Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Później jak mi się będzie nudzić wrzucę więcej :)

.

Zrób screena z PHD i za chwilę z PSD, zbliżone ujęcia. Zrób to np. podczas Wydarzeń, studio może być w HD. I drugi test zrób podczas filmu czy serialu który może być upscalowany :) Pewnie screeny nic nie pokażą ale zrób test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, trutek122 widzę, że nie masz świadomości tego, co mówisz. TVN HD emituje w 16/9 prawie całą ramówkę (tylko poza teleturniejami interaktywnymi i filmami fabularnymi), a w HD programy na żywo (TzG, Mam Talent, w tamtym sezonie takze YCD), seriale własne (Teraz albo nigdy, 39 i pół, Niania, Brzydula) i inne programy (Szymon). Co do innych pozycji nie będę się wypowiadał, bo nie jestem ich sam pewien, a i rzadko oglądam. W Polsacie HD sytuacja jak widać jest identyczna, z tym, że ponieważ kanał startuje późnij musi też nadrobić zaległości (Ktoś już wspominał tu o oprawie graficznej czy zapowiedziach w 4/3).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Polsat HD jest do odebrania na module pre-paid podczas pierwszych czterech miesięcy? Powinien być ale wolę zapytać.

Niestety do mini nie dali... wypowiedzenie zatem biegnie dalej! :D

Mam moduł CAM prepaid od miesiąca i Polsat HD jest. Podobnie jak inne kanały HD z wyjątkiem HBO HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem taki test na Pierwszej miłości, na 100% była w HD.

http://i26.tinypic.com/34il62w.png

kolejny screenshot z Ostrego Dyżuru, mam też 1minutowego sampelka, mogę wrzucić jakby ktoś aż tak bardzo chciał, teraz malanowski i partnerzy potestuję :D

Obraz z tego serialu, to co najwyżej był w 16:9 do HD daleka droga. Nie wszystkie materiały kręcone sprzętem 16:9 są HD.Oczywiście jakość powinna być nieco lepsza niż na kanale SD, jednak upscalowanie do 1080i daje czasami odwrotny efekt niż oglądanie w oryginalnej rozdzielczości.

Podsumują, wątpię aby Polsat dysponował większą ilością materiałów nakręconych w HD.Wystarczy porównać jakość na Polsat Sport HD (Na żywo) oraz Eurosport HD (na żywo) i wszystko jasne, co wg Polsatu jest HD.

Mam tylko nadziej, że nowy kanał zmotywuje Polsat do zakupu materiałów w 16:9 bo jak dotychczas od rana tylko nieliczne pozycje są bez pasów.

Fascynaci Polsat HD mogą łatwo ocenić który program będzie na pełnym ekran. Wszystkie seriale gdzie na Polsat SD są pasy na górze i na dole na HD będą na pełnym ekranie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...