Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wislok

Czyli była interwencja w przekaz jednak bo to zdaje się komentarz redaktora Sobieniowskiego. Zełeński cały czas mówi podobnie o tym, ze UE finansuje zbrodnie Putina i są za to współodpowiedzialni. Donald Tusk już po inwazji na Gruzję prowadził politykę resetu z Rosją, a jego rzad wynegocjonowal umowy na dostawy gazu do 2037 r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jego nastepcy zwiększyli import węgla. Naprawdę kolego nie brnij w to. 

Obiektywnie oatrząc każda ekipa ma coś za uszami. 

Dalece nieuczciwym jest tworzenie materiałów z tezą. 

Osobiście widziałem pasek gdzie był rozwinięty skrót EPP jako "Europejska Partia Putina" . Tak sie w dziennikarstwie nie robi. To czysta propaganda. I Fakty mają tu 100% racji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Ok, czym innym jest ocena materiałów juz o tym napisałem. 

Tymczasem TVN ociepla wizerunek Kozidrak, która mówi o tym jaka to jest mega odpowiedzialna. Kpiny z ludzi sobie robicie? 2 promile alkoholu, siada za kółko i ta kobieta ma szczelność mówić, ze jest nadto odpowiedzialna? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dvbtowiec napisał:

Ja bym zadał inne pytanie czemu miał służyć ten konkretny program i emitowanie takich fragmentów. Wydawało mi się że to poważny program publicystyczny.

Nie masz racji. To kiedyś był poważny program publicystyczny. Przynajmniej udawał, że taki jest. Teraz jest śmieszność i groteska wśród ludzkiego cierpienia. Zaprasza się specjalistów od czapy i wszystko jest pieczętowane występami gwiazd disco polo chociaż zauważyłem, że po aferze z "Żono moja" przestali się pokazywać tacy wykonawcy, ale to trwa może z miesiąc.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 godziny temu, Alek1234 napisał:

Jeśli Iga Świątek awansuje do finału to ten mecz będzie w TVN.

Ja i tak cały czas oglądam z darmowego niemieckiego eurosportu 1 na astrze. I to nie tylko mecze Igi,ale dzięki za informację.

 

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mateusz2006 napisał:

Mam nadzieję że TVN nie da loga Eurosport 1 jak w 2020 roku.

No Mateusz, wreszcie ci się udało. Twoje posty na forum zadziałały, pewnie ktoś z TVN czyta forum i zlitował się. 
@lpo byli już tu na forum tacy, co się obrazili na Skoki narciarskie i przestali je oglądać bo złe logo w prawym górnym rogu, więc kto wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dvbtowiec napisał:

I jak to wyjaśnić "fanom" TVN że turniej pokazywany w Grupie Discovery, finał również w TVN  i taki sukces Igi Świątek. 

Ogromnie się cieszę, ze po raz kolejny final z udziałem Igi Świątek mozna bylo ogladac w ogólnodostępnej telewizji i wielki sukces Polki mogly obejrzeć osoby, ktore nie maja Eurosportu1 lub wykupionego pakietu w ramach player.pl lub Eurosport player. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok Mój komentarz nawiązywał do wypowiedzi niektórych użytkowników, którzy w czasie gdy skoczkom w minionym sezonie nie szło najlepiej, przyczynę upatrywali w tym że transmisje przeprowadza TVN a nie TVP.

Nie wiem czemu poczułeś się wywołany do tablicy :)

Cieszę się że tak uważasz jak napisałeś. Serdeczne gratulacje dla Igi Swiątek. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...