Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No beda napewno...4x 6 zl,warto bedzie tyle zaplacic? :)

Na a tak na serio BBC HD staje sie nudny po miesiacu,TVP HD juz mam z Astry,Animal Planet HD moim skromnym zdaniem pojawi sie bardzo szybko,dzis dolaczyla go Cyfra wiec zalezy im zeby byc tu i tam.Eurosport 2 HD-jesli ktos lubi sport to jest to najciekawszy z wymienionych wyzej kanalow.

Wciaz nie moge zrozumiec dlaczego CP tak skomplikowal sprawe wlaczenia sobie przez abonenta kanalow HD.Chyba nigdy tego nie pojme.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta naprawde to większość ludzi ma telewizory kineskopowe a nie lcd czy coś innego.

Ich nie obchodzi ile kto ma kanałów hd tylko ile ma kanałów sd.

Jeszcze wiele lat upłynie zanim nastapi wymiana. Zobaczcie ile trwała wymiana tv czarno-białych na kolorowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę dokładnie przytaczał :lol2:

 

Ale wytknąłem im błędy :

 

- brak ESP2HD, APHD, TVP HD, BBC HD

- totalne olewanie abonentów mimo wysłania kilkuset maili w sprawie Polsatu HD na Samsungu HD (sam mam Echostar HD ale to sprawa wszystkich klientów CP)

- uważanie się za najlepszą platformę w Polsce mimo iż są lata świetlne za n i C+ w sprawach technologicznych

- brak jakiejkolwiek oferty dla stałych abonentów

 

I tyle. Ale to tu bardzo delikatnie napisane :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charcza wszystkie audycje nadawane na zywo ze studia Polsatu...

 

Co do aktywacji kanalow HD ja rowniez nie pojmuje dlaczego jest to tak glupio rozwiazane. Dodam ze aby otrzymac porozumienie na kanaly HD musialem interweniowac az w HBO Polska zalac sie, ze Polsat uniemozliwia dostep do ich kanalu HD. Przez ponad dwa miesiace dzwonilem, pisalem maile z zapytaniem o owe porozumienie. Za kazdym razem slyszalem "Przepraszamy ale tym razem na pewno zostanie Panu wyslane" Raz nawet mila Pani oznajmila ze porozumienie nie zostalo wyslane poniewaz nie moge aktywowac sobie kanalow HD gdyz jestem w okresie promocyjnym umowy ktora podpisalem na nowo (15 miesiecy familijny + HBO przez 3 miesiace gratis)... Zenada.

 

NIe wiem dlaczego nie mozna uruchomic sobie kanalow HD przez Icok badz zglaszajac na nie chec telefonicznie...

Moze kiedys zostanie to ulatwione (miejmy nadzieje)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj odpowiedź z CP odnośnie fatalnej jakości Polsat HD.

 

Dziękujemy za poniższe zgłoszenie. Uprzejmie informuję, że zgłoszony poniżej problem jest nam znany i pracujemy nad jego rozwiązaniem.

W najbliższym czasie pojawi się nowa wersja oprogramowania, która usunie usterkę.

W chwili obecnej Cyfrowy Polsat może zaproponować bezpłatną wymianę dekodera na dekoder Echostar HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...