Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie skończy się tak, że w tych godzinach, w których lecą stare produkcje z VHS puszczą nowe produkcje, a Top Shop i "Różowa noc" zostanie bez zmian. W takim wypadku dla stacji nic się nie zmieni, bo chyba, że na złe, bo starzy widzowie odpłyną, a nowi nie przyjdą. Ale czego oczekiwać od stacji, która najpierw rozpowszechnia plotki na swój temat na Facebooku, a później twierdzi, że ich nie potwierdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma przejść na nowy system nadawania i wyeliminować emisje pozycji starych z archiwum tzn tych w tragicznej jakość (nagrania VHS!)

VHS? :lol2: Kto Ci takich bzdur naopowiadał?

 

Kasety VHS są nośnikami wyłącznie do prywatnego użytku domowego i nawet we wczesnych latach 90-tych Polonia 1 z nich nie korzystała. Od samego początku pracowano na sprzęcie U-matic (format rozpowszechniony w latach 80-tych) i na tego typu taśmach właśnie zapisana jest duża część archiwaliów. W późniejszym okresie, z tego co mi wiadomo, przerzucono się na analogowy Betacam SP.

 

Rozumiem, że w epoce DVD, HD, 16:9 i DVB można nie znać się na analogowych nośnikach - ale po co w takim razie wypowiadać się w temacie, na który nie ma się bladego pojęcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma przejść na nowy system nadawania i wyeliminować emisje pozycji starych z archiwum tzn tych w tragicznej jakość (nagrania VHS!)

VHS? :lol2: Kto Ci takich bzdur naopowiadał?

 

Kasety VHS są nośnikami wyłącznie do prywatnego użytku domowego i nawet we wczesnych latach 90-tych Polonia 1 z nich nie korzystała. Od samego początku pracowano na sprzęcie U-matic (format rozpowszechniony w latach 80-tych) i na tego typu taśmach właśnie zapisana jest duża część archiwaliów. W późniejszym okresie, z tego co mi wiadomo, przerzucono się na analogowy Betacam SP.

 

Rozumiem, że w epoce DVD, HD, 16:9 i DVB można nie znać się na analogowych nośnikach - ale po co w takim razie wypowiadać się w temacie, na który nie ma się bladego pojęcia?

O Boże człowieku dobra poprawie mają zrezygnować z gorszej jakości materiałów do emisji na rzecz nowych zakupów. Pasuje? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@exmartino też oglądałem ten film :smile: akurat tak się złożyło bo nic innego nie było :smile: bo nie lubię filmów typu trzęsienie ziemi. FIm trochę stary i niskobudżetowy ale trzymał w napięciu do końca 8) bardzo mi się podobał, ale wkurzała mnie ta ciągła noc i gęsta mgła. Ciężko było cokolwiek zobaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...