Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Już wcześniej była afera związana z Dagmarą Kaźmierską czy Arkadiuszem Zgorzelskim a dokładnie chodzi o program kanału należący do TVN - TTV "Królowe Życia. Nagłośnił go aktywista społeczny Jan Śpiewak. Tutaj macie link https://www.instagram.com/p/CYn7DNTIQkv/?utm_source=ig_embed&ig_rid=9b55d899-c701-41f7-ba79-3e2fb838d470

Edytowane przez Adrian96
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adrian96 napisał(a):

Już wcześniej była afera związana z Dagmarą Kaźmierską czy Arkadiuszem Zgorzelskim a dokładnie chodzi o program kanału należący do TVN - TTV "Królowe Życia

 

Ale Miszczak i tak zaproponował jej udział w programach w nowym miejscu pracy...

Edytowane przez Beks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

820 tys. widzów oglądało pierwszy sezon talent-show "MasterChef Nastolatki”, który TVN emitował w niedzielne wieczory. Było to 270 tys. widzów mniej niż gromadził nadawany rok temu w tym paśmie analogiczny program "MasterChef Junior”.

 

źródło: wirtualne media.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po trzech odcinkach nowy program Małgorzaty Rozenek-Majdan "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz” ogląda w TVN średnio 542 tys. widzów. Daje to stacji 5,28 proc. udziału w gronie wszystkich widzów.

 

źródło: wirtualne media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, kolis napisał(a):

Produkcja HBO, więc pewno ma sceny, które nie mogą być w naziemnej przed 23. Nie widziałem, ale 99% produkcji HBO dla dorosłego widza takich jest.

Jak po 23:00, to jest szansa, że nie wykastrują i nie ocenzurują, bo np. filmów między 20:00, a 22:00 nie da się oglądać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie coraz częściej dochodzi do niespotykanej dotąd sytuacji. Chodzi o program "Uwaga!", który jest codziennym programem TVN niczym "Fakty" już od 2002 roku. Ostatnio program wypada z ramówki w sumie bez większego powodu, a stacja wcześniej rozpoczyna prime-time z filmami. Taka sytuacja miała już miejsce 3 maja, a będzie miała ponownie w weekend 24-26 maja oraz w sobotę 22 czerwca. 

 

Nie wiem czy to efekt jakiś cięć? TVN w tym roku swoją pełną premierową ramówkę miał tylko przez 2 miesiące. Już z początkiem maja pojawiły się powtórki paradokumentów. Lada moment wystartują też powtórki "Milionerów". Programy do prime-time coraz częściej wyglądają na takie, które powinny trafić do stacji typu TVN7 czy TTV, a nie głównej stacji. 

 

Ogólnie TVN ma tyle zasobów dzięki właścicielowi, a praktycznie zupełnie tego potencjału nie wykorzystuje. Szkoda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, że streaming wypiera telewizję. Nie dość, że wielu pozycji nie można emitować o dogodnej porze, to wiele z nich jest tak ocenzurowana ,że cierpi na tym charakter produkcji. Zdecydowanie bym złagodził ograniczenia, bo teraz mamy trochę absurdalną sytuację, że dzieciaczki nie usłyszą w filmie słowa na k(bo nie wiadomo co by się stało) ,a od rana do wieczora w telefonach oglądają dużo gorsze rzeczy. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę, szczególnie że w ostatnim czasie filmy emitowane właśnie w tym paśmie czwartkowym były dla mnie naprawdę ciekawe, jak "Prime Time" czy "Banksterzy" i domyślanie się słowa, które zostało wyciszone (bo teraz nawet pikania) nie ma, stawało się jednak denerwujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sytuacja z tą "Uwagą!". Na początku wyglądało jak błąd w ramówce. 

 

W czasie wiosennej ramówki nawet zrezygnowano z napisu "Premiera" podczas "Ukrytej prawdy". To na plus.

 

Tylko kanały komercyjne cenzurują filmy. W TVP wszystko idzie bez jakiejkolwiek ingerencji. Zauważyłem, że nadawcy dmuchają na zimno po karze grzywny w kwocie 20 tysięcy złotych, nałożonej na STOPKLATKĘ w 2022 r. przez szefa KRRiT - Macieja Świrskiego za emisję filmu "Psy" o godz. 20:00 i zakwalifikowanie go do oglądania od 16. roku życia. Kara niewielka, ale nikt by nie chciał, żeby kurczyły się pieniądze w biznesie. Ja jestem zdania, żeby film emitować bez cenzury albo wcale. Tylko wtedy TVN i reszta musieliby nadawać wszystko od 23:00, co by im się nie opłacało. Ciężka sprawa ogółem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaslav od przejęcia Warnera wycina co się da, byle tylko biznes stał się bardziej rentowny. Nawet potrafił wyciąć skończony film, bo przekalkulował, że więcej zarobi jeśli odpisze go od podatku jako stratę, niż wypuszczając go w HBO MAX. Jak widać siekiera Zaslava sięga nawet stacje lokalne. Krótsza wiosenna ramówka TVN i wycinanie programów jest tego idealnym przykładem. Jeszcze trochę i TVN skończy jak Eurosport lub Discovery, gdzie obecnie zamiast programów dokumentalnych mamy przez cały dzień seriale dokumentalnopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...