Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby dołączyli te kanały, to wkońcu mogliby stworzyć także pakiet HD o którym swego czasu wspominano (podobno potrzebne było do tego 6 - 8 kanałów HD :roll:). A wtedy mogliby zrobić tak, że kupujesz pojedyńcze kanały HD = płacisz drożej, kupujesz pakiet HD = ogólnie wychodzi taniej niż biorąc wszystkie pojedyńcze kanały HD :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na Discovery HD z transpondera CP i N'ki jednocześnie... z transpondera CP to jesteś jakieś nieporozumienie... tragedia :!: Myśle że stad CP chce coś zrobić ze swoim centrum nadawczym bo to musi być tego wina... bo ten transponder przecie nie jest taki zapełniony.

 

edit:

Śmiało można stwierdzić że to nie ma 1080i... widać to gołym okiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nierozumnie CP przecież to jest największa platforma w kroju i ona ma tak maron tylko 6 kanałów HD gdzie to BBC HD ja się pytam oni powini już dawno zainwestować w kanały HD i dodawać do oferty a nie tylko swoje non stop produkować i zaśmiecać kanały po co Polsat dla dzieci skoro jest w brud kanałów dziecięcych mogli by podpisać umowę z jakimś kanałem :?::?::?::?:

nie ma co cze sie zwijać i przenosic do N w Styczniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co ci chodzilo w tym poscie?Mozesz to napisac po ludzku i z uzyciem znakow przestankowych czyli przecinkow...

 

To ze CP jest najwieksza platforma w kraju nie znaczy ze ma miec najwiecej kanalow i do tego w HD.Spokojnie,nie musisz sie tak podniecac,w koncu zobaczysz nowe kanaly :smile: .Dla mnie osobiscie,to ze N dolaczyla pare kanalow nie jest powodem zeby rzucac wszystko i leciec do konkurencji.Chociazby dlatego ze nic nie jest za darmo(jak sadza niektorzy) a ja nie lubie placic zbyt wiele za cos czego i tak nie ogladam.

Poczekajmy na start tego nowego kanalu z bajkami.Moze okazac sie dobra alternatywa dla "pseudo"bajek z Cartoon Network.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam samsunga hd i wszystkie programy po zmianie modulacji strasznie długo mi sie włączają wyswietla szukam sygnału w czym jest problem bo wczesniej bylo ok ?

Wcześniej też nie było ok. Można to było zaobserwować na kanale Eurosport HD. W sumie mi takie przełączanie nie przeszkadza. Dwie, trzy sekundy dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mnóstwo innych kanałów (SD, których nie ma na satelicie), BajkaTV, FilmTV, TV Dom, Polska Muzyka....

CP dodaje do oferty kanały z BBC i kanały własne POLSAT,

C+ kradnie kanały od n-ki :lol: ,

N-ka dodaje kanały n... i kanały zagraniczne, które nie są na innych platformach (i na satelicie) a teraz przede wszystkim dodaje kanały HDTV.

Dobrą drogą podąża n-ka, nie tak dobrą CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy Samsunga H370G jak i Echostarów HD. Czy u was też sie tnie Polsat HD (tak jak byście ogladali film Bluray na kompie ze słabym prockiem) po ok 5-10 minutach ogladania. Moze w zlym momencie wlaczam dekoder ale nie najlepiej to wyglada. Nie mam wykupionych zadnych kanalow HD wiec trudno mi jest porownac czy inne tez sie tna. Kanaly SD dzialaja normalnie, wiec nie wiem czy to wina dekodera czy taki jest juz przekaz Polsatu HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zauważyłem. W sumie jak na razie mało oglądam Polsat HD. Pamiętam jak kiedyś był mały problem z przycinaniem się Discovery HD (teraz mam zakodowane). Przycinanie nie było związane ze złym ustawieniem anteny. Inne kanały HD (z HB czy z Astry) działały normalnie. Efekt był jak piszesz - jakby obraz wysokiej rozdzielczości był odtwarzany na słabym komputerze. Teraz pytanie - wina dekodera czy tak jest nadawane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, śledzę uważnie wątek. U mnie jedynym problemem było długie "wskakiwanie" kanału PolsatHD, przy przerzuceniu z np Polsatu 2 na HD trwało to około 6-8 sekund, a i zdarzało się, że po drodze wskakiwały komunikaty o zakodowanym sygnale audio itp...

Od dziś widzę, że jest lepiej, zeszło grubo poniżej 5 sekund bez żadnych komunikatów ;)

Jakość bardzo dobra. Co do Samsungów wygląda mi to na złą współpracę oprogramowania tunerów z aktualnymi parametrami nadawania sygnału. W takim wypadku trudno określić, po czyjej stronie wina...

Ważne, kto i kiedy to poprawi.

P/S Oby tylko te "poprawki" nie zepsuły czegoś innego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu od momentu uruchomienia Polsatu HD, trafiłem na pozycję co do której jakości HD jestem pewny.

 

Polsat powinien się obecnie skupić na wymianie (tego co można) bazy zakupionych filmów i seriali na wersje hd, o ile takie istnieją. A jak nie istnieją, to chociaż w formacie 16:9, bo dziś kolejny film w 4:3. :/

 

Obraz Miss Polski to HD (pal licho bitrate ;) ), a czy ktoś może potwierdzić że dźwięk to faktycznie tylko stereo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk w stereo można podarować, ale puszczanie pozycji w 4:3 w kanale HD nie sprzyja w zakorzenianiu w świadomości widzów bo oglądanie kwadracika z obrazem... Obiektywnie patrząc Polsat HD złym kanałem nie jest, z czasem może być w nim więcej pozycji w HD niż w TVN HD, ale to nieznośne 4:3. Mają identyczną ramówkę jak Polast SD, powinni według mnie tak do około południa mieć inną ramówkę. Nie musiało by to być w HD, ale programy mogliby puszczać w 16:9 i juz by się przyjemniej oglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://satcodx1.tele-satellite.com/0130 ... 01056276-v

 

Zobaczcie ten bitrate jest skrajnie niski! To nie jest HD.... nie ma to jak oszukiwać ludzi, że kanały HD to HD -,- Przeciez to nawet SD z takim niskim bitrate nie powinno być! XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...