Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam antenę 90cm , ustawiona idealnie według GPS i kątomierza, problem pojawił się po tym jak CP zaczął kombinować z ustawieniami.

Teraz nie mam Discovery HD, HBO HD , Polsatu Sport HD i od jutra Polsatu HD , dziś jak przeskanowałem ten transponder to znalazło mi kanał TestP jednak brak sygnał na całym transponderze

 

Nie wierzę w awarię mojego Dreamboxa 800 , inne kanały DVB-S2 działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam standardową antene od CP 60 cm i przy odbiorze kanałów HD nie mam problemu (tzn. antena ustawiona idealnie i na to oko )

dziś jak przeskanowałem ten transponder to znalazło mi kanał TestP jednak brak sygnał na całym transponderze

jak mogło ci znaleźć ten kanał TestP jak piszesz ze masz brak sygnału z tego transpondera :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam antenę 90cm , ustawiona idealnie według GPS i kątomierza, problem pojawił się po tym jak CP zaczął kombinować z ustawieniami.

Teraz nie mam Discovery HD, HBO HD , Polsatu Sport HD i od jutra Polsatu HD , dziś jak przeskanowałem ten transponder to znalazło mi kanał TestP jednak brak sygnał na całym transponderze

 

Nie wierzę w awarię mojego Dreamboxa 800 , inne kanały DVB-S2 działają

Po pierwsze, to CP nic nie zaczął kombinować, po prostu przełączył ten transponder z DVB-S do DVB-S2; po drugie to spróbuj przeskanować ten transponder z ustawieniami według tej strony http://pl.kingofsat.net/pack-polsat.php, skoro masz własny dekoder, a nie ten od CP, to może w tym tkwi problem, że wartości NID - TID - SID - PID - Audio - PMT - PCR się nie zgadzają :roll: Ewentualnie przeskanuj wartość 12.264 V DVB-S2 (8PSK) - 27500 2/3 lub 12.266 V DVB-S2 (8PSK) - 27500 2/3.

A jeśli to nie pomoże, to na pocieszenie pozostanie fakt, że dostęp do Discovery HD może wróci, gdy CP zacznie pobierać sygnał tego kanału z transpondera n-ki - skoro nie działają tylko te kanały HD z transpondera CP :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...