go wypromowali w programie Majewskiego, to on prawie wygrał "Taniec z Gwiazdami", to on występował często w DDTVN i teraz w "Na językach". VIVA to tylko mały dodatek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...